Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da li još nekome zabada flashscore ovih dana?

 

Jel ima neko neki dobar sajt na tu foru,gde mogu da vidim recimo trenutnu tabelu kod mečeva uživo itd a da nije mnogo komplikovano?

Link to comment

Meni s mobilnog zabada cesto, regularni je ok.

 

Meni sa mobilnog radi super,al zabada ovako :D mislio sam da je do browsera,ali mi je i preko drugog problem. Mora da je nešto do flasha onda.

Link to comment

Evo jedan čisto da se prati i odjavljujem se

 

Anduhar 1,6

Himik 1,5

Cedevita +6,5 1,78

 

sve ukupno nešto preko 4

 

prođe i ovo sa izuzetkom Anduhara koji je prošao bez borbe...

 

Cedevita lepo došla iako su od 5. do 20. minuta dali možda 10 poena..

 

probao sam i nižnji h2 11,5 @1,53 i gravlen @1,33 

 

Kako idu ova dva dana,bojim se da ću morati da se uštinem ili ti u prevodu Bajern završava iks penalom u zaustavnom vremenu :D

Edited by theanswer
Link to comment

Ovaj forum i ova tema mi izgleda donose sreću tako da ću nastaviti da pišem ovde ne obazirući se na druge koje sam možda smorio  :lol:

 

Danas sam bukvalno pogodio skoro sve što sam odigrao.

 

Došao i glavni tiket sa dvojkom na Bajern i dvoznakom na Atletiko,dva tenisa pre toga prošla lagano. Usput odigrao Atletiko 2 koju sam vezao sa Hasom,nadam se da neće izneveriti. Plus na 0:1 da Bajern daje sledeći gol @1,7. Došao čak i basket na Nižnji i Gravlen i još par tenisa uživo...Ne pamtim bukvalno kad sam imao ovakav dan.  Nek se spremi NBA  :cool:

 

Pogledao konačno NBA,nisam mnogo hteo da eksperimentišem,može sve da dođe,može ništa da ne dođe..

 

Toronto 1 @1,68

Finiks 1 @1,41

Sakramento - Golden Stejt više od 202,5 @1,58

Hjuston 2 @ 1,34

 

kvota 5,01

Edited by theanswer
Link to comment

Resio da probam da na ove evropske meceve igram prvo poluvreme X. kvota je jako dobra (u 99% izmedju 2.00 i 2.7) a relativno cesto i dolazi koliko sam ispratio. Evo juce i danas sam igrao po singl na sva 4 meca i na 3 je doslo.

 

sad se razmisljam da li da igram isto i sutra na vecinu LE ili da napravim neki sistemski.

 

Sa druge strane pukog DNB1 na Siti i na Arsenal. Jbg sjebase me crveni kartoni a i kvota je bila dosta dobra da bi se propustila.

Link to comment

Za danas dva rekreativna poučen iskustvom da iza dobrog dana uvek sledi katastrofa

 

Čilić 1,20

Izner 1,25

Beneto 1,25

Fonjini 1,22

Dolgopolov 1,25

Totenhem x2 1,54

Rubin x2 1,65

Porto 1 1,44

 

ukupno nešto više od 10

 

Partizan 1 2,45

Milano - Unikaha over 145,5 1,55

Anži 1x 1,56

Kirstea uzima jedan set 1,57

 

oko 10

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...