Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao hokej za sicu da ispratim sutra:

Slovenija DNB @ 2.10

Ceska under 5 @ 1.533

Rusija under 6.5 @ 1.63

Svajcarska under 4.5 @ 1.72

 

ukupno 9.028

Sranje.

Ko bi reko da ce Slovaci onako da se raspadnu na pocetku.

Sutra igram na SAD za sve pare.

Link to comment

Empty net goal na sve 4 utakmice, mislite o tome.

Jedva uzeh pare na Letoncima @ 3.60 posto su dali gol bukvalno cim su ovi izvadili golmana. 

Slovaci cekali previse a i ja s njima tako da je vec bila blokirana ponuda zbog iskljucenja kad su ga primili.

Link to comment

Slo +4 

USA -1

Can -3.5

Rus under 5

@ 7 ukupno

ne stigoh na slovence,ispratiću ruse,igrao bih amere ali su mi mrski,hoću da navijam za čehe  :D

Edited by theanswer
Link to comment

možda je dobro što sam zakasnio na slovence :D

 

jedan matine tiket da vidim dal me stvarno kenja ovih dana jer ako ovo pogodim... vozniaki i janković dubl..1,45x1,45

Edited by theanswer
Link to comment

ja (budala) posao u kladionicu u namjeri da stavim pare na dvije dvojke, i onda (majmun) vidio da je kvota na siti 3,1, i kazem sebi (glupanu) "mnogo je to da bi se propustilo" :isuse:

Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 0/1, NBA 3/5. Mogao sam ustedeti nerviranje na Barseloni dvoznakom, no proslo je i ovo. Englezi ponovo idealno uklopljeni. Hokej dosao lose. Rusi odigrali kilavo, no zatim i Svajcarci zakazase, te i nije bilo razloga za nerviranje. NBA mi doneo plus. Fix tiket manje-vise lagano. Najsigurniji over(Denver) nije dosao, no preostala 2 singla prodjose. Zato ja i ne volim da forsiram jednu tekmu, uvek se moze desiti nesto neocekivano. Fin dan.

 

Fudbal

 

Arsenal-Bayern  w2

USA-Czech Republic w1

 

Nije cisto fudbalski, no deluje kao fina kombinacija. Ameri deluju kao dosta ozbiljniji tim od Ceha. Kvota 1.6.

 

Hokej

 

Finland-Russia w2

Canada-Latvia 1

 

Prvo htedoh 6+ na Kanadjane, no nakon sto se Svedska namucila u vecem delu meca, odigrah fix. Rusi neubedljivi, ali im ipak dajem prednost zbog domaceg terena.

 

NBA

 

Sacramento-Golden State P>103.5

 

LA Lakers-Houston P>104.5

 

Atlanta-Washington P>99.5

Phoenix-Boston P>101.5

 

Minnesota-Indiana H2(-0.5)

Utah-Brooklyn H2(+0.5)

LA Lakers-Houston 2

 

Minnesota-Indiana P>98.5

Portland-San Antonio P>105.5

 

Golden State i Houston u singlu, kao potencijalno fini over mecevi. Nesto opreznije dabl Atlanta + Phoenix. Fiksevi su mi uvek sumnjivi, kao i zavrsni dabl, te to ide za jos manji ulog.. Kvote na singlove 1.85, dablove 3.42, fix tiket 3.40.

Link to comment

možda je dobro što sam zakasnio na slovence :D

 

jedan matine tiket da vidim dal me stvarno kenja ovih dana jer ako ovo pogodim... vozniaki i janković dubl..1,45x1,45

Smorio sam se u picku materinu, 4 jebena gola u trecoj  :frust:

Link to comment

Smorio sam se u picku materinu, 4 jebena gola u trecoj  :frust:

 

Pakao,gledao sam. 

 

Uhvatio ženski dubl Vozniaki - Janković ,ali se par puta podsetio što sam se već hiljadu puta zakleo da neću igrati ženski tenis. Voznijaki servira na 5:1 i onda Bek dođe do 5:4 i gem lopte. Ali,ne žalim se. Znao sam da danas sve treba probati kad mi je Toronto sinoć došao plus za pola poena. Inače,Toronto u gostima uvek igram plus. 

 

Odigrao Bajern 2, bio mi je veći fix od Barse i PSG-a a njih sinoć nisam propustio. 

Atletiko x2, mada ću sigurno probati i 2 kasnije na nekom sa strane

Čilić 1

Conga 1

kvota oko 3,5

 

NBA obično ne igram pre ponoći dok ne vidim ko igra,ko ne igra,ko sedi,ko se uvredio,ko će u procesu tankiranja izmisliti povredu bitnog igrača itd. Vidim samo da Toronto čeka Čikaga i tu ću da zabodem fiks. 

 

Nisam se preterano zadubio još ni u Evrokup, krenuću sa Himikom protiv Strazbura,videćemo gde će me to odvesti :D 

 

I dalje se nadam da ću se odupreti nagonu da odigram na Amerikance protiv Čeha..

 

Ako sam smorio,praštajte.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...