Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Delaney 15+ i pobjeda Bayerna @ 3.25 WH

Kinsey over 14.5 @ 1.8 WH

 

TK prosao vec u prvom, Delaney i Bayern vec pali posto ne mogu da se sastave idioti.

Ipak je plus zbog kvalitetno rasporedjenih uloga tj duplo vise para na Kinzari. Sad mi zao sto nisam jos zategao™

Link to comment

Povedite ribu/sestru/mamu/babu/ćerku ako je 18+/ u subotu u Meridian i imate bonusa od 1000. Mislim da danas dele za muškarce koji nemaju račun 777rsd.

Link to comment

Kakav bonus? Kakav racun? Ozbiljan sam, nikad nisam isao dalje od mozzarta :(

 

Pa za online klađenje. Slično kao u mozzartu samo je bolji izbor. A račun može i na daljinu da se napravi,ne treba ti kartica kao u mozzartu i to nego uplaćuješ pare na broj računa itd. A danas i sutra dele te bonuse,samo mora kod njih da se ode i tamo da se napravi. Bonus račun ti funkcioniše tako što ti te pare skinu kad ti prođe tiket. Lupam staviš svih 1000 na kvotu 2 i ako prođe nemaš 2000 na keš računu nego 1000.

Link to comment

NHL 1/3, NBA 2/3. Korektno vece, nista specijalno, minimalan plus. Izglupirao se sa Bostonom, koga redovno igram u fiksu. NBA overi dosli perfektno, Lakers-Clippers poen preko granice. Ne umem da povezem dve tekme u fixu.

 

NBA

 

Denver-LA Lakers P>110.5

 

Boston-Brooklyn 2

Denver-LA Lakers 1

Golden State-Atlanta 1

 

Minnesota-Detroit P>108.5

Dallas-Portland P>108.5

 

Toronto-Sacramento P>102.5

New York-Utah P>98.5

 

Houston-Indiana P>100.5

Golden State-Atlanta P>105.5

 

Denver- LA Lakers deluje kao izgledan P>. Dablovi opreznije, ne vredi se zaletati previse. Prvi dabl je prilicno verovatan. Toronto i New York vec ne mozes uhvatiti ni za glavu, ni za rep. Indianu ne volim da igram over, no posto gostuju Rocketsima, da probam i to. Golden State bi mogao da zapocne seriju efikasnih meceva, ovo u poslednje vreme je prilicno kilavo, za tako suterski dobar tim. Garnett ne igra veceras, no mislim da bi Netsi i bez njega mogli do pobede.

 

NHL

 

Carolina-NY Rangers w2

 

Calgary-NY Islanders 5+

Anaheim-Pittsburgh 5+

 

Rangersi imaju sjajnu seriju protiv Caroline. Islandersi i ovi moji, kao standardna 5+ varijanta. Islandersi odigrali dve kilave utakmice, sa po 4 gola, vreme je za povratak goleada.

 

Tiket MLB predsezone, nocas pao na jednom mecu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Real rutinski, ali Cedevita  :isuse:  u poslednja 2,5 minuta gubi 7 poena prednosti. Prepisujem NO i Denver i dodajem Saru pošto mi je to fiks dana.

 

Trebl @1,91

Errani

New Orleans

Denver

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...