Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 1/2, NBA 1/5. Hokejasi mi cele nedelje izbijaju pare sa 2-2 tekmama. Kod NBA dela sam singl dobro odabrao, to je u stvari jedino dobro uklopljeno. :lolol:

Dablove P> uklopio kako samo ja umem(pogodak +promasaj). Fix je vec beznadezan, Brooklyn gubi od mrtvog Bostona. Manji minus, tja, cela nedelja je kilava. :yawn2:

 

Fudbal

 

Schalke-Hoffenheim 3+

 

Arsenal-Everton w1

WBA-Man Utd w2

Radnicki-Partizan w2

 

Bastia-PSG w2

Zvezda-Napredak bk1

Valladolid-Barcelona bk2

Wolfsburg-Bayern bk2

 

Ried-Salzburg 2+

Chelsea-Tottenham w1

PSV-Utrecht 2+

Celta-A.Madrid X2

 

O` Higgins-U. De Chile 3+

 

Forfar-Brechin 3+

Aberdeen-Dumbarton bk1

 

Forest Green-Cambridge Utd 3+

Salisbury City-Luton 3+

 

Brentford-Bradford 3+

Peterborough-Crewe 3+

 

Colchester-Coventry 3+

Swindon-MK Dons 3+

 

Prve 4 stvari nesto jace. Hoffenheim standardno. Par tiketa sa vinerima i poluvreme/kraj mecevima. O` Higgins-U. De Chile je ipak derbi mec, a domaci umeju da odigraju odbranu, te zato i manji ulog. Englezi i Skoti , na timove koje igram iz kola u kolo.

 

NBA

 

LA Clippers-Atlanta P>108.5

 

Cleveland-New York P>99.5

Philadelphia-Utah P>102.5

 

Memphis-Charlotte 1

San Antonio-Orlando H1(-10.5)

LA Clippers-Atlanta H1(-10.5)

 

Ne svidjaju mi se parovi za poluvreme over. Poceli su malo i da preteruju sa granicama. U to ime jedan singl, plus dosta oprezniji dabl. Za fix se i ne nadam previse, no ko zna.

 

NHL

 

Toronto-Philadelphia 5+

Washington-Phoenix 5+

 

Tampa-Boston w2

San Jose-Montreal w1

 

Colorado-St.Louis 5+

Winnipeg-Ottawa 5+

 

Flyersi i Capitalsi na golove deluju povoljno, bar ova 5+ varijanta. Ne znam zasto je ovako velika kvota na Boston, no to moram probati. Jeste se Stamkos vratio u postavu, ali... Sharksi kod kuce protiv neugodnih Canadiensa. San Jose retko gubi na svom ledu u regularnom toku. St.Louis i Ottawa su nesto sumnjiviji plusevi, no moglo bi doci i to. Kvote 1.86, 2.77, 2.00.

 

MLB predsezona, ponovo 2/3. Ko me jebe kad sam glup i ne singliram, makar i za neku sicu. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

O iksevima sam razmisljao jedino gledajuci Leverkuzen koji u  gostima i dalje nema X, a za celo prvenstvo je samo jednom igrao nereseno. I oni i Hanover su u padu forme i igraju ocajno.

 

1:1 FT i naravno carski povezano na tiketu sa Derbijem :0.6:  koji gubi od Milvola.

Link to comment

Prestaću da se kladim i na muški tenis posle ženskog. Za ženski mi je sve jasno ali mislio sam da kad čovek iz top 15 vodi 5:2 a u pitanju je ozbiljan turnir i tvrda podloga ne može da izgubi 5:7 set. Ali nisam računao da je taj čovek Fonjini raspali,sve mu najgore želim.

Link to comment

Dabl @1,87

ManUTD

CZV (basket)

 

Dabl @1,86

Chelsea

CZV (fudbal)

 

 

Dabl @1,89

Youzhny

Dolgopolov 2-0

3/3= +2,20  :thumbup:

 

Sve perfektno, samo sam prevideo da se Youzhny povukao pa mi je Dolgo prošao kao singl.

Link to comment

Prestaću da se kladim i na muški tenis posle ženskog. Za ženski mi je sve jasno ali mislio sam da kad čovek iz top 15 vodi 5:2 a u pitanju je ozbiljan turnir i tvrda podloga ne može da izgubi 5:7 set. Ali nisam računao da je taj čovek Fonjini raspali,sve mu najgore želim.

 

Ja prestao jos pre nove godine jer sam se fokusirao na vezbanje u teretani opet pa mi treba love za hranu, igram samo bezveze singlove za 50-100din i u plusu sam :D Elem, pre dva dana je covek ovde cekao za 100e onog Manarina protiv nekog Gonzalesa, losijeg igraca, 1.33 kvota bila. Manarino vodio 5:1 u tajbrejku treceg seta i puko 6:8  :isuse:

Link to comment

Fudbal 3/9, NHL 2/3, NBA 1/3. Za pokrice fudbalskog dela, mi je trebao jos jedan pogodak, no njega nije bilo. Barsa izgubila od ekipe, koja ima realne sanse da ispadne. PSV nema "krstenog" napadaca, masili par puta prazan gol iz peterca. Za golove inace nemam previse prigovora. Hoffenheim lagano, Englezi pokriveni, jedino U. De Chile nije dosao, no to ni nije bilo previse sigurno. NHL uz dosta srece, dosao povoljno. Boston izjedancio u 3. trecini. U Washingtonu i Torontu peti golovi pali u zavrsnih 5-6 minuta, pri rezultatu 2-2. Kod NBA dosla najsigurnija stvar, Philadelphia pala za poen. Fix kriminalan, kao i obicno. Na kraju, manji minus, moram biti zadovoljan, kada se sve sabere.

 

Fudbal

 

Juventus-Fiorentina w1

Man City-Wigan bk1

Freiburg-Dortmund 2+

Real Madrid-Levante 3+

 

Union La Calera-Colo Colo 3+

 

Rangers de Talca-U. Catolica 3+

 

Rangers-Albion 3+

Benfica-Estoril w1

Napoli-Roma 2+

 

Go Ahead Eagles-Twente w2

Groningen-Feyenoord 2+

Ajax-Cambuur 2+

 

Prva tri tiketa standardno, potonji opreznije. Cileanci klasika. 

 

NBA

 

LA Lakers-Oklahoma H2(-8.5)

Brooklyn-Sacramento w1

Golden State-Phoenix w1

 

LA Lakers-Oklahoma P>114.5

Golden State-Phoenix P>106.5

 

New Orleans-Denver P>107.5

Houston-Portland P>106.5

 

Danas sam malo "smanjio dozivljaj". Izuzetno velike granice, te odigrah samo dva dabla, za shodno tome, manji ulog. Fix nista jace, to retko i pogadjam.

 

NHL

 

Buffalo-Chicago w2

Edmonton-Los Angeles w2

 

Florida-Boston w2

Minnesota-St.Louis w2

 

Blackhawksi i Kingsi igraju protiv mnogo slabijih rivala, mada Buffalo i Edmonton daju znake zivota. Buffalo i nema neki tim. Oilersi pak imaju gomilu talentovanih igraca, i cudi jos jedna losa sezona. Stabilizovali su situaciju sa golmanima, pa mozda krene na bolje u sledecoj. Boston i St. Louis igrali sinoc, ostvarili trijumfe, te to ide za nesto nizu uplatu.

 

I ja tenis igram rekreativno, naredjam 5-6 ili vise meceva. Povremeno nesto prodje, a i to kada igram na gemove.

Jos malo pa krece MLB, to mi je ipak glavna zanimacija.

Edited by Miljenko
Link to comment

09.03. 17:00 8724 A.PAVLOVIĆ(PAR) - idk > 12.5 1.75 
09.03. 18:30 8729 J.BLASSINGAME(CIB) - idk > 11.5 1.85
09.03. 18:30 8732 S.SINOVEC(SKO) - idk > 9.5 1.85
09.03. 18:30 8731 D.STOJANOVSKI(SKO) - idk > 8.5 1.85
09.03. 18:30 8733 T.GEČEVSKI(SKO) - idk > 9.5 1.85
09.03. 17:00 7028 OLIMPIJA LJ. PARTIZAN -:- (-:-) ki 2 (4.5) 1.85
09.03. 18:30 7029 CIBONA SKOPLJE -:- (-:-) ki 2 (-8.5) 1.85

 

2 + 3 / 7

 

Ovaj sistem mi u poslednje vreme prilicno dobro funkcionise, mada sad kad sam okacio ovaj tiket ovde, ocekujem da cu sve promasiti  :)

 

Da bi pad bio jos izrazeniji ako Cibona pregazi MZT, odirao i 2 bez hendikepa. Nekako mi kvota 4 deluje nerelano visoka

Edited by pbg12345
Link to comment

Ja prestao jos pre nove godine jer sam se fokusirao na vezbanje u teretani opet pa mi treba love za hranu, igram samo bezveze singlove za 50-100din i u plusu sam :D Elem, pre dva dana je covek ovde cekao za 100e onog Manarina protiv nekog Gonzalesa, losijeg igraca, 1.33 kvota bila. Manarino vodio 5:1 u tajbrejku treceg seta i puko 6:8  :isuse:

 

Moram samo da kažem da sam na kraju uhvatio bednika da uzima zadnja 2 seta. Ali na koji način. Uzme prvi gem u drugom i onda na servis Harisona ima 15:30 i igra se poen koji realno Fonjini dobija izlazi na mrežu igra volej na liniju,Harison malo kači lopticu koja odlazi na tribine,linijski sudija koji je gem pre toga zvao fut folt Fonjiniju zove aut,Fonjini čelendž gde se jasno vidi da je posred linije udarila,nije nijednim delom bila u autu i sudija ponavlja poen. Na to Fonjini ulazi u 10minutni cirkus,zove supervizora,jebe mater,psuje za sve pare,onda ulazi u konflikt sa Harisonom,na kraju uzima brejk a Harison posle brejka odlazi i seda na stolicu pije vodu pola minuta i kao kulira,nek sad ovaj čeka. Sudija ne zna šta da radi. Eto,na to sam se ja kladio :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...