Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam odlučio da odustanem od klađenja, gubici nisu veliki, ali su ipak primetni, tako da je vreme da batalim sve ovo. Posle dvadesetak tiketa koje sam omašio za jedan gol,koš,poen, moram udustati

Link to comment

Cikago ne bih igrao zbog "Melo" faktora. Prekinuce NY ovu seriju poraza uskoro. Slicno je bilo ranije ove sezone pa su odvalili SA u gostima. Orlando isto ne bih, to je duel tankera™, do sad je sva 3 puta Orl uspjevao da bude manje los al mozda ih i zajebu pa izgube konacno.

Bolje npr Phoenix + Indiana + Spursi.

 

 Fala, uspeo sam da iskombinujem nesto. Necu se preterano buniti ni da ne dodje, danas sam vec imao dosta srece sto se utakmica u Veroni zavrsila kako se zavrsila.

Link to comment

Generalno je mnogo predvidljivije od fudbala, recimo, posebno sada posle all stara.

Mozda sam lud, ali cini mi se da sutra Bullsi mogu do pobede u Brooklynu. Noah je u 3/4 malocas zaradio neku sitniju povredu skocnog zgloba, ali se vratio u 4/4, te ako bude igrao, a valjda bi trebalo, odigracu sigurno na njih. 2.3-2.4 mi se cini kao previse, ako prodje prodje, da ga jebem. Memphis me isto rajca, al ne znam da li cu smeti.

Link to comment

Cikago ne bih igrao zbog "Melo" faktora. Prekinuce NY ovu seriju poraza uskoro. Slicno je bilo ranije ove sezone pa su odvalili SA u gostima. Orlando isto ne bih, to je duel tankera™, do sad je sva 3 puta Orl uspjevao da bude manje los al mozda ih i zajebu pa izgube konacno.

Bolje npr Phoenix + Indiana + Spursi.

 

:thumbsup:  Plus OKC za dobro jutro posle jucerasnjeg promasaja.

 

Danas NY u gostima protiv Detroita startuje sa kvotom 2,75. Protivnik po meri. :D

Link to comment

Generalno je mnogo predvidljivije od fudbala, recimo, posebno sada posle all stara.

Mozda sam lud, ali cini mi se da sutra Bullsi mogu do pobede u Brooklynu. Noah je u 3/4 malocas zaradio neku sitniju povredu skocnog zgloba, ali se vratio u 4/4, te ako bude igrao, a valjda bi trebalo, odigracu sigurno na njih. 2.3-2.4 mi se cini kao previse, ako prodje prodje, da ga jebem. Memphis me isto rajca, al ne znam da li cu smeti.

Da, sad ide bolji period. Bilo je dobro i negdje od 2-3 sedmice sezone do januara.

Moj problem je sto cesto kvote na favorite bas budu bezobrazne pa ne odigram na njih a sa druge strane ne vjerujem ni da favorit moze da iznenadi da bih to igrao.

Npr Charlotte je dobar primjer, odlicna ekipa po standardima mrtvog istoka ali strasno potcjenjena. Na Spurse i OKC je bilo nekih 1.10-1.15 protiv njih. Odigram protiv San Antonia, vodili 3 cetvrtine i raspadnu se u zadnjem minutu, izgube 10 razlike i ne pokriju +9. Sinoc slicno, nisu vodili ali je bio egal mec do pred kraj i onda opet raspad. Dosta takvih meceva preskocim a na kraju ispadne da je favorit lagano dobio.

 

Za veceras sam odigrao Minesotu + Portland @ 1.82

Za Portland je sve jasno, vratio se Aldridge, i ovih 1.10 je previse.

Minesota zato sto je Denver izgubio 10 od posljednjih 11 i izgledaju ocajno na terenu. Trebalo bi bas da im se poklopi da svi odigraju do jaja mec da bi dobili bilo koga iole ozbiljnijeg. 

Pekovic i Martin su se vratili i igrace veceras, iznenadjujuce lako su dobili u Sakramentu preksinoc a taj Sakramento je prije par dana dobio isti ovaj Denver u gostima 15-ak razlike.

 

Vidim da pada kvota na Memfis sto je lose, nadao sam se da ce ici u suprotnom pravcu da ih odigram @ 2+, ovako mi je za preskok, cak je po trenutnim kvotama Uosington bolji za igru posto igraju odlicno kod kuce i dobijali su i bolje ekipe od Memfisa.

Dobra je kvota na Sikagou a narocito na Njujork medjutim ne vjerujem da cu se usuditi da ih odigram.

Link to comment

Fudbal 5/6, NHL 3/4, NBA 1/4. Fudbal dosta bolje u odnosu na subotu. NHL fino. NBA overi nisu bas dosli idealno, no ne moze svaki put. Kod fixa sam previse mudrovao i lose odabrao. Prebacivacki pao na San Antonio P>, neocekivano malo koseva palo. Sistem golova oborila Barsa. Ajax P2+, 4+, Salzburg 5+, 7+, Hoffenheim 5+, 7+ i Barsa 6+, 7+. Promasili sve i svasta, na kraju je i bilo sanse za 6+, no promasili su zicer u 91. minutu.

 

NBA

 

Sacramento-New Orleans P>101.5

 

Portland-LA Lakers P>110.5

 

Washington-Memphis P>94.5

Detroit-New York P>102.5

 

Miami-Charlotte 1

Denver-Minnesota 2

Portland -LA Lakers H1(-9.5)

 

Sacramento i Portland u singlu. Na Portland je bas velika granica, no Lakersi igraju bez odbrane, te ce verovatno i ovo biti probijeno. Mecevi u Washingtonu i Detroitu su vec sumnjivi, te ih igram za oprezan ulog. Fix tiket. Najpre ovi Feievi, Minnesota protiv bolnice iz Denvera. Kompletan Portland bi trebalo da pocisti Lakerse. Kvote 1.85, 1.85, 3.42, 3.13.

Ja preferiram poene, u odnosu na fix. Cesto su kvote za pobednika utakmice, bezobrazno male, pa mi treba gomila meceva, za pristojnu kvotu. Ovako, singl, dabl, poluvreme overa, kvote su po 1.85. Dugogodisnji je trend da vise overa dolazi na poluvremenu, nego na kraju(bar u NBA).

 

NHL

 

Minnesota-Calgary w1

Los Angeles-Montreal 0-6

 

Minnesota odlicna na domacem ledu. Sjajna odbrana bi trebala da izdominira protiv nepredvidljivih Flamesa. Kingsi forsiraju svoj defanzivni stil, te bi 0-6 trebala biti prava mera, iako Quick jos nije potvrdjen na golu domace ekipe. Kvota 1.78.

 

Igram za zanimaciju i prebacivacki tiket MLB predsezone. Probao u petak 7 parova, promasio jedan. U subotu 5, opet pao na jednoj utakmici. Sinoc se tiket sa 3 meca pokazao kao prava mera.

Edited by Miljenko
Link to comment

Buffalo mi ide na nerve. Protiv Caroline sam ih preskocio, dobise. Sa Bostonom mec otisao u OT, te sam tu vratio pare. Odigrao sam na San Jose protiv njih i bilo je keo. Dobise mec u trecem periodu. 

Vreme je da izgube, no Wild mi deluju kao bolje resenje za fix.

Link to comment

Bilo je na Mozzartu kada su Zadrani napravili seriju 7:0 (sa 17:24 na 24:24) i imali napad. Ja čekao kvotu preko 1,80 i čim je skočilo odigrao sam. Trajalo je nekih 30 sec pa je palo na 1,85 pa na 1,80 pri istom rezultatu kada su već izmenjali nekoliko napada bez koša.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...