Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, hokej 1/2, NBA 2/5. Na Canadu sam trebao fix odigrati, no to i nije bio toliko bitan tiket. Schalke je retardiran. Retko ih igram na golove, probah sinoc, necu se setiti skoro(eventualno protiv nijh). Cileanci pomalo neocekivana goleada, cak i za mene, sjajan mec. NBA, jos jedno glupavo vece. Samo Dallas efikasno, Portland i Phoenix, smor neefikasni mecevi. Fix nekako dosao, nakon sto se Portland vratio u 4. cetvrtini. Dva minus dana, mozda vikend bude bolji.

 

Fudbal

 

Real Madrid-Elche 3+

Real Sociedad-Barcelona bk2

 

Monchengladbach-Hoffenheim 2+

Hamburger-Dortmund 2+

Chelsea-Everton w1

Man City-Stoke bk1

 

Arsenal-Sunderland bk1

Hearts-Celtic bk2

Novi Pazar-Partizan w2

Zvezda-Javor bk1

 

O` Higgins-U. De Catolica 3+

 

Nuneaton-Luton 3+

Bradford-MK Dons 3+

 

Forest Green-Southport 3+

Port Vale-Crewe 3+

 

Stevenage-Peterborough 3+

Tranmere-Coventry 3+

 

Dumbarton-Raith 2+

Brechin-Stranraer 2+

Rangers-Stenhousemuir 3+

 

Crystal Palace-Man Utd w2

Bologna-Roma w2

Galatasaray-Besiktas 2+

 

Prve 4 stvari nesto jace, ostalo za malo slabiji ulog. Ispratio Engleze i Catolicu standardno. Krecu i nasi alamani, te i njih uklopih negde.

 

NBA

 

Golden State-Brooklyn P>100.5

 

Washington-New Orleans P>97.5

Sacramento-Boston P>98.5

 

Detroit-Dallas P>106.5

Atlanta-New York P>97.5

 

Charlotte-Memphis H2(+1.5)

Detroit-Dallas w2

Milwaukee-Indiana w2

Golden State-Brooklyn H2(+9.5)

 

Golden State poluvreme over za standardan ulog. Dablovi i fix tiket opreznija uplata. Nakon efikasne prve veceri, posle All-Star tekme, usledila serija smor meceva. Vecerasnji parovi ne deluju tako izgledno za poene, te sledi i oprezniji pristup. Kvote 1.85, 3.42, 3.42, 4.12.

 

Mec za 3. mesto na ZOI hokejaskom turniru, stavih kao deo nekog egzibicionog tiketa. Pitanje je kako ce timovi reagovati na jucerasnje poraze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao 5/7, nista mi nije za neki ozbiljniji ulog:

Charlotte under 180

Washington -6

Knicks ML

Milwaukee timski under 88.5

Sacramento -6

Golden State over 201.5

 

Ukratko, Cha i Mem tvrde ekipe i jedni i drugi, b2b i jedni i drugi tako da se nadam mecu na malo poena. Ili to ili ide preko 200 :)
Uizardsi su dobili u New Orleansu, ozbiljnija su ekipa trenutno i odmornija jer nisu igrali sinoc.

NY dobio Atlantu 2/3 puta ove sezone ukljucujuci pobjedu u Atlanti, mislim da je 50-50 mec, kvota 2.26 je value. Obe ekipe b2b

Miluoki kurcina, ostali bez plejeva, neozbiljnom Denveru su dali samo 90 a Indiana bi morala da ih zadrzi na oko 85 cak i ako se Knight vrati.

Kingsi prekinuli seriju poraza, odmorniji, pukli u Bostonu 10 razlike i htjece da se osvete. Celticsi b2b, igrali u Lejkersima™ kasni mec juce.

GS bez Boguta koji im drzi odbranu pa cisto zbog toga ocekujem da ce se uci u neko raspucavanje a u tom slucaju idu lagano na 215-220.

Link to comment

Da, ako protiv ove dvojice ne da manje onda je sigurno najbolji centar u ligi :)
 

Igram singl na NY i Korvera over posto je sad potvrdjeno da ni Millsap nece igrati. Probao i -7.5 @ 4.40

Link to comment

O jebem ti NBA kako los period u picku materinu.

60 poena u Sarlotu u 4/4, under pada tacno za poen, Njujork koji se raspada, Vasington nikad gori... aukurac

Edited by Feindouno
Link to comment

Dosao mi dzeferson u singlu ali placem za tiket. On minus, atlanta over, sakramento fix, minesota fix,dalas over,vasington fix i memfis fix. Sarlot me je unistio ove sezone.

Link to comment

Fudbal 4/9, NBA 0/4. Dnevni deo je bio odlican, no uvece nije proslo bukvalno nista.  Barsa prima 3 gola od Sociedada. :isuse:  Catolica odigrala ocajno, ostali sa 10  igraca, nakon iskljucenja Mirosevica, te nije bilo sanse za 3+. NBA u seriji losih rezultata. Poeni neuklopljivi. Golden State ponovo poluvreme minus. Fix je jedino bio blizu, no Memphis(koga retko igram), mi je dosao glave. Los dan na kraju, iako je izgledalo obecavajuce, do Barse. :lolol:

 

Fudbal

 

Liverpool-Swansea 2+

Toulouse-PSG w2

Hannover-Bayern bk2

Juventus-Torino bk1

 

Vallecano-Sevilla 2+

Ajax-AZ 2+

Vitesse-RKC 2+

Eintracht Frankfurt-Werder 2+

 

Salzburg-Admira 3+

Twente-Feyenoord 2+

Osasuna-A. Madrid w2

 

Palestino-Colo Colo 3+

 

Nedeljom standardno losiji izbor, te sastavih samo 4 komada., golove uglavnom. Poceli su da smanjuju kvote za Cile 3+, ne valja, kada dolazi skoro svaki mec(mec jacih timova, naravno).

 

Za NBA ima fore nakon posla, mada kako dolazi, mozda je i bolje da ne igram.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dabl @1,95

Liverpool

PSG

 

Odlično izgleda i Partizan @2,75. Uglavnom se ne kladim na Partizan u košarci da ih ne izbaksuziram, ali ovo danas je po meni egal utakmica i ovolika kvota ne bi smela da se propusti. Razmisliću još.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...