Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

mozda su te pitali, pa ti se izvinjavam unapred. Jel ulazes vece pare kada igras na ovako male kvote?

Veće pare su relativan pojam. Ulažem onoliko koliko sebi mogu da dopustim da izgubim.

Moja taktika klađenja je sledeća. Igram uglavnom dablove i treblove sa prosečnom kvotom oko 1,80 za konstantne uloge od 5000 dinara (ima izuzetaka, ali jako, jako retko).

Konkretno, na jučerašnjem primeru to izgleda ovako: +1,56 x 5000 = +7800 din.

U principu, potrebno je da mi prođe 6 od 10 uplata da bih bio u plusu nekih 0,8 poena (1 poen = 5000 din.), što mi prilično lako uspeva od kada sam smanjio broj uplata pošto vršim bolju selekciju parova. Ranije sam igrao veći broj uplata za konstantne uloge od 1000 dinara, ali sam tokom prošle godine ukapirao da ne moram da odigram baš sve što vidim, tako da sam povećao uloge a smanjio broj uplata što mi daje mnogo bolje rezultate. Februar mi ide po principu toplo-hladno ali sam ipak preko 3,3 poena u plusu, a januar je bio izuzetno dobar zahvaljujući sjajnoj seriji pogodaka na Australian Openu.

Klađenje mi je prvenstveno hobi koji mi donosi neki dodatni džeparac, tako da mogu sebe povremeno da častim nekom elektronikom, opremom za bajs i tome slično, a da ne opterećujem kućni budžet. Ne zaluđujem se da mogu da se obogatim od klađenja jer bi to zahtevalo mnogo veće uplate, a to je već opasno.

Link to comment

Ali za Lejkerse ne igra niko :D

Odigrao Derona poene + asistencije, doslo rutinski :)

Dvojku sam imao od ranije... ali pogodak dana mi je Sakramento @ 3.00 ?!?

Kakva kvota jebote :o

Dok se Lawson ne vrati samo treba igrati protiv Denvera, ne mogu da se sastave.

Link to comment

Fudbal 2/4, NBA 3/5. Konacno prekinuta visednevna losa serija. Colo Colo srecno dosao 3+. Nakon revije promasaja, u prvoj polovini meca, bez previse sansi u nastavku, Palestino daje gol iz penala u 90. minutu. NBA dosao kako treba. Prosla oba over singla, uz fix tiket, za ok ukupan plus.

 

Fudbal

 

Elazigspor-Fenerbahce 3+

 

Concordia-Steaua w2

Hull-Brighton 1X

Napoli-Genoa 2+

Benfica-Guimaraes bk1

 

 

Fener 3+ za standardan ulog. Njih pratim iz kola u kolo. Imaju odlican 3+ procenat. Tiket opreznije, ipak tu ima svega i svacega.

 

NBA

 

Detroit-Golden State P>103.5

 

New York-Dallas P>101.5

 

New Orleans-LA Clippers P>101.5

 

Detroit-Golden State H2(+0.5)

New York-Dallas w2

New Orleans-LA Clippers w2

 

Utah-Boston P>94.5

Philadelphia-Milwaukee P>101.5

 

Nadam se da je ovo sinoc znak da ce uslediti serija efikasnijih meceva. Golden State, Dallas, Clippersi, tri ekipe koje gotovo uvek igram poluvreme over. Golden State trokirao, kada je o poenima rec, na prethodna 2 nastupa. Igraju protiv jedne od najboljih ovosezonskih over ekipa, te je vreme za promenu trenda. Clippersi verovatno umorni, no granica nije velika. Tiket fikseva i dabl sumnjivih over meceva, za manji ulog. Singlovi po 1.85, dabl 3.42, fix 3.36.

Edited by Miljenko
Link to comment

Veće pare su relativan pojam. Ulažem onoliko koliko sebi mogu da dopustim da izgubim.

Moja taktika klađenja je sledeća. Igram uglavnom dablove i treblove sa prosečnom kvotom oko 1,80 za konstantne uloge od 5000 dinara (ima izuzetaka, ali jako, jako retko).

Konkretno, na jučerašnjem primeru to izgleda ovako: +1,56 x 5000 = +7800 din.

U principu, potrebno je da mi prođe 6 od 10 uplata da bih bio u plusu nekih 0,8 poena (1 poen = 5000 din.), što mi prilično lako uspeva od kada sam smanjio broj uplata pošto vršim bolju selekciju parova. Ranije sam igrao veći broj uplata za konstantne uloge od 1000 dinara, ali sam tokom prošle godine ukapirao da ne moram da odigram baš sve što vidim, tako da sam povećao uloge a smanjio broj uplata što mi daje mnogo bolje rezultate. Februar mi ide po principu toplo-hladno ali sam ipak preko 3,3 poena u plusu, a januar je bio izuzetno dobar zahvaljujući sjajnoj seriji pogodaka na Australian Openu.

Klađenje mi je prvenstveno hobi koji mi donosi neki dodatni džeparac, tako da mogu sebe povremeno da častim nekom elektronikom, opremom za bajs i tome slično, a da ne opterećujem kućni budžet. Ne zaluđujem se da mogu da se obogatim od klađenja jer bi to zahtevalo mnogo veće uplate, a to je već opasno.

Ovo je mnogo bolja varijanta nego da se igra sa manje para, juri veca kvota sa vise parova . Samo za ovo treba disciplina, a ja to ne bi mogao, kada krenem da pisem nema kraja

 

edit...nepismen sam

Edited by lalas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...