Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

George 25+ i pobjeda Pacersa @ 3.00

LeBron 28+ i pobjeda Majamija @ 3.40

 

oba na WH, singlovi posto ne moze dubl.

Irvinga cu opet odigrati vise od 22.5.

 

Za sutra sam odigrao Denver @ 3.00 protiv Dalasa. Vratio se Lawson i dobro su odigrali sinoc kad su se malo privikli jedni na druge, mislim da prekidaju ovu seriju odvratnih rezultata.

Link to comment

Samo sam Irvinga pogodio, aukurac :isuse:
Od subote tacno ne mogu da se sastavim.

 

Moze Cape Verde, igraju sa najboljim timom, fali svega par igraca.

Link to comment

Ducksi 18 utakmica bez neresene. Juce ne odigrah na Carolinu protiv Sharksa iako je imala 20 utakmica bez neresene i naravno bilo je 2:2.  :frust:

Danas, za svaki slucaj, necu da propustim Duckse. Nema sta da se igra, pa cu probati i nikakvog keca (1.90) na klimave Rangerse protiv neugodnog Toronta.

Igrao bih iks i na Phila - Washington, ali odigrase pre par dana 4:4 (Capitalsi imali 4:2 do 51. minuta) i vec su odigrali 3 neresene ove godine, pa to unosi nemir u moj cunning plan. Mozda ocekivanih 6+, ali posto su sve utakmice ove godine isle 6+ (5 od 6 bile 7+) mozda se omakne neki UNDER. Teske su muke nas kladionicara.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

 Teske su muke nas kladionicara.  :D

Pa kad ne znaš šta, onda prepiši. Kao što sam ja sinoć prepisao Pacer(s)e i Miami od Feindouna.  :lolol:

Ne, bez zajebancije, Češka i Srbija večeras za kuću&okućnicu&vikendicu. 

Link to comment

Daj neku vecu kvotu i prepisujem odmah.  :D

Aj daj malo detalja za Cesku: moze li da se odigra neka "sigurna" kombinacija 1&GG ili mozda 1&2-3?

Link to comment

 moze li da se odigra neka "sigurna" kombinacija 1&GG ili mozda 1&2-3?

Za prvo nisam siguran da će Norvežani dati gol, za drugo, sve je moguće, tijesna pobjeda, ali i spektakl. Jedni i drugi su tanki, a svoj tip baziram 100% na tome što je ovo premijera Vrby, najboljeg trenera kojeg je Češka imala od Brücknera. Uglavnom siguran sam da će Česi biti motivirani kao za takmičarski meč, da će igrati za gol više i da će slomiti neugodne nordijce. Ako želiš malo rizika, probaj hkp 0:1, ili 1/1. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...