Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedino da si Indianu sa hendikepom odigrao. Fix je dosao lose, a ni koseva nije bilo previse.Pfff, Sheffield Utd-Peterborough Utd odlozeno. Taman sam hteo uzmem neku paru na golovima tu. <_<

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 0/3, NHL 2/3. Jod jedan dan, ne bas dobrih rezultata. Kao i vece pre toga, jos jedan izlazni tiket i ne bih se bunio. <_<Liverpool lagano do 3+. Ovi Realovi nisu ni morali da igraju, 3. vezani neefikasno-nekoristan mec. Ocekivao sam da ce Ronaldo vise da se potrudi. NBA ponovo lose vece. Moji Rocketsi dobili Spurse preko hendikepa, cim sam odigrao protiv njih. Gomila glupavih meceva sa malo poena(Golden State-Washington npr.).FudbalChelsea-West Ham bk1Tottenham-Man City X2Stuttgart-Bayern Munich bk2Barcelona-Levante 1NBADallas-Houston P>106.5San Antonio-Chicago H1(-6.5)LA Clippers-Washington H1(-6.5)Miami-Oklahoma P>101.5Milwaukee-Phoenix P>99.5Boston-Philadelphia P>100.5Minnesota-New Orleans P>104.5Dallas-Houston, deluje kao najverovatniji mec za poene. San Antonio moze samo bolje, od onog kilavog izdanja sinoc. Clippersi igraju ok, ne verujem da Washington moze vezati pobede, na teskim gostovanjima. Par meceva iskombinovah sa poluvreme overima. Oklahoma igra sa manje poena, u poslednje vreme, te je to vezano sa nesretnim Bucksima. Philadelphia protiv nepouzdanog Bostona, uz dodatak Minnesota-New Orleans, gde je granica poveca.NHLNY Islanders-NY Rangers 5+Edmonton-San Jose w2Gradski derbi se polako vraca goleada tradiciji. Edmonton vezao dve pobede i mislim da je vreme za prekid te serije, tim pre sto im Sharksi dolaze u goste. Jesu Oilersi sada kompaktniji tim, posto je golmanski tandem dobar, no odbrana je i dalje upitna.

Edited by Miljenko
Link to comment
Odigrao 1 na Utd i Derbi i cekao Goden stejt za kvotu 2,5 i oni izgube kuci od Vasingtona i pri tom daju jbnih 85pts???Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Dosta cudnih rezultata ovih dana u NBA, zajeban period definitivno.Mislim da je bolje iskulirati narednih 10-ak dana i igrati tek nakon All Stara kad se svi odmore i uozbilje.
Link to comment
Voegele @1,65
-1,0Nisam gledao, ali bih po kretanju rezultata rekao da je bio vrlo glup poraz. :thumbdown:CZV dobila, tako da sutra čekam Kuban. Fudbal večeras preskačem.
Link to comment

Vucevic igra za Orlando, DeRozan ne igra za Toronto, to si mozda mogao da preskocis.Mislim da bi bilo mnogo Uosingtonu da dobije i Kliperse nakon GS sinoc.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...