Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nemam kornere live na moyartu, pa sam odigrao pobednike ostatka meča  - Šaht i Porto @3.34. iako se nikad ne kladim live !

 

 

leba bez motike

:thumbup:

Edited by muslin
Link to comment

Sta igrati od NBA veceras?

Niksi ili dobijaju tesno uz Melovih 60 poena ili pucaju preko 20 razlike. :D Pre mi se cini da je ovo drugo.

Indiana bi trebalo da dobije preko 15, nepouzdani Bruklin protiv desetkovanog Denvera je kao obvious choice...jedino Toronto-Washington ne bih igrao iako mislim da Toronto dobija.

Link to comment

Naravno sad je doslo 6/8 ikseva na poluvremenu tj 6/7 jer ni lud ne bi igrao Juve. Ukurac  :frust:

Isto k'o prosle sedmice samo obrnuto.

 

Skroz ludo kolo danas. Drago mi je sto sma bio suvise mrtav da proberem i odigram nesto.

Link to comment

Fudbal 1/4, NHL 3/4, NBA 1/2. Fudbal nije mogao mnogo losije. I ovaj jedini izlazni, dosao jedva, golom u nadoknadi vremena. Catolica-Iquique, neocekivano smoren mec. Nije bilo previse sansi, golmani sigurni. Gosti losim zavrsnim pasom upropastili gomilu polukontri. Catolica imitirala Barsu, veci deo drugog poluvremena. Osim Blackhawksa, koji su neocekivano porazeni, a da za Rangerse nije ni branio Lundqvist, ostalo skoro perfektno. Pingvini primili gomilu golova od "nemustog" Montreala, no tu je viner da to pokrije. Kingsi lagano iskontrolisali mec. Golovi padali gde treba. Kod NBA prosla vece kvota, dabl sa poenima. Indiana kilavila protiv najlosije ekipe u ligi, zato ja i ne volim hendikepe, odnosno fix generalno. Prosao i jedan okrnjeni teniski tiket, te je bilans nikom nista.

 

Fudbal

 

Colo Colo-Cobresal 3+

 

Mattersburg-Horn 2+

Heracles-Heerenveen 2+

A. Bilbao-Granada w1

Lecce-Ascoli 2+

 

Cileanci standardno, tiket opreznije.

 

NBA

 

New York-Golden State P>100.5

 

LA Lakers-Sacramento P>103.5

 

New York-Golden State w2

Dallas-Chicago w1

San Antonio-Charlotte 1

 

Oklahoma-Memphis P>95.5

Dallas-Chicago P>95.5

 

Cousins ne igra za Sacramento veceras zbog suspenzije, no Lakersi igraju sa dosta poena, bez obzira kakav je protivnik. Golden State kao i obicno. Sumnjivi poluvreme overi, kao deo dabla. Za fix tiket nisam imao bolju ideju od ova dva vinera i Spursa. Singlovi nesto jace, ostalo opreznije.

 

NHL

 

Buffalo-San Jose w2

 

Colorado-Phoenix 4+

Anaheim-St.Louis 5+

Vancouver-Minnesota w1

 

Vreme je da padnu i Sabresi. Sharksi preslisali Flyerse sinoc, ocekujem nastavak pobednicke serije. Canucksi imaju odlicnu domacinsku tradiciju protiv Wilda. Mogao bi pasti neki gol u derbiju(Anaheim-St.Louis), odnosno Denveru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Opet Kajri over 21.5, nema jos sigurnih informacija o Waitersu al javlja mi se da nece igrati ni veceras.

 

edit: i na Kingse je odlicna kvota bez obzira na to sto je Cousins suspendovan, igram dvojku @ 2.05 i ocekujem da padne.

Edited by Feindouno
Link to comment

Prepisao od nekog idiota dvojku sa hendikepom 30.5 u ovom mecu :isuse:
Vjerovatno najveci promasaj ikad.

 

edit: dobili kosem 2 sek prije kraja pa ne izgleda toliko uzasno, na minut do kraja su gubili 10-ak razlike  :frust:

Edited by Feindouno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...