Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao za veceras da McLemore osvaja takmicenje u zakucavanju, Pinnacle @ 6.85.

Previse mi je ocigledno da Curry osvaja trojke pa to vjerovatno necu igrati iako je solidna kvota @ 3.5 

Link to comment

Fudbal 5/7, hokej 0/1. Fin dan. Na fudbalu prosli jaci tiketi, kao i sto treba da bude. Englezi opravdali poverenje. Fiorentina izgubila od mrtvog Intera. :lolol:  Sudije mi izbile pare na hokeju. Nemam srece sa egzibicionim tiketima, no to nije nista novo. Barsa nije uspela da utera sedmi, na Catolicu ne odigram 5+, 7+. :isuse:

 

Fudbal

 

Juventus-Chievo 2+

Ajax-Heerenveen 2+

Getafe-Real Madrid bk2

Roma-Sampdoria bk1

 

Arsenal-Liverpool 3+

 

Fenerbahce-Kasimpasa 3+

 

U. De Chile-Everton 3+

 

Sassuolo-Napoli 2+

Hertha-Wolfsburg 2+

Anderlecht-Mons 2+

 

Everton-Swansea w1

Breda-Feyenoord 2+

Celtic-St. Johnstone bk1

 

Fener i U. De Chile igram skoro uvek 3+. Liverpool napunio Arsenal na prvenstvenom mecu, moglo bi biti golova i danas. Cini mi se da domaci, nece biti kompletni.

 

 

Hokej

 

Russia-Slovakia w1

Slovenia-USA 6+

Finland-Canada w2

 

Slovakia totalno van forme, dok Russia deluje mocno. USA igra odlicno, Slovenia nije bezopasna ofanzivno. Canada mi je ipak ozbiljnija ekipa, te probah viner na njih.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jbt ne mogu da se sastavim mesecima. Juce odigram tiket i tek kad sam dosao kuci vidim da je glupaca otkucala BVB 1&3+ umesto Lever1&3+. Super uleti iz nehata BVB sa sve Vulvsima i Chesterfildom (koji je gubio 0:1) i na kraju cekam Tvente 1&2-3 i Fiorentinu 1 :isuse: (koja izgubi od mrtvog Intera).

Danas nastavak agonije sa sve fiksom dana Kaljari 1 (i naravno druga pobeda Livorna u gostima).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...