Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nocas sam za promenu uspeo da se pokrijem, sa ova 2 izlazna tiketa, no rezultati su losi i dalje. Chelsea da ne komentarisem. San Antonio, neverovatno los mec. Protiv Rocketsa i mogu da razumem, ali ovo protiv Bullsa je smesno.

Link to comment
Grozno
Kazem ja los period, od sredine januara do All Stara slabo dolaze te male kvote.Uhvatio pobjedu Cha u 3/4 @ 3.90, divna kvota. Denver igrao bez Lawsona.U San Antoniu bio fin under al jebiga, tu se tek u zadnji cas saznalo da Noah igra a to je bila kljucna stvar.Veceras je npr NY prilican favorit protiv Cavsa koji se raspadaju al' ne bi me iznenadilo da bas veceras podivljaju i dobiju.
Link to comment

NBAGolden State-LA Clippers P>105.5Indiana-Phoenix P>99.5New York-Cleveland H1(-3.5)Golden State na poene, standardno. Nakon izuzetno lose predstave protiv Washingtona, veceras mogu samo bolje. Clippersi iznenadjujuce dobri ofanzivno. Indiana imala neubedljivu seriju gostovanja. Phoenix verovatno i najprijatnije iznenadjenje sezone. Sunsi su igrali nocas, te i to vuce na pobedu domacina. Ipak, fix dolazi lose vec par dana, odbrana Pacersa pokazuje pukotine, te odabrah poene na kraju. Knicksi vezali 3 pobede, nakon lose serije. Cleveland igra dosta lose, pa sam probao na domace, za oprezan ulog, kao deo ovog dabla.NHLBoston-Montreal w1Calgary-San Jose w2Columbus-Washington 5+Ottawa-Tampa 5+Phoenix-Buffalo w1Anaheim-Philadelphia 5+Bruinsi imaju 4 vezana poraza protiv Montreala. Boston ima niz od 4 trijumfa. Montreal protiv Caroline prekinuo seriju poraza, no napad im je svejedno neubedljiv. Cini mi se da je vreme za pobedu Bostona protiv velikog rivala. Sharksi nisu postigli gol, na prethodna 2 meca. Ocekujem njihovo bolje izdanje veceras. Washington i Tampa, uobicajeni 5+ overi. Protivnici ne tako pouzdani za golove, te ovo ide za nesto manji ulog. Phoenix se polako vraca u formu. Sabresi verovatno najlosiji tim trenutno, uvek nadju novi nacin da odu u poraz. Ducksi baguju cesce, no i dalje je to odlican skor. Flyersi imaju 10 vezanih 5+ meceva. Anaheim igra efikasnije, u odnosu na ranije sezone, te mi over deluje ok.

Link to comment

Trebl @1.86PaokOlyCSKAMislim da Fener vredi za 1.75, a takodje i under na toj utakmici, ali cu preskociti.Послато са GT-P5110 користећи Тапаток 2

Link to comment

Griffin to score 25+ points & Clippers to win @ 6.00 igram na Uilijam HiluNe jebem ove Uorijorse koji su pukli 3 od posljednje 4 kod kuce, od cega su 2 protiv Minesote i Uosingtona koji su gore ekipe od ovih Klipersa.Griffin me iznenadio, nisam ocekivao da ce biti u stanju da nosi ekipu nakon povrede Paula a on realno sabija. Kvota je bas bezobrazna.

Link to comment

Za Griffina mozes da procitas 2 posta iznad :DKretenski je to total za Mela, dosta iznad ovosezonskog prosjeka ali NY je toliko sakat da on mora da divlja pa se ne bih zajebavao sa underom.Nije to utakmica za undere pa bih i Denga preskocio.

Link to comment

oktynesto sam procitao da Denga muci tetiva, pa da mozda nece igrati uobicajne minute.. pa sam zato pomislio da moze minusnisam ja neki kladionicar, burazer ima karticu pa hoce da igra nesto, te rekoh da se konsultujem ovde :D

Link to comment

Odavno je Deng metiljav i trosice se protiv Mela, mozda to i nije toliko losa ideja al ne bih na silu.Iz te utakmice mi je najbolja opklada over 22.5 na Irvinga.

Link to comment

Prosao mu je tiket :DCarmelo ispod 32.5Deng ispod 17.5I Grifin preko 25.5 (Hvala Fei :D)Za prva 2 je bilo zajebano jer su u prvoj cetvrtini imali 18 tj 9 poena

Link to comment

Konacno dobro vece. NBA 2/2, NHL 1/3. NBA nije skoro dosao ovako lako. NHL fix ocaj zivi, golovi ok.FudbalPSG-Bordeaux bk1Braunschweig-Dortmund bk2Feyenoord-Vitesse 3+Prvo sam hteo sve na golove. PSG i daje, no Braunschweig igra defanzivno, te mislim da je ovo bolja varijanta.Holandjane na fix ne mozes pogoditi, pa stavih 3+, za ukupnu kvotu 2.11.NBAUtah-Golden State P>100.5Philadelphia-Atlanta P>105.5Brooklyn-Oklahoma P>98.5Dallas-Sacramento P>104.5Denver-Toronto P>101.5Sinoc pogodih i jedan fix, za promenu. Golden State mi jedino deluje za singl. Ostalo u vidu 2 dabla, za 50% singl uplate, posto su kvote po 3.42. Philadelphia igra promenljivo, no ne pridaju veliki znacaj odbrani. Brooklyn sve bolji, Oklahoma ne tako efikasna. Gay ce biti u postavi Sacramenta, dok je Cousins pod znakom pitanja. DeRozan verovatno igra veceras. Denver nekompletan, te i ovde sledi oprezniji ulog.NHLCarolina-St.Louis w2Detroit-Washington 5+Pobednicka serija Caroline, prekinuta protiv Montreala. Blues vezali 3 pobede, igraju dominantno i ocekujem da tempom slome domacina. Washington na golove, kao i obicno. Fix dolazi lose pred ZOI pauzu. Ako St.Louis izgubi veceras u regularnom, skoncentrisacu se na golove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...