Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NBA 3/6, NHL 2/2. Dabl overa nije ni bio previse bitan. Golden state neprijatno iznenadio underom, Oklahoma jos vise porazom. Hokej dosao perfektno. Dosli su overi i na mecevima koje preskocih. Dobar bilans, na kraju, posto su NHL tiketi imali fine kvote, bez prebacivackog.FudbalFiorentina-Chievo w1Man City-West Ham 3+Brest-PSG bk2Barcelona-Getafe 3+Ako nesto mrzim da igram, to su kupovi, te probah jedan zanimacija tiket.NBAAtlanta-Indiana w2Brooklyn-Golden State w2Houston-LA Lakers >206.5Portland-Orlando H1(-10.5)Minnesota-Phoenix >207.5Toronto-Detroit >194.5Indiana retko gubi. Ne vidim kakav problem Atlanta moze napraviti. Golden State vezao 7 pobeda na gostovanjima. Za Netse nece igrati Williams veceras, pa im ne dajem vece sanse. Vucevic nece biti u postavi Orlanda veceras, te ocekujem "ciscenje" u Porlandu. Dva klasicna overa, Houston, Minnesota, te jedan nestandardni na Toronto. Detroit vezao par losih ofanzivnih meceva, vreme je za bolje izdanje napada.NHLPhiladelphia-Montreal 1XChicago-NY Rangers w1Blackhawksi su izgledan par, no morao sam vezati sa necim. Colorado igra protiv neugodne Ottawe, pa sam odabrao Flyerse. Imaju ok tradiciju protiv Montreala. U mnogo su boljoj formi, u odnosu na start sezone.

Link to comment

NBA 3/5, fudbal 1/1, NHL 0/1. Poraz Blackhawksa je verovatno najgluplji rezultat veceri. Izgubili od kilavih Rangersa. Treba da ih bude sramota. :lolol: Golden State je morao negde biti porazen. Indiana mi nije jasna, ova Atlanta nije nikakva. Na Minnesota-Phoenix over baksuzno pao za 1 poen, jer domaci nisu mogli nista da ubodu u zavrsnici. Fudbal dosao srecno, a i to zato sto je usao Messi. Portland prijatno iznenadio preokretom.FudbalRoma-Sampdoria 2+Rayo Vallecano-Levante 2+Real Madrid-Osasuna 3+NBANew York-Miami H2(-3.5)Denver-Oklahoma >202.5Rekao sam da necu igrati fiks na Miami, no da napravim izuzetak veceras. Ne vidim kako bi Knicksi mogli da pruze jaci otpor. Drugi par je standardan over mec.Denver efikasan, na poslednje 4 utakmice, nakon serije minusa.NHLCalgary-St.Louis w2Carolina-Toronto 4+Tampa-Washington 5+Nashville-Anaheim 4+San Jose-Detroit 4+Teski parovi za fiks. Samo Blues lice na zicer, a nisam hteo da ih vezujem sa golovima. Tampa-Washington je jedan od duela, koji su sinonim za golove. Ostalo, opreznih 4+, 3 na papiru tvrda meca.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal:Real 1 i 4+ @1.72Bale najavljen u postavi, svi standardni sek Xabi Alonsa se skidaju za mec, vervatno ce biti rotiranja ali mislim da je dovoljno da vidimo 4-5 komada u mrezi nesretne OsasuneKosarka:Fenerbahce 1 @1.6Bayern-Partizan over 145.5 @1.6Bayern standardno divljacka ekipa sa puno pokusaja za 3 a Partizan cini mi se mnogo manje poklanja paznje odbrani kad ih vodi Gasic tako da mi se ova granica cini malaArmani-Olympiakos over 149.5 @1.6Oly igra dosta brzo na strani a Armani ima igrace koji mogu postizati poene narocito sada kad im se prikljcuio Hackett iz SienePoz i srecno

Edited by Kireca
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 2/2, NBA 0/2. Na fudbalu bar sve promasih, da mi ne bude krivo. :lolol: NHL savrseno. Proslo bi i 5+, no ko bi ga znao. NBA, jedno off vece. Nije mi jasno kako su pala samo 34 poena, u 4. cetvrtini u Denveru. Ove Feieve seronje i nisu za komentar. Cini mi se da su oni jedan od najgorih sampionskih timova za igru. Vise puta su dosli ispod hendikepa, nego sto su ga probili.FudbalMontpellier-Monaco bk2U. De Chile-Palestino 3+NBAIndiana-Washington H1(-8.5)Atlanta-Houston >204.5New Orleans-Dallas >197.5Golden State-Boston >199.5LA Clippers-LA Lakers >203.5Sacramento-Orlando >201.5Indiana ide toplo-hladno, kada je rec o probijanju hendikepa, u poslednje vreme. Mislim da je vreme da pociste nekog, na domacem terenu. Par ekipa na koje standardno igram overe, Houston, Golden State, Dallas, LA Lakers. Sacramento-Orlando, za oprezniji ulog, jer su gosti i dalje nekompletni.NHLWashington-Toronto 5+Edmonton-Pittsburgh 5+Colorado-NY Islanders 5+Vancouver-St.Louis 5+Par efikasnih NHL veceri. Mogao bi se taj trend nastaviti i veceras. Prvi dabl je dosta verovatniji, te je on isao za jaci ulog, dok je potonji, vise za pracenje. Capitalsi daju dosta golova, Ovechkin bi mogao da proradi veceras. Gol masina iz Pittsburgha igra protiv jedne od losijih odbrana lige. Colorado tezak za procenu. Islandersi imaju seriju meceva, gde je napad bio dobar. Za kraj derbi, Vancouver-St.Louis. Canucksi igraju bolje ove sezone, mada mi nisu medju omiljenim over timovima. St.Louis dominantan, kako u svojoj, tako i u protivnickoj trecini.

Edited by Miljenko
Link to comment

javio mi danas ortak koji radi u maxbetu da je kvota na utakmicu gubio-perudja iz 1 u 2 pala na 5. u socceru je kvota 4, a u Mocartu je zabranjeno kladjenje.na bet365 je kvota 21, a na expektu 25.ja sam odigrao za 5evrica na expektu, ako ima jos neki optimista,entuzijasta moze da probautakmica je u nedelju u 14.30

Link to comment

Ja ovde uvek pogledam statistiku, trendove, spisak povredjenih igraca:http://scores.covers.com/basketball-scores-matchups.aspxZgodno je sto ima i za NFL, NHL, MLB...

Link to comment

Kako tim dolazi sa hendikepom.Naravno, tu je navedeno, kakav im je ucinak sa normalnim hendikepom, odnosno granicom za poene.

Edited by Miljenko
Link to comment
Statistika je precjenjena, dovoljno je da pogledas 3-4 utakmice svako vece i znaces sve :lol:
najvise me interesovalo koliko ekipe daju poena na poluvremenu. u mocartu dali 52.5 granicu za ht minesote...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...