Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dok sam se smarao gledajući Fulam, odigram LIVE u 50. minutu na AZ, Halifaks, Koventri i PSŽ @1,52. Svi su u tom trenutku vodili 2:0, jedino PSŽ 1:0 i zamalo da baš oni zajebu.

Link to comment
Dabl @1,88De Schepper Fulham 1XCibona LIVE na pola treće @2,00Dabl@1,88FulhamVitese 2+LIVE u 50. minutu na AZ, Halifaks, Koventri i PSŽ @1,52.
2/4 = -0,48 :thumbdown:Htedoh da odigram i Dolgopolova, ali pošto večeras samo LIVE mogu da pogodim, preskočiću.
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1(uz jedan povracaj), NBA 0/2. Malo manji dobitak na fudbalu, zbog kvote 1 na Fulham, no bolje nego obicno, sve u svemu. St.Louis vodio 3-1 posle druge trecine i jedva otisao u OT. Capitalsi-Senatorsi, retardiran mec sa malo golova. Taman pomislih da ce proci prebacivacki 2 veceri uzastopno, ali me docekao Golden State. Onoliko promasenih otvorenih suteva, uzas. Tu sam ocekivao bar 110 poena na poluvremenu, pfff. Fix NBA mi i nije neko iznenadjenje. Chicago gubi 29 razlike od Sacramenta, a onda dobiju Phoenix.FudbalRoma-Napoli 2+Real Madrid-A. Madrid 2+Barcelona-Real Sociedad 3+Peterborough-Swindon 3+Kupovi. Fix ne mogu i ovako da pogodim, pa je bolja ova varijanta sa golovima. Kombinacija sa 3 para, 1.89 kvota, Peterborough 3+, 1.77.NBAHouston-Phoenix P>105.5Sacramento-Toronto P>99.5LA Clippers-Miami P>105.5Cleveland-LA Lakers P>105.5Oklahoma-Minnesota P>103.5Washington-San Antonio P>98.5New York-Portland P>104.5Podigli su za po poen-dva granice za poluvremena u Mozzartu. Probao da odigram u Meridianu, za po 3 poena manje, no nisu mi dali kvotu. Moj drug ih je gnjavio cele prosle nedelje, gomila tiketa svakog dana. Mada, kakva mi je to mogucnost da igras slobodnu igru, ako ti ne daju uopste kvotu. Houston je dat u Mozzartu nize u odnosu na druga mesta. To mi deluje kao najverovatniji mec za poene veceras. Kombinacija Sacramento + Miami, takodje deluje povoljno, mada Miami nikada ne znas kako ce odigrati. Preostala 2 dabla deluju sumnjivo, sa ovim blago podignutim granicama, no da probam i njih. Svi dablovi imaju 3.42 kvotu.NHLBuffalo-Pittsburgh w2Anaheim-Chicago 5+San Jose-Dallas w1Pittsburgh bi trebao da izdominira protiv Sabresa, bez obzira ko bude na golu. Anaheim-Chicago derbi, probah na golove. Sharksi retko gube od Dallasa u regularnom toku. Dabl za 50% singl uplate.

Link to comment

Sve u glavu, kvota 1560.Ko je pametan izvuci ce neki dobitni sistem iz ovoga... ja nisam :(Cavs underPhila overSpurs -2Blazers -2.5Phoenix underMemphis underPelicans -3Minnesota +9;5Orlando underMilwaukee timski under Sacramento MLPreskocio Miami.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...