Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

odigrah sada prvi put u zivotu kornereporto over 11fiorentina over 8sad ne znam kako da gledam utakmicu, navijam za kornere?

Edited by lalas
Link to comment

To daje gledanju fudbala 1 novu dimenziju. Najvise mrzim(o) kad igrac probije po boku i vrati se prema sredini umjesto da iznudi korner, crko dabogda :lol:Ja popadah u prvom poluvremenu, idiot.Veoma je bitno da nikad ne igrate kornere u prvom poluvremenu posto ama bas nikad ne dolaze.

Link to comment

Btnj Italijani bas rijetko dolaze, generalno, sve lige, cak i medjunarodne utakmice.Fener je nikakav a imaju skoro pa ok rezultat tako da od njih dizem ruke skroz. Porto se raspada, kvote su i dalje ispod granice igrivosti.

Link to comment

Hevfane ne volim da igram overe na igrace Majamija sem nekad LeBrona i Bosha kad Uejd ne igra. Previse su nepredvidivi i nikad ne znas ko ce da poludi i ubaci 20-30.To narocito vazi za ove ostale™ igrace poput Ria.Odigrao sam Jeffersona over 24.5, covjek je nezaustavljiv i sinoc je zatrpao Lejkerse sa 40 poena.Druga opklada je Love over 26.5 posto je on sad jos sebicniji otkad nema Pekovica. Probacu vjerovatno i skokove ako nadjem ponudu negdje, za sad imam over 40 pts+rebounds sto nije lose.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...