Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tako jebeno predvidivo, 2 puta je sutnuo lik u posljednjih 20 minuta utakmice.

17 poena u 1/4, 2 do kraja meca...

Ipak 3 :) meni je na dva najbitnija tiketa veceri, a igrao u mozzartu da daje 20 ili vise

Tri puta sam proveravao sad, koliko si me isekao 

Jos samo Portland da dodje, a mogao bi i Lilard...

Link to comment

Ipak 3 :) meni je na dva najbitnija tiketa veceri, a igrao u mozzartu da daje 20 ili vise

Tri puta sam proveravao sad, koliko si me isekao 

Jos samo Portland da dodje, a mogao bi i Lilard...

Imao bacanja na kraju, dao jedno. Jos je kao bila i ta penal zavrsnica u kojoj su svi sem njega faulirani, jbg bas maler a bas sam fino bio zategao™.

Bar je dosao Hjuston+Portland, to mi je bilo glavno tako da sam juce napokon bio u plusu.

 

Zajebo me Lawson, al zato Carmelo ispostovao™ @8 NY & 28+

 

:Hail:

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 2/5, NHL 1/1. Ovo je vec bilo bolje. Fudbal srecom odigrah oprezno, ne bih pogodio u bilo kojoj varijanti(mozda sa onim 2+, no to retko forsiram kada reprezentacije igraju). NBA ok. Dosao najsigurniji poluvreme over, uz jedan dabl. Fix ne umem da uklopim, Indiana se obrukala. NHL korektno. Na drugom paru je bila kvota 1, no da se ne bunim. Ponovo prodje MLB predsezonski tiket, kvota 6.67. Da sam singlirao, verovatno ne bih nista pogodio. :lolol:

 

NBA

 

LA Lakers-LA Clippers P>112.5

 

Phoenix-Oklahoma w2

LA Lakers-LA Clippers H2(-7,5)

 

San Antonio-Miami P>104.5

Phoenix-Oklahoma P>107.5

 

Jeste poveca granica na Lakers-Clippers, no ocekujem da i to lagano probiju. Dablovi nesto opreznije. Clippersi bi trebalo da "razvale" ove pacere, dok Oklahoma ima odlicnu seriju protiv Sunsa. Kvote 1.85, 2.25, 3.42.

 

NHL

 

Boston-Washington 5+

Chicago-Carolina w1

 

Edmonton-NY Islanders 5+

San Jose-Pittsburgh 5+

 

Winnipeg-Los Angeles w2

Nashville-St.Louis w2

 

Boston izgubio pre par dana od Capitalsa kod kuce, te odigrah over sada. Ovechkin je nezaustavljiv, kada proradi. Blackhawksi porazeni protiv Colorada, ne verujem da ce vezati dve lose tekme kod kuce. Islandersi i Pittsburgh, moji standardni over timovi. Za kraj, sumnjiv dabl, sa vecom kvotom. Kingsi ne igraju sjajno u Winnipegu, no u odlicnoj su seriji i mogli bi prekinuti taj trend. Blues bez slabog mesta u ekipi, na (za vecinu timova) nezgodnom gostovanju. Rinne se vratio na gol Predatorsa. Trejd Legwanda ukazuje da domaci renoviraju tim.Kvote 2.03, 1.95, 2.90.

Edited by Miljenko
Link to comment

Veceras Majami @2.2

U odlicnoj su formi u ovom drugom delu sezone, dobili su par zeznutih gostovanja (lac, gs, okc, dal, pho) I uglavnom nema zezanja na ozbiljnim mecevima. Ono sto me plasi je odbrana koja protiv hjustona nije postojala.

Link to comment

Delaney 15+ i pobjeda Bayerna @ 3.25 WH
Kinsey over 14.5 @ 1.8 WH

 

Delaney je postavljen na 14.5 svuda a posto ocekujem pobjedu Bajerna cijenim da je ovo dobra opklada.

Kinsey dao 20 u Njemackoj, kod kuce u sve 3 dao najmanje 15, ukupno 5/6 overa.

Link to comment

Došao over na Vimsa i over na CSKA,prošle nedelje protiv Kubana bilo 30 preko granice,sada za 20 poena. Nadamo se još Olimpijakosu,Partizanu i overu na Barsu.

Link to comment

Sveeeee sa ove dve EL utakmice u over :)

 

Kobija i Tomica nema ko cuvati, od Partizanovog tria ocekujem 2/3 u overu, Delaneya prepisao, Bo je standardan i trebao bi preskociti granicu na guzove, a Bojan bi trebao biti taj koji ce dobrom utakmicom doneti pobedu Feneru. 2,3,4/8

 

Fener 2

Partizan 1 i kombinacija Fener h2, Partizan h1

 

Pojurio i Armani live, zakasnio na 10,5 stigao na 8,5

 

Na sve te pojedinacne overe hteo odigrati kombinaciju timskih undera ki, ali se predomislio pa cu cekati nesto live da pokrivam

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...