Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja krenuo ovo pa dodam jos Indianu jer je @ 1.10 previse za takav mec pa onda jos i Toronto jer ne igraju Miles, Waiters, Varejao... i tako, cekam Portland za finu kvotu 3.79

Kyrie iz istog razloga rutinski over. Treba ispratiti situaciju sa ovom trojicom pa ako opet ne budu igrali ponoviti opkladu posto je zicer, bude postavljen oko 22 poena.

Ja se razmisljao da dodam jednu od one dve sto sam napisao, al' rekoh bolje da ne preterujem. Odlicno i ovako.

Link to comment

Šta misliš o over under 12 na Fraja? Ništa mi ne nudi mrtvi meridian sem toga. A baš sam hteo neki jači over na nekog iz Sansa da odigram.

 

Zaboravio sam da kvotujem Fejnduna.

Edited by theanswer
Link to comment

Odigrao sam i ja 6/7

 

Orl -4

Atlanta ML
Chi under 186.5

Irving over 21.5

Utah -2.5

Deron over 18.5

Clippers under 222

Edited by Feindouno
Link to comment

Ja ću da krenem sa Orlandom pa ću da vidim gde će me to odvesti.

 

Ispratio sam i Derona over 16 i Kajrija over 21.

 

Kliperse ću verovatno i ja da odigram under 222,a Juta mi je sumnjiva,bojim se da će neko da se razgoropadi iz Finiksa,pogotovo što su sinoć (ne)očekivano izgubili.

Edited by theanswer
Link to comment

Uplaših se za trenutak za Kajrija,16 poena u prvom poluvremenu i onda samo jedno bacanje za tehničku do poslednjih 10min. A onda dve trojke,druga za over sa 9 metara.

Link to comment

Kajri lagano. To mi je bila najozbiljnija opklada veceras. Druga je Juta koja vodi 9 na HT. Ne bih se bunio ni da ih nabiju 21+ @ 13 ali necemo pretjerivati.

U sistemu masio Atlantu za sad. Racunao sam da ce biti motivisaniji posto i jedni i drugi imaju masu izostanaka a oni odigrase zavrsnicu ko zadnja govna. Vodili 15 razlike na pocetku meca :fantom:

Link to comment

Ja odigrao Čikago na 2,60 i Detroit 13,5 na 1,6 i stavim atlantu na 2,4 reko što da ne. Kad ono ne. Imam jedan opak tiket u životu koji će verovatno da mi usere mrtvi Gulbis,nikad se neću naučiti da ne vezujem tenis sa NBA-om.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...