Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobro je ispalo na kraju. Spasio Melo onim trojkama. Ipak je previse bilo ocekivati da dobiju protiv starih kajli Vinsa i Dirka.

 

Uzimaju sledecu u Majamiju sigurno. :lol: Kvota verovatno oko 4.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 5/5. Ovo je verovatno jedini put u sezoni, da sudija sudi protiv Fenera, kada igraju sa nekim malim timom. Bilo par sansi za domace, u nadoknadi, no bez realizacije. NBA perfektno. Svih 5 meceva doslo poluvreme over. Cak je i fix tiket ponovo prosao. Prebacivacki pao na Fener 3+, no prosao je teniski sa 10 kvotom. Sanirano par proslonedeljnih losih dana, uz fin plus.

 

Fudbal

 

Zenit-Dortmund X2

Olympiakos-Man Utd X2

 

Dunfermline-Arbroath 3+

Stranraer-Rangers 3+

Aberdeen-Celtic w2

 

Luton-Wrexham 3+

Forest Green-Barnet 3+

 

Oldham-MK Dons 3+

Stevenage-Crewe 3+

 

LS malo jace od ostalog. Ne svidjaju mi se parovi za golove, te fix ostaje jedino resenje. Uprkos problemima Dortmunda pozadi, Zenit mi ne deluje previse opasno. Na ove moje protiv Olympiakosa, jer ne vidim kakav problem domaci mogu napraviti. 

Englezi i Skoti standardno. Kvote 1.68, 2.19, 3.15, 3.59.

 

NBA

 

Phoenix-Minnesota P>105.5

 

Sacramento-Houston P>105.5

 

Clevelan-Toronto P>95.5

Washington-Orlando P>97.5

 

Indiana-LA Lakers H1(-10.5)

Denver-Portland 2

Sacramento-Houston 2

 

U singlu dve potencijalno efikasne tekme. Dabl opreznije. Fix takodje odmereno, vezao sam dva fix tiketa, tesko cu jos jedan. Denver-Portland bih u nekoj drugoj situaciji natovario na poene, no povrede me odbijaju od ovog para(plus velika granica).

Link to comment

Veće pare su relativan pojam. Ulažem onoliko koliko sebi mogu da dopustim da izgubim.

Moja taktika klađenja je sledeća. Igram uglavnom dablove i treblove sa prosečnom kvotom oko 1,80 za konstantne uloge od 5000 dinara (ima izuzetaka, ali jako, jako retko).

Konkretno, na jučerašnjem primeru to izgleda ovako: +1,56 x 5000 = +7800 din.

U principu, potrebno je da mi prođe 6 od 10 uplata da bih bio u plusu nekih 0,8 poena (1 poen = 5000 din.), što mi prilično lako uspeva od kada sam smanjio broj uplata pošto vršim bolju selekciju parova. Ranije sam igrao veći broj uplata za konstantne uloge od 1000 dinara, ali sam tokom prošle godine ukapirao da ne moram da odigram baš sve što vidim, tako da sam povećao uloge a smanjio broj uplata što mi daje mnogo bolje rezultate. Februar mi ide po principu toplo-hladno ali sam ipak preko 3,3 poena u plusu, a januar je bio izuzetno dobar zahvaljujući sjajnoj seriji pogodaka na Australian Openu.

Klađenje mi je prvenstveno hobi koji mi donosi neki dodatni džeparac, tako da mogu sebe povremeno da častim nekom elektronikom, opremom za bajs i tome slično, a da ne opterećujem kućni budžet. Ne zaluđujem se da mogu da se obogatim od klađenja jer bi to zahtevalo mnogo veće uplate, a to je već opasno.

 

 

Ovo je mnogo bolja varijanta nego da se igra sa manje para, juri veca kvota sa vise parova . Samo za ovo treba disciplina, a ja to ne bi mogao, kada krenem da pisem nema kraja

 

Kasnim malo, sve me mrzi da pisem duzi poust.

Ovo sto radar pise je jedini ispravan pristup. Ko ne moze/ne zeli tako da igra bolje da igra bas za sitno, tipa tikete od 100-500 dinara ili ne igra uopste.

Ja sam nesto slicno poceo da primjenjujem jos dok nisam imao 'banku' i kad su mi maksimalne uplate na singl bile nekih 20-30e.

Boldovana recenica je sustina svega i jedino se takvom igrom moze dugorocno ostati zdrav u glavi. Uopste nije bitno kolika je to cifra, vazno je da se pravi profit. Naravno ako profita nema treba bataliti citavu pricu.

Od mojih 5 najboljih prijatelja cetvorica se ne klade uopste, jedan ponekad uplati tiket za sicu ili isprati mene kad igram nesto ozbiljnije. Vecina je nesto pokusavala i bacala pare ali sam uspio da ih "odviknem" od toga.

Link to comment

I ja dodjoh da priupitam isto, dvoumim se izmedju njih i Houstona. Ne znam da li je ono napisao pod utiskom juce, da treba igrati protiv Denvera dok se Ty ne vrati  :)

Link to comment

Odigrao Blejzerse i Njizarce @2,01

Ja krenuo ovo pa dodam jos Indianu jer je @ 1.10 previse za takav mec pa onda jos i Toronto jer ne igraju Miles, Waiters, Varejao... i tako, cekam Portland za finu kvotu 3.79

Kyrie iz istog razloga rutinski over. Treba ispratiti situaciju sa ovom trojicom pa ako opet ne budu igrali ponoviti opkladu posto je zicer, bude postavljen oko 22 poena.

Link to comment

Fudbal 1/4, NBA 3/4. Englezi i Skoti pokriveni jedinim fudbalskim izlaznim tiketom. LS sluzi za gubljenje para, kao i u vecem delu sezone. NBA ponovo dosao skoro idealno. Prosla oba singla, i fix tiket, za ok plus.

 

Fudbal

 

Galatasaray-Chelsea w2

Schalke-Real Madrid 2+

 

Da ispratim i vecerasnje meceve, kvota 1.62.

 

NBA

 

LA Clippers-Houston P>109.5

 

Philadelphia-Orlando P>105.5

Utah-Phoenix P>101.5

 

Dallas-New Orleans P>101.5

San Antonio-Detroit P>104.5

 

Dallas-New Orleans w1

Memphis-LA Lakers H1(-7.5)

Oklahoma-Cleveland H1(-10,5)

 

Clippersi imaju vec 4 vezana P>, no i veceras deluju prilicno verovatno, te to jedino ide u singlu. Ostalo opreznije, shodno vecim kvotama, koje imaju dablovi. Dallas u fixu, kod kuce, te smanjeni hendikepi, protiv timova, koji imaju dosta povredjenih igraca. Kvote 1.85, 3.42, 3.42, 3.25.

 

NHL

 

Buffalo-Boston w2

 

Montreal-Detroit 5+

Colorado-Los Angeles 0-6

Vancouver-St.Louis 4+

 

Sabresi dobili sinoc, te ne verujem da mogu vezati dve pobede. Protivnik im je jedan od najboljih timova lige, koji bi trebao doci do trijumfa i sa Johnsonom na golu. Manji ulog na tiket sa golovima. Budaj ce startovati na golu Montreala veceras, pa ocekujem vise golova nego obicno. Kingsi minus, klasika.Luongo verovatno nece biti na golu Canucksa veceras, pa je i tu moguc upliv efikasnosti(bar 4 komada).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...