Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NBA 3/6, hokej 1/1. Fudbal klasika, mora da se zalomi neki glup rezultat(Arsenal-Man Utd 0-0). Hokej manje-vise lagano. NBA doneo lep plus. Dosla dva najverovatnija P>, uz jos jedan dabl. Fix naravno nije dosao. :lolol:

 

Fudbal

 

Botafogo SP-Mogi Mirim 2+

Atletico Paranaense-The Strongest bk1

U. De Chile-Defensor w1

Lanus-O` Higgins w1

Emelec-Bolivar 2+

 

Jedan prateci fudbalski tiket, za polovinu standardnog uloga. Kvota 1.83.

 

NBA

 

LA Lakers-Oklahoma H2(-8.5)

 

Lakersi desetkovani. Pitanje je koliko poena mogu dati, te mi fix deluje kao bolje resenje. Chicago za poene retko razmatram.

 

Hokej

 

Russia-Slovenia 6+

 

Slovakia-USA w2

Canada-Norway 6+

 

Neocekivana goleada na matine mecu, Finland-Austria(8-4). Ne vidim sto se slicno ne bi desilo i na ove dve utakmice, koje sam ja probao. Slovakia je znala da bude nezgodan protivnik, bilo kojoj vrhunskoj ekipi, no USA mi deluje veoma jako.

Link to comment

Hokej 1/2, fudbal 1/1, NBA 0/1. Fudbalski tiket mi je bio sumnjiv, a dosao je lagano. Canada razocarala neefikasnom igrom, protiv nizerazredne ekipe. Oklahoma jedva dobila "mrtve" Lakerse, no to sam odigrao za manji ulog, kao da sam znao da ce odigrati neozbiljno.

 

Fudbal

 

Peterborough Utd-Walsall 3+

 

Colo Colo-Rangers De Talca 3+

 

Steaua-Concordia bk1

PSV-Heracles 2+

Club Brugge-Kortrijk w1

PSG-Valenciennes bk1

Mainz-Hannover 2+

 

Peterborough i Colo Colo, standardno. Tiket sa ostalim meceviima. Steaua, Club Brugge i PSV mi bas i nisu medju omiljenim timovima za igru, no da probamo ipak.

 

Hokej

 

Sweden-Switzerland w1

Canada-Austria 6+

Norway-Finland 2

 

Zetterberg ce propustiti ostatak ZOI, zbog povrede ledja, bedak. Nadam se da ce i u toj oslabljenoj varijanti stici do pobede. Canada valjda ne moze ponoviti jos jedan onako kilav mec. Finland uvek deluje sigurno protiv pacera, te ocekujem lagani trijumf.

 

Dobro je sto ne forsiram tenis, vec napravim neku kvotu izmedju 10 i 20, za pracenje. Juce Li Na izgublia, Murray dosao plus, itd.

Link to comment

Rusi nisu pokazali nista posebno. USA ima izuzetno jak tim, ne bih smeo protiv njih. Ja cu na tom mecu probati 5+, uz dodatak fiksa na Svedsku. Nije neka kvota ukupno, no trebalo bi da dodje.

Link to comment

Fin dan, kada se sve sabere. Fudbal 2/3, hokej 1/1. Mainz dosao talicno 2+,u 94. minutu. Colo Colo lagano, sjajan mec za gledanje. Peterborough trokirao, no ne mogu ni oni svaki put.

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Stuttgart 3+

Bayern-Freiburg 1

Dortmund-Eintracht Frankfurt 2+

 

U. Catolica-Huachipato 3+

 

Man City-Chelsea 2+

Barcelona-Rayo Vallecano 3+

 

Dumbarton-Falkirk 2+

Airdrie-Brechin 3+

Ayr-Rangers bk2

 

Luton-Hereford 3+

Crewe-Brentford 3+

 

Shrewsbury-Port Vale 3+

MK Dons-Oldham 3+

 

Bastia-Monaco w2

Fiorentina-Inter w1

 

Prva tri tiketa nesto jace. Hoffenheim ima verovatno najbolji 3+ prosek, medju timovima top liga. Nadam se da na City-Chelsea nece biti gomila promasaja, kao sto je prosli put bio slucaj. Engleske nize lige, opreznije zbog losih vremenskih uslova. Monaco standardno, kao i Fiorentinu protiv kilavog Intera, mada i to za manji ulog.

 

Probao Barsu 5+, 7+. Rayo je simpatican tim, ali imaju katastrofalnu odbranu.

 

Hokej

 

USA-Russia 5+

Sweden-Latvia 1

 

Derbi meceve ne volim da igram na fix. Ovo deluje kao idealna stvar za 5+. Sjajni tim USA, protiv jake ekipe domacina. Sweden bi trebala lagano da dodje do trijumfa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...