Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao EL sistem 8/10, 5 utakmica hendikep i over... pogodim Real, Barsu i Unikahu sve, over na Makabiju a hendi +2 mi se ponistava... da slucajno ne bih uzeo pare odigrao sam i mrtvi Bajern i over, ni blizu  :frust:

 

Odigrao sam naravno i NBA 7/9 za veceras:

Memfis ML

Portland ML

i hendikepi na Sarlot, Toronto, Bruklin, Pelikani, Denver, Minesota, GS,

Link to comment

Citav dan mi se motaju po glavi 3 opklade: Sarlot, Memfis i Bruklin mrtva govna koja se raspadaju protiv pola Bostona.
Kako je to odvratna ekipa to je strasno.

Igrao i overe na Kajrija i Dzefersona, debeli naravno dostavio™ a Irving majstor sutira 5/17 :isuse:
Plus je kao al opet nista spektakularno. 
Valjda ce Pelikani dobiti, bas bi bilo tuzno da to padne.

Link to comment

Evo ga, opet nude ciganji™ pare da odustanem ali ne zelim mada mislim da je realno da sve 3 preostale padnu.

Kacim cisto da vidim da li ste vi baksuzi ili je do mene.

3167ogi.jpg

 

P.S.

Ako bi nekim cudom sve doslo to bi znacilo da su mi Netsi izbili jos oko 7500e iz dzepa a to je oko 2.5 puta vise od mog najveceg dobitka ikad.

Edited by Feindouno
Link to comment

Naravno... 9-0 Dallasa, Portland bez kosa u posljednjih 4-5 minuta utakmice, klasika... 'cash out' se popeo bio i do 330 al ne uzeh.

edit: i Denver :lol:

Od sad kacim samo dobitne tikete, nakon sto se sve utakmice zavrse, prokleti forum je kriv.

Edited by Feindouno
Link to comment

Dabl @1,70

Hewitt

Real

 

 

Dabl @1,81

Cedevita

Errani

 

 

Trebl @1,91

Errani

New Orleans

Denver

 

 

Dabl @1,82

Errani 2-0

Jelena 

3/4 = +1,43  :thumbsup:

Link to comment

Sinoc pusenje na OM :isuse: .

Padose mi neke pare s neba, pa reko bolje da prepisem nesto od Radara i Feia nego da opet "prokockam" sa fudbalom. Cekam i Miljenka, naravno sa njegovim 2+  :).

Link to comment

O iksevima sam razmisljao jedino gledajuci Leverkuzen koji u  gostima i dalje nema X, a za celo prvenstvo je samo jednom igrao nereseno. I oni i Hanover su u padu forme i igraju ocajno.

Link to comment

Sinoc pusenje na OM :isuse: .

 

Uf, ne spominji :isuse: Uključio sam se negde na početku drugog, odigrao keca i Marselj prvi do 5 kornera (tada bilo 2:3).. Samo još jedan korner je posle bio za OM, retko ružna tekma..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...