Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigram duplu pobedu na Liverpul, oni dobiju sa 5:1 i sipak. :mad: Dobro, igrao sam i cistog keca, al mi tu fali jos samo 5 utakmica za izlaz. Sitnica! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Odlicno je to. Ja imam -4.5, -9.5, -14.5 i izgleda veoma kilavo sve. Nadam se da ce bar ovo prvo proci, igraju ko govna na celu sa Lillardom koji ima 3 licne.

Link to comment

Kakva gomila mlohavih govnara :puke:Na minut ipo do kraja vodili 12 razlike i zavrse sa jadnih +7.No zahvaljujuci starom dobrom inatu zapeo sam kao magarac @ 2.35 (islo je i do 3.40 kasnije) i izvukao fin plus.

Link to comment

Fina subota i kod mene. Fudbal 4/6, NHL 1/2, NBA 2/3. Na Milwaukee-Houston, falila 2 poena, no dobro, da se ne bunim. Prosao i prebacivacki, oko 2 hiljade u plusu.Sada slede radne aktivnosti. Mozda je i bolje tako, da ne izgruvam previse. Doduse, i nije neki izbor danas. Stici cu valjda za termin u tri.Za fudbal vec imam ideju. Roma 2+ + Juventus bk2, Man Utd 2+ + Schalke 2+ + Inter 2+, Barcelona w2 + PSG X2, U. De Chile 3+, Colo Colo 3+.2+ i 3+ se odnose na ukupan broj golova.NBA ce zavisiti od granica za poene. Vidim par zanimljivih P> meceva, Oklahoma, Sacramento, Clippersi(Clippersi 109.5 granica, mada ce verovatno i to probiti). Razmislicu o fiksu. Nocas Miami izgubio od Jazza( :lolol: ), sreca te nisam igrao.

Link to comment
Pekovic je u civilu odavno. Bitnije je sto je i Kevin Martin u civilu.Ja natovario.
+1Generalno dva dobra dana su iza mene.Danas mi je najveci favori Mega u hendikepu. Mozzart daje, cini mi se preteranih 11,5Prva utakmica je zavrsena sa plus 8 za Zvezdu, ali tada je Zvezdu povukao Silb, koji nazalost vise nije tu, u odnosu na taj mec u Zvezdi jos fali Mitrovic, tu je Dragicevic, u Megi nije bilo promena.Zvezda obicno pretrci protivnika u nekom momentu, sa Megom to nece biti slucaj, a ni odbrana koju forsira Mega ne lezi ovoj Zvezdi.Ako na sve to Nelson bude imao problema sa licnima kao u ABA utakmici (a i dalje je jedini plej, sa druge strane Mega je tu i najjaca), Zvezda ce biti u ozbiljnom problemu.Zvezdu sam gledao skoro sve utakmice ove sezone, Megu takodje prilicno ispratio i van ovih "statistika" utisak mi je da ce ovo biti egal, na kraju ipak ocekujem pobedu Zvezde, ali u nekih 5 poena
Fina subota i kod mene. Fudbal 4/6, NHL 1/2, NBA 2/3. Na Milwaukee-Houston, falila 2 poena, no dobro, da se ne bunim. Prosao i prebacivacki, oko 2 hiljade u plusu.Sada slede radne aktivnosti. Mozda je i bolje tako, da ne izgruvam previse. Doduse, i nije neki izbor danas. Stici cu valjda za termin u tri.Za fudbal vec imam ideju. Roma 2+ + Juventus bk2, Man Utd 2+ + Schalke 2+ + Inter 2+, Barcelona w2 + PSG X2, U. De Chile 3+, Colo Colo 3+.2+ i 3+ se odnose na ukupan broj golova.NBA ce zavisiti od granica za poene. Vidim par zanimljivih P> meceva, Oklahoma, Sacramento, Clippersi(Clippersi 109.5 granica, mada ce verovatno i to probiti). Razmislicu o fiksu. Nocas Miami izgubio od Jazza( :lolol: ), sreca te nisam igrao.
Harden promasio trojku u poslednjem napadu :) Igrao i ja....Milsap i Dzeferson probili granice u poslednjem minutu(igrao manje poena), ali dobro, doslo je 10 od 15, ne zalim se Edited by pbg12345
Link to comment

Debelog Ala si igrao manje? Da li si lud :ph34r:Ja igrao over kao i svaki put u prethodnih 10-ak utakmica, samo jednom nije isao preko.Slazem se sa Megom™, nije nemoguce da bude egal utakmica.

Link to comment

Zakasnih zbog posla na meceve igrane od 3, srecom. Propustio i ove moje, ko zna zasto je to dobro. Jedino je lose, sto su podigli granice za P> na NBA mecevima, no ispratih svejedno.FudbalMonaco-PSG X2Sevilla-Barcelona w2Inter-Sassuolo 2+Schalke-Hannover 2+Palmeiras-Audax 2+Nova Iguacu-Vasco 2+S. Wanderers-U. De Chile 3+Union Espanola-Colo Colo 3+Prvi tiket standardno, ostalo opreznije. Cileanci dolaze u talasima. Prosle nedelje je bila gomila golova, ove(bar do sada) ne previse.NBAOklahoma-New York P>100.5Washington-Sacramento P>103,5LA Clippers-Philadelphia P>112.5Oklahoma-New York w1Boston-Dallas 2Orlando-Indiana 2Overi klasika, Za ovaj zadnji, cu verovatno pojesti govno, jer su bas podigli granicu, no da ispratim i to. Fiksevi za 50% manji ulog, jer njih pogadjam lose.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...