Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Neverovatan Ausie Open. Igrao sam danas da Nadal pobeđuje 3-1 i to je jedan od ukupno 2 promašaja u toku celog turnira. Ne pamtim da mi je neki turnir ovako dobro dolazio.Trebl @1,96LyonChelseaBarca

Link to comment

+ što je moglo tokom finala da se tovari na WawrinkuŠto ne menja moju odluku da se ne kladim live, osim kad je Nadal povređen

Edited by muslin
Link to comment

Kada je o AO rec, cim sam se skoncentrisao na gemove(WTA 1. set manje), ucinak je bio bolji. Nadal-Federer je bio zicer. Inace jedan od losijih velikih turnira, kada je o fiksu rec. Nadam se da na RG, nece biti previse iznenadjenja, mada cu odmah krenuti sa minusima.NBABoston-Brooklyn w2Dallas-Detroit w1New York-LA Lakers P>102.5Golden State-Portland P>107.5Cleveland-Phoenix P>101.5Miami-San Antonio P>101.5Boston ima problema sa povredjenim igracima. Garnett i Pierce se vracaju u poznato okruzenje, ali kao clanovi protivnicke ekipe. Netsi imaju samo jedan poraz, na prethodnih 10 meceva i ne vidim zasto ne bi nastavili seriju dobrih nastupa. Detroit vezao 3 poraza, Dallas 2. Dallas ima finu tradiciju protiv Pistonsa, na domacem terenu, individualno su sigurno kvalitetniji. Izgleda da su poluvremena ipak bolje resenje, bar kada je o poenima rec. Lakersi dolaze plus i protiv ofanzivno kilavih ekipa, pa bi i ovde to trebalo lagano da se desi. Golden State-Portland, kanonada u najavi. Dve nesto sumnjivije tekme, za oprezniji ulog.NHLDetroit-Florida w1Chicago-Winnipeg w1Edmonton-Nashville 5+Vancouver-Phoenix w1Nakon prave poplave povreda, Red Wingsi su skoro kompletni. Moguc je povratak Franzena veceras. Detroit pokusava da veze 3 pobede kod kuce. Florida nepredvidljiva. Igraju isto i kod kuce i na strani. Blackhawksi dva meca bez trijumfa. Bez pobede u regularnom toku 3. Winnipeg ima 5 trijumfa, na prethodnih 6 meceva, te mislim da je vreme za prekid tog pozitivnog trenda. Solidna su ekipa, no ne bi trebalo da imaju kvalitet, za borbu protiv samog krema lige.Oilersi retko zakazu sa golovima, pre svega zbog lose igre u defanzivnoj trecini. Predatorsi su teski za procenu. Vancouver ima problema u napadu, te ocekujem jos jednu opreznu tekmu. Canucksi su i dalje ispred divizijskog rivala, pa je ovo mozda i prilika, da se prednost poveca.

Link to comment

Uhvatih kvotu 19 na Milan race to 9 corners. Naravno odigrah za male pare jer sam kurton™. A pomišljao sam da odigram i to + Milan FT 2, što bi donelo kvotu oko 400. Nisam vodeći se logikom ''ma gde da dođe, nema šanse...'' :isuse:

Link to comment

Postao sam skeptičan nakon što sam puko solidne pare na Atletik Bilbao koji u 2. poluvremenu nije napravio nijedan korner. Tj. nije bilo kornera uopšte u 2. poluvremenu... Sad polako vraćam veru :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...