Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Veceras sve skoro idealno :) Sta mislis za sutra o Chicagou, SAS i Orlandu? Ima li nesto za izbegavanje tu?

Btw, Verona danas mi se cinila kao cistom pljackom na 1&tim12+ @ 2,55, al sad vidim da ne igra Toni :( Skenjo sam se opasno.

Link to comment

Cikago ne bih igrao zbog "Melo" faktora. Prekinuce NY ovu seriju poraza uskoro. Slicno je bilo ranije ove sezone pa su odvalili SA u gostima. Orlando isto ne bih, to je duel tankera™, do sad je sva 3 puta Orl uspjevao da bude manje los al mozda ih i zajebu pa izgube konacno.

Bolje npr Phoenix + Indiana + Spursi.

Link to comment

Fudbal 3/10, NHL 1/3, NBA 3/4. Fudbal kilavo. Englezi nisu bili efikasni, no tu su vece kvote, pa  su i ulozi manji. Arsenal me je vec iznervirao, porazom od ovih pacera. Fener promasio par "mrtvih" sansi za 3+. Sa Werderom sam pojeo govno. Liverpool srecno, Chile opravdao poverenje. NHl i dalje promenljivo. Prosao najsumnjiviji tiket. Boston kiksirao. Goleada po mecavi, a samo 2 gola u Edmontonu. :isuse:  NBA odlicno. Zakazali strelci na LA Clippers-New Orleans, no ostalo je proslo, cak i fix tiket. Ja i fudbal fiks, ne mogu ga pogoditi ni na viner(dvoznak). :lolol:  Na kraju sam minus sveo u korektan opseg.

 

Fudbal

 

Man City-Sunderland bk1

Milan-Juventus w2

 

Hoffenheim-Wolfsburg 3+

 

A. Madrid-Real Madrid 3+

 

PSG-Marseille bk1

Belenenses-Benfica bk2

Barcelona-Almeria 3+

 

Salzburg-Rapid 3+

Feyenoord-Ajax 2+

 

Coventry-Shrewsbury 2+

Eintracht Frankfurt-Stuttgart 2+

Livorno-Napoli 2+

 

Nadam se boljem fudbalskom danu. City bi trebao lagano do trofeja, dok je Juve mnogo ozbiljnija ekipa.Hoffenheim pratim sa golovima, kao i obicno. Vreme je da Real pokaze ko je glavni, te ocekujem efikasan mec danas. Trudio sam se da fikseve svedem na najmanju mogucu meru. Prve tri stvari standardno, ostalo opreznije.

 

NBA

 

Phoenix-Atlanta P>107.5

 

San Antonio-Dallas P>105.5

 

Toronto-Golden State P>100.5

Orlando-Philadelphia P>105.5

 

Toronto-Golden State H2(+1.5)

Indiana-Utah 1

Oklahoma-Charlotte 1

 

Phoenix i Dallas kao najverovatniji poluvreme overi. Toronto je nepredvidljiv, te ide kao deo dabla. Danas malo manja kvota na fix tiketu, 2.41. Chicago mi je sumnjiv, jer kao sto Fei rece, mora i New York negde da proradi. Za Phoenix sam se dvoumio, no preskocih na kraju.

 

NHL

Vancouver-Ottawa w1

Anaheim-Carolina w1

 

Washington-Philadelphia 5+

NY Islanders-Florida 5+

 

Colorado-Tampa 5+

Phoenix-St.Louis 5+

 

New Jersey-San Jose w2

NY Rangers-Boston w2

 

Canucksi i Ducksi deluju kao fina kombinacija(to sam i juce rekao, ali...), te to ide za klasican ulog. Preostali dablovi nesto slabije. Washington i Islandersi su obicno efikasni. Drugi dabl sa golovima je sumnjiv, no ne i nerezonski. Za kraj, Sharksi i Bruinsi. Probao na njih jer su porazeni na poslednjim mecevima.

Link to comment

Dabl @1,97

Bellucci

Dortmund

 

Dabl @1,92

Dolgopolov

Bayern

 

Dabl @2,13

Partizan

CZV

 

 

Dabl @1,76

Berdych uzima set

Bayern

3/4 = +1,86  :thumbsup:

 

Planirao sam dvojku na Real, ali sad dođoh sa puta i zakasnih 5 minuta. Taman sam hteo da odigram LIVE, kad ovi već dali gol.

Link to comment

Ja se nadam da će sve manje više da dođe realno u NBA večeras.

 

Dakle Orlando u fiksu iako je mala kvota 1,25-1,30 i San Antonio koji mi je istina sumnjiv ali ispoštovaću ih na 1,45..

 

Što se tiče poena tu sam malo sigurniji i očekujem Čikago preko 94,5 iako je svaki plus na Čikagovu tekmu uvek težak,ali se uzdam u granitnu odbranu Niksa koja dozvoli GS preko 70 poena za poluvreme,zatim Indijanu preko 101,5 u nadi da kad ih odvale 20ak razlike neće stati da igraju i generalno plus na Toronto - GS preko 201,5 uz kvotu 1,95. Jedini problem kod ove poslednje utakmice mi je što kad god se meni učini neka kvota veća ili neka granica nerealnom,to obično ne dođe.

 

Da ubacim i malo ABA ligu,deluje mi da Cedevita može doći 1 i plus u kombinaciji gde je kvota oko 2,15 mada sam gledajući Olimpiju prošle nedelje ipak odigrao sve moguće kombinacije na samu Cedevitu,znači 1,znači h1,znači plus na njih,minus na Oli itd itd.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...