Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Samo da vas obavestim da su ovi moji konacno sredili sve za onlajn kladjenje i juce je pusteno u rad. Ko ima Baltbet u blizini neka proba, imaju cesto primamljive kvote u odnosu na druge, sto na uzivo kladjenju, sto regularno.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 3/4, NHL 1/2. NBA odlicno. Houston lagani poluvreme over. Jedino su na New York-Portland zakazali, no ne moze bas sve da dodje. Prosao bitniji NHL tiket. Barcelona oborila pored standardnog i kombo tiket. Rekoh sebi ranije, da necu stavljati fudbal na prebacivacki, ako ima dovoljno hokeja i kosarke i ponovo to uradih sinoc.FudbalResende-Nova Iguacu 2+Kidderminster-Cambridge Utd 2+Sao Paulo-Paulista 2+Mogi Mirim-Audax 2+Jedan propratni tiket sa golovima, kvota 2.04.NBAGolden State-Chicago P>95.5Brooklyn-San Antonio P>96.5Golden State zakazao suterski, na prethodna 2 meca. Protivnik jeste ofanzivno neatraktivni Chicago, no granica je stvarno niska i mislim da bi mogli da je probiju. Parker nece igrati veceras, te je napadacki ucinak Spursa, pod znakom pitanja. Sinoc je bilo par neocekivanih overa, pa ne vidim razlog, zasto se to i ovde ne bi desilo, ovo naravno ide za manji ulog.NHLWashington-Winnipeg 5+Tampa-Toronto 5+NY Islanders-Calgary 5+Philadelphia-Colorado 5+NY Rangers-Edmonton 5+Ottawa-Buffalo w1Washington verovatno ne moze da ponovi onako lose ofanzivno izdanje, Mec u Tampi takodje deluje kao lagani 5+ over. Islandersi su imali finu seriju efikasnih meceva, te ih probah sa relativno sumnjivim Flyersima. NY Rangers-Edmonton moze otici u bilo kom pravcu, pa mi golovi deluju ok, zbog Oilersa najpre. Senatorsi i nisu ekipa u koju bih smeo da se zakunem, no igraju protiv nesretnih Sabresa. Poslednji dabl oprezno.

Link to comment

Vidite u lokalima kakve su kvote na BKN protiv Spursa. Parker ne igra sigurno (Manu takodje odavno) a vjerovatno nece ni Dankana maltretirati nakon 2 produzetka i 40-ak minuta u igri sinoc.Otvoreno je @ 2 ali sad je vec palo na neigrivih 1.5. Igrao bih recimo @ 1.70

Link to comment
Vidite u lokalima kakve su kvote na BKN protiv Spursa. Parker ne igra sigurno (Manu takodje odavno) a vjerovatno nece ni Dankana maltretirati nakon 2 produzetka i 40-ak minuta u igri sinoc.Otvoreno je @ 2 ali sad je vec palo na neigrivih 1.5. Igrao bih recimo @ 1.70
Au koliko sam se smorio, jebem ti kosarku :frust: Odigrao -10.5 @ 2.75 i -15.5 @ 4.50. Na 30 sekundi do kraja Netsi vodili 19 razlike, govnar Joseph smanji na 17, Teague idiot isforsira neki glup i preran sut i opet doticni govnar Joseph, na 10 sekundi do kraja i u davno odlucenoj utakici ide na neki prodor i daje kos + bacanje za konacnih -14. U ovom usranom februaru nemam ni gram srece.
Link to comment

Citav dan pada kvota na FMP. Juce je Bwin otvorio @ 11.00 sto je potpuni kretenizam. Dali mi samo 23e, tako nesto, da uplatim i nakon toga rusili na 8.00. Danas je vecina otvorila @ 8 a ovo sad jedva da je za igru.Mislim da dobija Partizan al svakako treba probati ako imate negdje bas veliku kvotu na FMP.

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 1/2, NHL 1/3. Na fudbalskom imam jedan odlozen mec, pa cu malo pricekati za isplatu. NHL i NBA korektno. Prosle obe jace uplate, no nista preko toga. Golden State dosao uz dosta srece.FudbalVitesse-Den Haag 3+Monchengladbach-Leverkusen 2+Penarol-Defensor 2+A. Italiano-U. La Calera 2+Oprezniji ulog i veceras, kvota 2.49.NBALA Clippers-Toronto P>101.5Indiana-Portland w1Orlando-Oklahoma w2Boston-Sacramento P>100.5New York-Denver P>103.5Philadelphia-LA Lakers P>106.5Dallas-Utah P>102.5LA Clippers-Toronto, deluje kao najverovatniji over. Probao sam i dabl fikseva, za promenu. U Oklahomu ne sumnjam. Indiana bi kao dominantan domacin trebala da se pokaze i protiv jedne od najboljih ovosezonskih ekipa. Preostale kombinacije overa, za 50% manji ulog(kvote su po 3.42). Sacramento i Denver gostuju ofanzivno nepredvidljivim ekipama, te malo opreza nije na odmet. Philadelphia-LA Lakers, duel timova koji ne igraju odbranu. Dallas samo jednom, od poslednjih deset nastupa, nije probio granicu od 100 poena. Jazz bas i nije sinonim za dobar napad, no protiv Mavericksa bi mogli da daju preko svog proseka.NHLPhoenix-Chicago w2Pittsburgh-NY Rangers w1San Jose-Columbus w1Blackhawksi su tradicionalno neugodni za Phoenix. Coyotes igraju pobeda-poraz, Chicago ponovo u odlicnoj seriji(5 meceva bez poraza u regularnom toku). Pingvini retko gube od Rangersa, narocito u Pittsburghu. Gosti igraju sve bolje, nakon prilicno loseg otvaranja sezone, sinoc porazeni kod kuce protiv Oilersa. Lundqvist u sjajnoj formi, no ovo nije gostovanje, kao i svako drugo. Sharksi deluju kao zicer fix veceras, ali veliki broj odigranih produzetaka, navodi na oprez.Problemi kod sastavljanja prebacivackog tiketa se javljaju skoro svakodnevno. Poluvreme poeni na kosarci su najbolji u Mozzartu. Vineri hokej, fudbal, kosarka u Meridianu, kao i 3+ na fudbalu. Treba sve to iskombinovati, a u isto vreme izbeci pojedine nepovoljnosti ponude.Vec par dana, egzibicioni tiket sastavljam od hokeja i tenisa(13 do 15 parova). Juce i dva dana pre toga me je obarao anonimni Japanac na turniru u Vina del Mar. Prvo je Bellucci izgubio, a zatim i Delbonis. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas manja kvota, ni 700. Bez undera ali ipak sam morao da odigram koseve na 2 meca na kojima ne znam sta bih drugo.Wizards -9Sixers -4Orlando over 199Blazers +6Pistons MLNuggets MLKings -2Dallas over 205Timberwolves MLClippers -5.58/10 i u glavu.Od igraca Lawson asistencije, Love skokovi.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 1/4. Za fudbal se nisam ni nadao previse. NHL je mogao bolje, no i taj jedan je jedva dosao. Kilavo NBA vece. Za poene se ne bunim, ne mogu uvek doci. Fix me vec nervira. Oklahoma gubi od pacerskog Orlanda. :isuse:FudbalLiverpool-Arsenal 3+Chelsea-Newcastle Utd bk1Norwich-Man City 2+Real Madrid-Villareal 2+Almeria-A. Madrid bk2Nurnberg-Bayern bk2Freiburg-Hoffenheim 2+Werder-Dortmund 2+Cobresal-U. Catolica 3+Luton-Tamworth 3+Leyton-Peterborough 3+Fiorentina-Atalanta w1Vallecano-Malaga 2+Napoli-Milan 2+Prve tri stvari za jaci ulog. Engleske lige sam odigrao minimalno, zbog losih vremenskih uslova.NBAPhoenix-Golden State P>104.5Milwaukee-Houston P>102.5Utah-Miami P>98.5Detroit-Denver P>107.5Milwaukee-Houston 2Vreme je i da Golden State krene sa boljim suterskim tekmama. Vecerasnji duel lici na lagani poluvreme over. Upola manji ulog, na preostala 2 dabla. Milwaukee i Utah mi ne ulivaju poverenje za poene, te je oprez neophodan. U Detroitu bi trebalo da bude raspucavanje, mada je granica velika. Minnesota-Portland su otvorili dosta visoko(P>109.5), te sam to preskocio.NHLSt.Louis-Winnipeg w1Boston-Ottawa w1Philadelphia-Calgary 5+NY Islanders-Colorado 5+Spojih dva najverovatnija fiksa, mada ovonedeljni rezultati, ne ulivaju poverenje. Manji ulog za dabl overa. Islandersi odigrali par napadacki nesigurnih meceva. Flyersi dizu formu u pogresno vreme, jer sledi pauza. Napad im je ne tako efikasan, uzevsi u obzir sastav tima, no protivnik su Flamesi, koji igraju sa dosta golova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...