Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam igrao previse fikseva(mada ponekad promasim jedini koji odigram), no golovi su dosli ekstra. Na hokeju me pokrise vineri. Prosao i prebacivacki. Fenerbahce i U. De Chile dodjose 3+, uz dosta srece(na oba meca gosti poravnali, u zavrsnici meca, tako da su domace ekipe bile primorane da jure rezultat). Nije moglo mnogo bolje od ovoga(eventualno neki egzibicioni, no to tesko prolazi kod mene).

 

Fudbal

 

Swindon-Peterborough 3+

 

Revans mec polufinala za Johnstone`s Paint trofej. Prva utakmica je zavrsena rezultatom 2-2. Peterborough trokirao sa golovima u prvenstvu(nije ni bilo previse sansi na tom mecu), pa bi danas mogla uslediti goleada. Ovo ide za polovinu standardnog uloga. Odigrah i jedan propratni 2+, viner tiket, sa ostalim mecevima, za pracenje.  

 

Sutra LS, nastavak NBA sezone, Englezi, hokej na ZOI, bice dosta toga za igru.    

  •  
Edited by Miljenko
Link to comment

Probacu dvojku na Cibonu, ne znam ni sam zasto mi to treba ali recimo da mi je egal mec te je samim time 2.46 na njih malo previse.

 

edit: jos bolje na WH, -1.5 @ 2.75

Edited by Feindouno
Link to comment

Swindon-Peterborough 1-1, penalima u finale otisli gosti. Mec bez previse izglednih sansi, iznenadjujuce dobre odbrane. U 11. minutu nije dosudjen ocigledan penal za Swindon, valjda sudija nije hteo previse da utice na mec, jer bi za ono sigurno sledio i crveni karton. Assombalonga izjednacio iz jedine sanse. U zavrsnih dvadesetak minuta, najpre dve polusanse za Swindon, a onda zicer za goste u 94. minutu, kada nije iskoriscena sjajna asistencija Assombalonge. Da Peterborough ima jos jednog krstenog napadaca, vec bi bili na putu za Championship.

Link to comment

Fudbal

 

Man City-Barcelona 2+

Leverkusen-PSG X2

 

Aldershot-Forest Green 3+

Coventry-Carlisle 3+

 

Bradford-Port Vale 3+

MK Dons-Preston 3+

 

Za PSG se nisam dvoumio. Kod Barse je bila dilema 2+ ili X2, no posto preferiram golove, izabrah prvo. Engleske nize lige , na uobicajene ekipe. Kvote 1.56, 2.89, 3.66.

 

NBA

 

Dallas-Miami P>103.5

 

Denver-Phoenix P>107.5

 

LA Clippers-San Antonio P>105.5

 

Indiana-Atlanta w1

Washington-Toronto H2(+6.5)

Dallas-Miami H2(+0.5)

 

Philadelphia-Cleveland P>105.5

Detroit-Charlotte P>102.5

 

Nastavlja se NBA konacno. Dallas, Denver, Clippersi, kao uobicajeni plus timovi. Singlovi nesto jace, fix tiket i sumnjivi overi opreznije.

 

Hokej

 

Russia-Norway 6+

Switzerland-Latvia w1

 

Dodjosmo i do razigravanja. Russia bi trebalo da "oplevi" nejakog protivnika, nakon neubedljivog izdanja na proslom mecu. Switzerland igra cvrsto, te ocekujem njen prolaz. 

Link to comment

Poklon kvota na PSZ... igrajte ljudi vi sto ne vjerujete u Elitu!

 

Ja odigrao X na "osecaj" i ti mi sad unosis zabunu!  :mad:

Nego, drustvo, moze li Slovacka da iznenadi Cehe? Kvota 3.35, sa zastitom od iksa 2.45.

Link to comment

Meni je od sad pa do kraja sve za under, prve 2 utakmice to i potvrdjuju, nadam se da ce i ove preostale danasnje da budu tvrde, da mogu da kazem da sam uzeo pare na hokeju :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...