Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nikom nista na kraju. Fudbal 2/4, NHL 2/3, NBA 1/5. Golovi na fudbalu dobro uhvaceni, za fix nije bilo nikakve sanse. NHL odlicno(za promenu). NBA pokrih sa ovim jedinim izlaznim dablom, no moglo je i bolje. Moracu preci na slobodnu igru u Meridianu, sa ovim overima na poluvremenu. Sinoc bih imao jos jedan, a mozda i dva izlazna, bonus.FudbalWBA-Liverpool 3+Roma-Parma bk1Atalanta-Napoli w2Juventus-Inter bk1A. Bilbao-Real Madrid w2Utrecht-Ajax w2Sassuolo-Verona 2+RKC-PSV 2+Arsenal-Crystal Palace bk1A. Madrid-Real Sociedad bk1Sporting-Academica bk1Antofagasta-U. De Chile 3+Colo Colo-Huachipato 3+Prve 3 stvari jace, zavrsni dabl oprezno, jer nije lako vezati dve 3+ tekme.NHLWashington-Detroit 5+Samo dva meca danas. Nisam smislio neku pogodnu kombinaciju, te je ovo otislo u singlu. Capitalsi jedna od najboljih napadackih ekipa, mada dosta zavise od Ovechkina i PP situacija.NFLDenver-Seattle w1Ispraticu tim koji mi je doneo najvise para u regularnom delu sezone. Obicno sam los u SB prognozama(ne i prosle godine). Jos jedan od meceva, gde se suceljavaju vrhunski napad i odbrana. Vecinom se prednost daje odbrani, no imam utisak da ce Peyton biti dobar veceras. Oprezniji ulog. Poene sam u startu odbacio, nije mi to za ovakav mec.

Link to comment

Ovo moze samo da zbuni covjeka :)Tolike sam pare uzeo na kornerima bez da sam ijednom pogledao statistiku nekih prethodnih meceva.Svaka utakmica je prica za sebe i ako rezultat nije korner friendly™ dzaba sve statistike, kornera prosto nece biti.

Link to comment
Trebl @1,87AjaxBayernCZVPopravni @1,93PavlyuchenkovaBayernCZVDabl @1,98LiverpoolArsenal
1/3 = -1,07 :thumbdown:Ajax i L'pool lepo poveli, ali na žešće glupe greške primili golove. :mad:
Link to comment

Jos jedan glupav dan. Fudbal 3/6(nekompletno), NHL 1/1, NFL 0/1. Verovatno najlosije fudbalsko fix kolo, u poslednjih par meseci, sreca te ne igram fix previse. NHL lagano. NFL, bezbrizan mec, naravno da je dosao over. Cileanci su mogli da mi donesu finu kintu sa 7+ mecevima, no kad se covek ne seti. :isuse:FudbalMan City-Chelsea 3+Chelsea bas i nije tim za golove, no ocekujem da ce City sigurno dati gol, i spreciti neki glupi zatvoreni mec.NBAMiami-Detroit w1New Orleans-San Antonio w2Dallas-Cleveland w1Washington-Portland P>102.5Brooklyn-Philadelphia P>101.5Utah-Toronto P>95.5Denver-LA Clippers P>102.5Kvota dva, na viner tiketu, valjda mogu neki fix da pogodim. U Meridianu jos nema granica za poene, na ovim mecevima koji me interesuju(osim Portlanda), te odigrah u Mozzartu. Prvi dabl mi deluje verovatnije.NHLPittsburgh-Ottawa 5+Anaheim-Columbus w1Detroit-Vancouver 5+San Jose-Philadelphia 5+Priblizava se ZOI turnir, verovatno su golovi bolja varijanta. Senatorsi nepredvidljivi, a da ne bih igrao navijacki, 5+. Bonino se povredio, te ce Ducksi biti malcice oslabljeni. Ipak su dosta kvaliteniji timi, ne verujem da ce vezati jos neki poraz kod kuce. Detroit ocekuje jos jedan tezak duel, nakon 2 meca protiv Capitalsa. Sharksi ne tako efikasni, par meceva unazad. Flyersi u ne bas sjajnoj formi, no za golove su prilicno zahvalni.

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 3/3, NHL 0/2. Gomila promasenih zicera na City-Chelsea. NBA savrseno. Srecni poluvreme over na Brooklyn-Philadelphia, ostalo manje-vise rutinski. NHL tragikomicno. Prosao i prebacivacki, jer stavih samo NBA na njega:https://www.mozzartb...12-8809042-1158FudbalFulham-Sheffield Utd w1Nantes-PSG w2Den Haag-Herackles 2+Vitesse-AZ 2+Botafogo-Oeste 2+Fluminense-Audax Rio 2+Nacional-Oriente Petrolero 2+Dabl vinera za jaci ulog. Kombinacija sa golovima ima dosta parova, te je vise za pracenje.NBAGolden State-Charlotte P>98.5Atlanta-Indiana w2Minnesota-LA Lakers w1Phoenix-Chicago w1Golden State i odbrana, bljak. Bolje neka se vrate onome sto znaju da igraju. Bobcatsi igraju efikasno na turneji, a granica nije velika. Nisam neki ljubitelj fikseva, no ne vidim, sta bih jos probao na koseve. Na Minnesota-LA Lakers mi granica deluje preveliko, uz ovu gomilu povredjenih igraca. Ova tri meca na viner, za oprezniji ulog.NHLSt.Louis-Ottawa w1Boston-Vancouver w1Washington-NY Islanders 5+St.Louis protiv mediokritetnih Senatorsa. Gomila iznenadjenja ovih dana, no ovde bi kvalitet i bolja forma domace ekipe, trebali doci do izrazaja. Bruinsi protiv Canucksa. Gosti vezali 4 poraza, te to ide kao deo dabla. Boston je obicno siguran protiv Vancouvera. Washington-Islanders, klasican 5+ over. Puno meceva veceras, no za igru uglavnom neprivlacno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...