Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 0/1, NBA 3/5. Rusi su mi izbili nesto para(tu je pao i prebacivacki tiket), no NBA je doneo fin plus. Poluvreme overi dosli gde treba, fix igram opreznije, pa se i ne nerviram previse. Indiana neverovatno lose igra u gostima, tesko ce uraditi nesto vise u playoffu. Prethodna dva dana gotovo preslikana, dnevni deo oko nule ili u minusu, a onda NBA resava problem. ^_^

 

Fudbal

 

Juventus-Trabzon bk1

Esbjerg-Fiorentina w2

Plzen-Shakhter w2

 

Ajax-Salzburg 2+

Maribor-Sevilla w2

Swansea-Napoli X2

 

Anzhi-Genk 0-3

Chernomorets-Lyon 0-3

PAOK-Benfica 0-3

 

Prvi tiket za standardan ulog, preostala 2 opreznije. LE je valjda jedino takmicenje, gde igram 0-3. Kvote 1.83, 1.83, 1.88.

 

NBA

 

Golden State-Houston P>106.5

 

Oklahoma-Miami P>102.5

 

Milwaukee-Denver P>101.5

 

Milwaukee-Denver H2(-0.5)

Golden State-Houston H2(+2.5)

 

Jedino sam se dvoumio oko meca Milwaukee-Denver, no vidim da tradicionalno igraju efikasne meceve. Westbrook se verovatno konacno vraca u postavu Oklahome veceras. Tim je imao odlican skor i bez njega, 20-7. Miami nepredvidljiv za poene, no protiv vecerasnjeg protivnika, ne ocekujem defanzivnu tekmu. Golden State-Houston, raspucavanje u najavi. Probao sam i fix dabl, za 50% singl uloga, cisto da ispratim. Singlovi po 1.85, dabl 3.05.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigracu neki sistem ikseva na poluvremenu al mnogo mi 15 utakmica ukurac™, probacu da spustim na 10-ak, za pocetak sam izbacio Juve a za ovu prvu sam zakasnio svakako.

Link to comment

Pa 5/10 ti je kurac, u minusu si i sa 6 pogodaka

 

edit:
Odigrao sam 9/11, izbacio Juventus i Sevilju kao najvece favorite i Makabi i Ajax metodom 'reci mi broj od 1 do 13' :lol:

Edited by Feindouno
Link to comment

Juventus ce ozbiljno igrati LE, finale iste se igra ove godine na njihovom stadionu. Cenim da ce pokusati da speru malo ljagu sa imena i da ce imati valjan pristup do kraja, sem ako ne bude bas stani-pani u nekom trenutku u prvenstvu.

Link to comment

u prvih 5 za sada sam prosao 3. anzi, cernomerc,liberec. ispalili italijani.

 

u drugom terminu cekam betis, lacio, plzen, porto i maribor.

 

paok nisam ocekivao da ce da dodje bez golova, dinamo sam zaobisao zbog kipra a za totenhem nisam bio siguran koliko ozbiljno igraju. pod AVBom su se bas lozili.

Link to comment

edit:

Odigrao sam 9/11, izbacio Juventus i Sevilju kao najvece favorite i Makabi i Ajax metodom 'reci mi broj od 1 do 13' :lol:

Nisam pratio srecom posto bih umro od muke.

Porto dao gol u 44', Ludogorec u 45' :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...