Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neslavan dan. Fudbal 0/1, NHL 1/3, NBA 0/5. Za fudbal se nisam ni nadao previse, no rekoh da ispratim. Blackhawkse odabrao pogresno. Hteo golove najpre, a odigrah fix. NBA nije mogao losije. Wade promasio 3 bacanja pred poluvreme, tu padoh za jedan poen. Ostalo i nije bilo blizu. Golden State dobio Pacerse, nakon poraza u Torontu, bah.

 

Fudbal

 

South Africa-Brazil bk2

BIH-Egypt w1

Romania-Argentina bk2

Germany-Chile 2+

 

Jedan oprezni tiket za danas, kvota 1.90. Dobro, probah i jedan sa gomilom parova, no to je vise za pracenje. 

 

NBA

 

Denver-Dallas P>107.5

 

Charlotte-Indiana 2

Denver-Dallas H1(+7.5)

Portland-Atlanta 1

 

Washington-Utah P>98.5

Portland-Atlanta P>106.5

 

Boston-Golden State P>99.5

Minnesota-New York P>104.5

 

Orlando-Houston P>102.5

Milwaukee-Sacramento P>102.5

 

Veceras odigrah nesto opreznije, samo jedan singl, uz tiket fikseva i 3 dabla.  Denver standardno, ostalo za manji ulog. Kvote 1.85, 2.70, dablovi po 3.42. Par efikasnih timova prekinulo P> serije, pa je oprez neophodan. Golden State i Houston preskocio u fiksu, zbog teskih meceva od nocas.

 

NHL

 

Philadelphia-Washington 5+

Anaheim-Montreal w1

 

Washington na golove klasika. Ducksi kod kuce dominantni, Price nije na golu Canadiensa, Budaj ce ponovo startovati.

 

Bolje da igram u singlu meceve MLB predsezone, tu imam najbolji procenat, obicno masim jedan mec na tiketu, a kvote su izmedju 1.65 i 1.95. :lolol:

Link to comment

Jebeni Njujork.
Mislio sam da zategnem na Hjuston+Portland+Minesotu al' sve se plasim ovih idiota, ko zna kad ce da podivljaju onakvi nenormalni.

 

Uzeo Hou -4.5 x Por -3.5 @ 1.91

Takodje mi se svidja specijal na WH, Lawson 22+ i pobjeda Denvera @ 5.5. Dao je 19 i 20 u 2 pobjede Denvera ove sezone ali tad su bili zivi i Andre Miller i Nate Robinson kao zamjene i otkidali mu po par minuta/poena... tako da ce sad dati vise. A za pobjedu, jebem li ga, nisu oni toliko losi i kao sto rekoh vidio sam neki napredak u igri cim se vratio. Svakako je glupo stavljati ovolike pare na tim koji ima 6 vezanih poraza al jebiga, glup sam ovih dana.

Link to comment

I da, izgleda Randolph ne igra tako da je Bruklin ok kec. I na Kingse mi je nesto prevelika kvota, te 2 sam odigrao u nekom megalomanskom sistemu 7/9

Link to comment

Jao kako mi je sjajno poceo ovaj sistem al jebace me Hjuston visestruko (tu ga imam -8). Sve ostale meceve pogadjam.

 

edit: evo ako neko hoce da navija :lol:

Totali su u Sarlotu i Portlandu.
2160k2.jpg

Edited by Feindouno
Link to comment

Znaci™ trebalo je da padne 60 poena u 4/4 u Sarlotu da bih pao i tacno svaki sut upada, Al Jefferson daje trojke, jebem ti kosarku i under/over :isuse:

 

i ovo govedo drzi petorku do kraja, pa idite u pizdu materinu svi

Edited by Feindouno
Link to comment

Prodjose nekako dva komada na poene(singl + dabl), nije lose(posebno ne nakon onog sinoc). Fix klasika, nikada nista od ove Indiane.

Fei baksuz za over/under, 66 poena u poslednjoj cetvrtini. :huh:

Link to comment

66 poena dakle :isuse:
Naravno i Sikagou je podivljao tako da mi je sad maksimalan plus 50-ak evra a nudili su mi "cash out" nekih 200 negdje na pocetku 4/4 u Indijani kad je i Detroit vodio.
Jbg, ovo mi je svakako bilo najblize dzekpotu od tih megalomanskih. Valja probati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...