Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fei majstor za spot bets. :Hail:

Vec sam jednom igrao Jazz ove sezone(na tvoj nagovor), bilo mi je previse da ih probam opet. :lolol:  :isuse:

 

Fudbal 1/1, NHL 0/1(uz jedan povracaj), NBA 0/4. Jedan od onih dana, kada skoro nista ne dodje. Chelsea uspeo da odigra nereseno, te mi smanjio dobitak. Boston prima gol na minut pre kraja, i tu kvota 1. NBA nije mogao mnogo losije. Poena ni za lek, no bilo mi je sumnjivo vece, pa nisam igrao previse. Fix ko fix. Nakon tri izlazna tiketa, bilo je vreme za kiks. Westbrook stetocina. Memphis kao i obicno. Mogu dobiti bilo koga, ali retko probijaju hendikep protiv pacera. :sleep:

 

Fudbal

 

U. Catolica-Iquique 3+

 

Napoli-Swansea w1

Sevilla-Maribor bk1

Salzburg-Ajax 2+

Fiorentina-Esbjerg 2+

 

Rubin-Betis w1

Basel-Maccabi Tel Aviv w1

Benfica-Paok w1

 

Ludogorets-Lazio 0-3

Lyon-Chernomorets 0-3

Genk-Anzhi 0-3

 

Catolicu i prvi tiket LE standardno, preostala 2 opreznije. Cileanci ove sezone ponovo efikasni(osim prvog kola). LE donosi vise para ove godine nego LS. Ranije su samo kvalifikacije bile produktivne.

 

NBA

 

Toronto-Washington P>97.5

Miami-New York P>100.5

 

Indiana-Milwaukee H1(-12.5)

Denver-Brooklyn H2(+0.5)

 

Nista mi ne deluje posebno primamljivo veceras. Odigrah dva oprezna tiketa, kvote 3.42 i 3.05.

 

NHL

 

Pittsburgh-Montreal w1

Calgary-Los Angeles w2

 

NY Rangers-Chicago w2

 

NY Islanders-Toronto 5+

Philadelphia-San Jose 5+

 

Florida-Washington 5+

Nashville-Tampa 5+

 

Sinoc golove nisam mogao nikako provuci. Iskombinovah dva dabla sa tradicionalno efikasnim timovima. Pingvine vezah sa Kingsima, koji su igrali sinoc, no nije bilo boljeg resenja. Probao Blackhawkse, Rangersi su imali dobru seriju pre ZOI pauze, pitanje je kako ce igrati sada.

Edited by Miljenko
Link to comment

Srusi mi Deron sistem. Pogodio 5/7 :/

Nekako mi je promakla utakmica Dallas - New Orleans, igrao bih tu hendikep umjesto ovoga da sam skontao al jbg.

Sinoc je Anthony Davis povrijedio rame, valja ispratiti situaciju s njim, ako bude morao da pauzira pogubice sve zivo.

 

edit: sad se ulogovao na Bwin kad ono medjutim™, ipak odigrao 5/7 :lol: tako da sam dobar 7 evra.

Edited by Feindouno
Link to comment

Ja na 5/7 dobar 8. :D

Gledam kad ima 10 tekmi i vise da odigram 8/10 (razbicu ih jednom, samo cekam prave tekme :) ), ali 5/7 mi se cini optimalno za sistem sa hendikepima.

Link to comment

Ja na 5/7 dobar 8. :D

Gledam kad ima 10 tekmi i vise da odigram 8/10 (razbicu ih jednom, samo cekam prave tekme :) ), ali 5/7 mi se cini optimalno za sistem sa hendikepima.

Mene smara to vracanje para k'o sinoc, zato i igram sisteme sa jednim promasajem kad je manji broj utakmica sa kvotama oko 2 u pitanju. Ovako samo smanjujem potencijalnu isplatu ako pogodim sve ili sve sem jedne a nista mi ne znaci ako puknem ulog tj na to i racunam u startu :lol:

 

Odigracu opet sistem sa iksevima u prvom poluvremenu, 9/11 sve utakmice sem Sevilje, Sahtara, Salzburga, Fiorentine i Juvea. Bwin ima najbolje kvote, bar na uzorku prva 4 meca, mrzi me da gledam ostalo. Bet-at-home je tu negdje isto. edit: usrani Bwin ne da vise od 8 parova, odigrao na bet365.

Takodje sam mislio i neki manji sa iksevima na kraju al' to moram jos da istrazim.

Edited by Feindouno
Link to comment

Moralo se to probati, b2b bez Dragica, veliki su to sokovi za ekipu :)

 

Odigrao sam jos i ovo i toliko sto se tice EL, kasnije eventualno neki korneri uzivo i to je to.

4/7 bet365

 

Bazel, Ajntraht, Ludogorec, Napoli, Genk, Valensija, Lion... sve X.

Link to comment

Ja probao 10 parova, poluvreme ili kraj X, u glavu, kvota 474 u Meridianu(u Mozzartu 313 :lolol:  :mad: ). Mozda sam trebao da uslovim, no smanjuje dobitak dosta. Zaboravih da odigram prosle nedelje. :isuse:

Link to comment

Ja se ne secam da sam ikada pogodio neku rusku ekipu. I ne znam koji mi je djavo trebalo da igram na Rubin sad, cak i winner :isuse:

 

Ma ne treba igrati Ligu Evrope,najprevarantskije takmičenje ikada.

Link to comment

Nista od 300k :(

Tovarite na kornere na Sahtaru, vec je 9-2 i sigurno ce nastaviti da penetriraju™ po bokovima i sutiraju ko nezdravi. Imali su i meceve sa 25-30 kornera.

WH ima over 6.5 u drugom poluvremenu @ 1.85

Link to comment

Jeste da se Bruklin raspada ali ga ja odigrao na 2,05 u Denveru. Ne igra ni Čendler. Uz to bi vredelo probati Toronto preko 101,5 i Majami preko 105,5

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...