Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne znam šta mi je danas
Što kaže nesh, danas su gotovi :thumbup:untitled.jpgNba s v e, rukomet pobednik i više golova, pa onda live manje golova, vaterpolo pobednik i golovi, u petak onaj efes, fudbal skoro s v eTo je to, ovo je znak da treba da okačim tikete o klin
Link to comment
Postao sam skeptičan nakon što sam puko solidne pare na Atletik Bilbao koji u 2. poluvremenu nije napravio nijedan korner. Tj. nije bilo kornera uopšte u 2. poluvremenu... Sad polako vraćam veru :lol:
Bilbao je bio uzasan mec za kornere.Ja sam prije neki dan pao neke idiote, 11-1 bilo u prvom poluvremenu i to odigrao rano najveci over @ 5.5 i trebalo mi samo 5 kornera u drugom. Naravno domacin nije izveo nijedan, zavrsi se 11-3 :puke:
Link to comment

Izvukoh se na NBA, nakon kilavog fudbala. Fudbal 2/5, NBA 3/4, NHL 1/2. Holandjani su nekada bili zahvalni za igru. Sada Ajax igra protiv nizerazredne ekipe i pada samo jedan gol. Fiorentina uspela da primi 3 gola. U. De Chile opravdao poverenje. NBA skoro perfektno. Jedino Lakersi zatajili sa poenima na poluvremenu, no sve ostalo je doslo, uz fine kvote(1.98, 1.85, 3.42). NHL fix dosao lose, no preziveh zahvaljujuci vinerima. Fin vikend, kada se sve sabere.FudbalFenerbahce-Konyaspor 3+Najzahvalniji tim u ligi za golove. Pratim ih iz kola u kolo.NBABrooklyn-Toronto w1Oklahoma-Atlanta w1Milwaukee-LA Clippers w2Philadelphia-Phoenix P>105.5Utah-Sacramento P>100.5Netse bih verovatno preskocio veceras, no DeRozan nece igrati za goste. Oklahoma mi je bila jedan od omiljenih over timova, medjutim poceli su da igraju bolju odbranu, te mi fix deluje kao bolja varijanta. Clippersi protiv nejakih Bucksa. Nadam se da nece biti previse neozbiljni. Philadelphia-Phoenix, kao jedini legitiman over veceras. Pitanje je da li ce Gay i Cousins, biti u postavi Sacramenta veceras. To im nije smetalo, da odigraju dve izuzetno efikasne tekme. Probao i ovde poene, ali za malo manji ulog. Cini se da je varijanta sa overom na poluvremenu bolja, u odnosu na kraj. Kvota je veca 1.85, prema 1.6, a i postoji visegodisnji trend, da vise poena pada u prve dve cetvrtine.NHLPittsburgh-Buffalo w1Vancouver-Edmonton w1NY Islanders-Boston w2San Jose-Los Angeles w1Moji Pingvini i nemaju neku tradiciju protiv Sabresa, no gosti mi deluju preslabi, da bi napravili ozbiljniji problem. Napad bi trebao da proradi, nakon nule protiv Starsa. Canucksi nocas dobili tek nakon produzetka. Oilersi imaju niz losih rezultata na gostovanjima, ne dajem im mnogo sanse ni veceras. Jesu sada nesto jaci(golmanski deo pre svega), no i dalje nisu previse pouzdani. Obicno na njih igram 5+ over, no Vancouver ume majstorski da odigra defanzivnu tekmu.Bruinsi protiv probudjenih Islandersa. Boston igra promenljivo. Islandersi dva meca bez trijumfa. Napad ih je manje-vise pokrivao, na prethodnih 5 utakmica. Pitanje je kako ce se snaci veceras, ako protivnicka odbrana bude na standardnom nivou. San Jose-Los Angeles, derbi mec. Na poslednjih 10 medjusobhih duela, gost nije dobio. Odnos u korist domace ekipe je 23-6, u ovoj seriji, sire gledano.Sharksi imaju 6 vezanih pobeda(4 u regularnom delu). Kingsi 5 uzastopnih poraza(4 vezana u 60 minuta). Ipak se radi o dve vrhunske ekipe, te je i ulog oprezniji kod drugog dabla.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pitsburg-Buffalo nema gore utakmice za igranje od ove. Ako se domacinima cefne dobice ih sa 5 razlike ako ne izgubice i nikom nista.Danas jedino moze da se proba na Dallas-Colorado 1. Ostalo bolje da se ne dira, mada mirise mi na Islandersi-Boston 5+

Link to comment

Ja cu opaliti 2 na Boston (oba puta ih dobili Islandersi, a Boston upravo ulazi u seriju pobeda -_- ) i X na Carolinu ( od 2000. nisu odigrali nereseno sa Columbusom, a i u nizu su od 10 utakmica bez neresene), naravno kao dodatak u nekoj mesanoj salati.

Link to comment

Ovo sam mislio da igram jos kad se Milosavljevic povrijedio @ 11 al' nisu mi dali vise od 10e pa sam batalio i od tad sto sam vise razmisljao sve mi se manje igralo dok nisam odustao skroz.Srecom upalih prenos da vidim da nema Bogdana, bile sulude kvote u 4/4, ovo igrao na 55-55 i napad MZTMZT Skopje @ 3.50€75.00 Single

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 1/3, NHL 0/2. Par baksuznih stvari nocas. Netsi izgubise dobijen mec. Neverovatno, kakav sam baksuz za fix. Na Utah-Sacramento, falio jedan poen za over na poluvremenu. Promasise 3 bacanja u zavrsna 2 minuta. NHL ko NHL, tu nista i nije preterano iznenadjenje.FudbalLiverpool-Everton 3+Southampton-Arsenal w2Real Madrid-Espanyol 3+NBAHouston-San Antonio H2(+4.5)LA Lakers-Indiana w2Golden State-Washington P>102.5Cleveland-New Orleans P>98.5Detroit-Orlando P>101.5Spursi tradicionalno dobri protiv Rocketsa. Ovaj bonus hendikep deluje veoma povoljno. Indiana je valjda zicer. Golden State over poluvreme, klasika. Dabl overa za kraj, vise za pracenje.NHLBoston-Florida w1St.Louis-New Jersey w1Toronto-Tampa 5+Philadelphia-Detroit 5+Calgary-Chicago w2Anaheim-Minnesota w1Boston ulazi u dobru seriju, te ih igram i veceras. Verovatno ih ne bih dirao, da je protivnik nesto jaci, jer igraju dan za danom. St.Louis imao odlicnu mini turneju. Jedini poraz, je bila katastrofa protiv Devilsa. 1-7. Ocekujem da Blues uzvrate veceras. Toronto-Tampa, standardni over par. Red Wingsi igraju efikasnije, nakon sto vratilo par povredjenih igraca, te probah i njih. Chicago retko gubi u regularnom toku, Ducksi statisticki i dalje najbolji domacin.

Link to comment

Ozbiljan pad kvote na Kuban, juce je bilo @ 1.85, danas vec 1.65 i cijenim da ce ici do bar 1.55.Jasno je da je Partizan u kurcu zbog povreda ali mislim da je ova trenutna kvota negdje na granici igrivosti. Bice odvratan mec sigurno i under bi morao da bude zicer a ne bi me cudilo da otmu pobjedu npr 53-52 ili tako nesto.

Link to comment

Da probam večeras Norič 1 (Hughton protiv bivše ekipe plus su ovi kurton bez Cabaye- a), 0-2 C. Palace (tu nema šta da se objašnjava :D) i L'pool GG 3+ (očekujem sličan meč kao njihov prošli) Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7025X уз помоћ Тапатока

Link to comment
U moyartu 1.35, do petka će biti 1.15
1.60 najvise onlajn, moglo bi stvarno do 1.35. Kakva pljacka jebote.Odigrao sam Kuban x Oly @ 2 al' smrdi mi to mnogo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...