Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja odigrah na Zadar kad je bilo 2,05. Ipak su to Jazine. 

 

Evo sad +9. E ako to ispuste, jebajiga.

 

Ajmo još 2 minute, di-fens, di-fens!

Edited by king louie
Link to comment

Double:

Denver-Minnesota 2 (1.35)

Dallas-Buffalo 1 (1.65)

 

 

U sredu Irska-Srbija 2 ( 2.70)

Ovo treba odigrati imamo bolju ekipu i igrace od Iraca + konacno normalnog coveka na klupi.

Verujem da ce nasi ici na pobedu i da lepo krenu u ovu godinu.

Link to comment

Minnesota je kvalitetnija i u solidnoj formi ali je Denver dugo bez pobede i vraca im se najbolji igrac. Nije bas sigurica.

 

Za sada Knicksi +4,5 i ML

 

To tek nije sigurica ali mi deluje kao dobra prilika da se prekine losa serija.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Ja sam odigrao Minesotu na 1,60

Odigrao sam i u hendikepu na Čikago,oprezne pluseve na Vašington i Memfis, naravno Portland u svim kombinacijama i Sakramento,mislim da će da zgaze NO. Gađao sam i plus na Majami,što mi je malo sumnjivo,al kontam da može da dođe. I naravno protiv Niksa,dok god ne pobede nekog igram protiv njih. Samo Milvoki i Jutu nisam dirao.

Edited by theanswer
Link to comment

Memfis izdominirao, zajebah se sto  nisam odigrao na njih po ranim kvotama.

Bio u gradu i ne stignem da odigram Jeffersona koji je bio zicer protiv nejakih centara Majamija.

Valjda ce bar Minesota doci.

Link to comment

Mora se priznati da Niksi igraju vrlo konstantno ove godine. :D Sledi najverovatnije jos jedan poraz u Minesoti a onda protivnik po meri :lol:, Juta u MSG.

 

Odigrao sam sinoc jedan naizgled razuman treble, Minesota, Sakramento i Portland. :isuse:

 

Veceras Majami u Hjustonu, GSW u Indijani, Klipersi u Finiksu, sve zanimljivi mecevi. Btb za Majami, ali u poslednje vreme igraju vrhunski protiv jakih ekipa. Mislim da ce hteti da razbiju i Hjuston.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

NHL 1/1, NBA 1/4. NHL dosao bez greske, cak je i Dallas dobio. NBA jos jedno sareno vece. Sramotno malo poena na Sacramentu, zato mi je New Orleans jedan od neomiljenih timova, nikada ne znas kako ce odigrati. Portland uredan P>. Denver je ponovo za igru. Detroit i New York prekinuli svoje serije poluvreme overa(5 odnosno 4 meca), taman da zapocnu nove. Fix uzvraca udarac. Portland izgubio od smehotresnih Lakersa. Mali minus, nastavljam toplo-hladno seriju.

 

Fudbal

 

Sheffield-Peterborough 3+

 

Da ispratim Peterborough i veceras, mada vec par meceva nisu bili efikasni. Kvota 2.05.

 

NBA

 

Phoenix-LA Clippers P>109.5

 

Oklahoma-Philadelphia P>109.5

 

Houston-Miami P>105.5

 

Cleveland-San Antonio P>101.5

Indiana-Golden State P>97.5

 

Cleveland-San Antonio w2

Indiana-Golden State w1

Phoenix-LA Clippers w2

 

Nije sigurno da li ce Howard igrati za Rocketse veceras.  Ocekujem da bez njega jos vise ubrzaju igru i dosta poena naravno. Clippersi standardno, kao i Oklahoma. San Antonio i Golden State su mi blago sumnjivi, te idu kao deo dabla. Fix tiket opreznije, posto se gluposti desavaju iz dana u dan. Kvote, po 1.85 u singlu, dabl 3.42, fix 2.84.

 

NHL

 

Boston-Florida w1

San Jose-Carolina w1

 

Chicago-Colorado w1

St. Louis-Tampa w1

 

Winnipeg-NY Islanders 5+

Edmonton-Ottawa 5+

 

Bruinsi i Sharksi mi deluju kao idealna kombinacija. Hossa ce pauzirati 2-3 nedelje, nakon povrede na mecu protiv Pingvina. Prvo sam hteo golove, no bez njega fix ipak deluje sigurnije. Blues sa Millerom izgledaju mocno. Dabl overa za manji ulog, jer Edmonton postaje tezak za procenu. Kvote 1.99, 2.15, 1.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...