Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uizardsi su dobili u New Orleansu, ozbiljnija su ekipa trenutno i odmornija jer nisu igrali sinoc.

Miluoki kurcina, ostali bez plejeva, neozbiljnom Denveru su dali samo 90 a Indiana bi morala da ih zadrzi na oko 85 cak i ako se Knight vrati.

Kingsi prekinuli seriju poraza, odmorniji, pukli u Bostonu 10 razlike i htjece da se osvete. Celticsi b2b, igrali u Lejkersima™ kasni mec juce.

 

 

:thumbsup:

 

Probrao VAšington, Sakramento i Indijanu (-8,5), kvota 3,00

Link to comment

Juče se nisam lepo proveo, danas 1 porodični :fantom:

 

Liverpul IIGG

Vila DNB 2

Totnem 2-3, kvota 17 :D

 

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7025X уз помоћ Тапатока

Link to comment

:thumbsup:

 

Probrao VAšington, Sakramento i Indijanu (-8,5), kvota 3,00

Zato sam i pisao, znao sam da ce neko znati da probere.

Nevjerovatno koliko gluposti se izdesavalo u skoro svim mecevima sinoc. I onaj Milvoki mrtvi ubaci 60 poena u drugom poluvremenu, uzas.

Na kraju pokrio sve i jos napravio plus na Minesoti uzivo. Zvuci kretenski al' procenat pogodaka mi je otprilike duplo veci na lajv kladjenju, kvote takodje.

Link to comment

NBA

 

Oklahoma-LA Clippers P>104.5

 

Phoenix-Houston P>107.5

 

Cleveland-Washington P>97.5

Toronto-Orlando P>96.5

 

Denver-Sacramento P>104.5

Portland-Minnesota P>105.5

 

Miami-Chicago 1

Phoenix-Houston H2(+0.5)

LA Lakers-Brooklyn H2(+0.5)

 

Vreme je da pocne nova serija poluvreme overa, nakon par losih veceri. Clippersi i Houston mi deluju fino. Rocketsi zakazali ofanzivno par puta, i mislim da je vreme da prorade. Dva dabla za oprezan ulog. Washington i Orlando imaju pomalo neocekivanu seriju P> meceva, te ih probah i veceras. Denver i Portland obicno singliram, no obe ekipe imaju problema sa povredama, pa je i tu oprez neophodan. Probao i fix tiket, mada skoro uvek nadjem uljeza. Kvote 1.85, 1.85, 3.42, 3.42, 2.8.

Link to comment

Imas na soccerwayu nesto, mada je samo broj kartona i ne mozes da vidis ko je suspendovan za naredno kolo. Na whoscored nesto slicno.

 

Ovde ima podataka ko je suspendovan za narednu utakmicu, al nemas EPL i Bundesligu. Serie A, Ligue 1, Primera i evropska takmicenja su tu.

Link to comment

Imas na soccerwayu nesto, mada je samo broj kartona i ne mozes da vidis ko je suspendovan za naredno kolo. Na whoscored nesto slicno.

 

Ovde ima podataka ko je suspendovan za narednu utakmicu, al nemas EPL i Bundesligu. Serie A, Ligue 1, Primera i evropska takmicenja su tu.

 

thx. usput sam nasao na soccerwayu ono sto me otprilike i zanimalo.

 

video sam da ima specijal na mozzartu da se igraju zuti kartoni i korneri. 5.5 granica zutih za mec juve - torino. sudi rizzoli koji zna cesto da pokazuje puno zutih kartona. 

 

odlican je ovaj sajt sto si shareovao. ide u bookmark.

Link to comment

Ja odigrao na Oklahomu, više na Toronto i dvojku na Bruklin koja je 1,70 iz nekog razloga. Verovatno je neko povređen ali bez obzira..

 

Deluje mi i da bi možda ORL mogao da dođe uz neki pomereni hendikep protiv Toronta imajući u vidu kako igraju i jedni i drugi posle all star pauze..

Edited by theanswer
Link to comment

Zdravi su svi u Bruklinu al igraju lose pa je zato tolika kvota. Plus su b2b dakle mozda ce KG odmoriti.

Afflalo ne igra za Orlando, mislim da je ovo dobra prilika da ih se nabije 20-ak razlike.

Link to comment

Mnogo sam glup.

Zbog toga sto Twente nije imao poraz kod kuce igrao sam P/K 2 na Fejnord (poluvreme ili kraj 2) na prvom tiketu jer inace uvek igram protiv serija, a onda odigram jos jedan i malo mu udarim "kontru" (sto se kod Saragose pokazalo opravdanim, ali gde mi bese mozak da igram prelaz, sto ionako ne umem, umesto da se drzim svoje igre... :frust: ).

 

I tako. Nista, sutra...nisu gotovi... :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...