Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja cu H1 na -9.5. Imam 219.5, na 1.6 u Mozzartu, no da ne preterujem. I meni se cini da ce doci, mada je bas mnogo to.Od fudbala samo:Blackburn-Man City bk2Malaga-A. Madrid bk2Plus jedan egzibicioni. Ne bih cackao golove, za ozbiljniju lovu, jer su uslovi za igru cesto losi.

Edited by Miljenko
Link to comment

NBAIndiana-New Orleans w1San Antonio-LA Clippers w1Portland-Philadelphia H1(-9.5)Minnesota-Oklahoma >203.5Phoenix-Milwaukee >197.5Clippersi nekompletni. Ne verujem da San Antonio moze da veze dva poraza kod kuce. Indiana je valjda sigurica. Portland bi trebao lagano da izadje na kraj sa Filom. Nezgodni mecevi za poene, na prvi pogled, te odigrah samo jedan oprezan dabl.NHLBoston-Winnipeg w1St.Louis-Columbus w1Colorado-San Jose w2Buffalo-New Jersey 0-6Florida-Nashville 0-6Montreal-Ottawa 4+Minnesota-Washington 4+Phoenix-Philadelphia 4+Bruins i Blues, klasika. Sharksi igraju derbi mec, no dajem prednost njihovom napadu. Colorado igra fino, mada je pitanje sta ce se desiti, ako budu morali da jure rezultat. New Jersey i Florida, kao verovatni underi. Kanadski duel u Montrealu, Capitalsi, kompletan Phoenix(vraca se Doan), u 4+ varijanti.NFLPhiladelphia-New Orleans H2(+3.5)Krece i NFL playoff. Prvi par mi nije za cackanje. Ovde cu, malcice navijacki, probati na Saintse. Jesu losi u gostima. Igraju na otvorenom, no mislim da su bolji tim u celini.NCAAFHouston-Vanderbilt >50.5Jos 3 meca u bowl seriji. Houston ne tako efikasan u drugom delu sezone. Vanderbilt veci deo sezone isao u over. Granica nije prevelika, te probah za oprezan ulog.

Link to comment

San Antonio (ne igra Paul)Chicago (ne igra Horford)Brooklyn (ne igra Irving)@ 2.68 sadJedno veliko sranje od kvote al' nema veze posto ce proci sve.

Link to comment

Ne kladim se vec skoro nedelju dana, na nekoj sam pauzi do daljnjeg, ali sam na poslu i snimio sam slucajno jedan cudan par. Izraelska prva liga, fudbal, igraju neki Bnei Sahin i Bnei Yehuda, kvota na domace pre meca bila oko 1.50 a u lajvu je ekspresno skocila na 2, prakticno cim je mec poceo. Poluvreme je 0:0 i sad je 2.50, iako gosti imaju skor 1-3-12, na strani 0-0-8. a domaci su treci na tabeli i imaju 4-3-1 kuci. H2H nikako ne ide u prilog kecu i kuci nisu dobili ove zadnja 4 meca ali su pre 3 meseca u gostima dobili 2:4, a to je valjda bitnije. Odigracu nesto sitno na keca, da probam da zaradim za pilece belo meso :D

Link to comment
San Antonio (ne igra Paul)Chicago (ne igra Horford)Brooklyn (ne igra Irving)@ 2.68 sadJedno veliko sranje od kvote al' nema veze posto ce proci sve.
2j5f7d.jpg
Link to comment

Fudbal 1/1, NCAAF 1/1, NFL 1/1, NHL 1/3, NBA 2/3. Kombo naravno zveknuo na jednom mecu, Portland hendikep ovog puta. Uzeh nesto, no mogao bi cesce i ovaj prebacivacki da prolazi.FudbalDerby-Chelsea w2Liverpool-Oldham 1Barcelona-Elche 1Fiorentina-Livorno bk1Liverpool-Oldham 3+Barcelona-Elche 3+Juventus-Roma 3+Colo Colo-A. Italiano 3+Fudbal sam vec smislio. Sada treba odabrati "ostale" sportove. Ponuda nije bas sjajna, bar za NHL. Za NBA onako, mada on dolazi pristojno, iz veceri u vece.

Link to comment

NBAWashington-Golden State w2Oklahoma-Boston w1Cleveland-Indiana H2(-4.5)Dallas-New York >197.5LA Lakers-Denver >199.5Golden State i kada ne odigra dobro, nadje nacin da dodje do pobede. Ne verujem da Oklahoma moze da veze tri poraza kod kuce. Indiana bi mogla da izdominira i u gostima, protiv dosta slabijeg rivala. Za kraj, dabl overa za oprezniji ulog.NHLPittsburgh-Winnipeg w1Chicago-San Jose w1Pingvini i nekompletni retko gube, a i to se desava na gostovanjima. Sharksi porazeni sinoc u Denveru. Danas im sledi jos nezgodnije gostovanje, gde im ne dajem vece sanse.NCAAFBall State-Arkansas State >62.5Oba tima imaju dominantne napade i nesigurne odbrane, te ocekujem lagani over.NFLCincinnati-San Diego H1(-6.5)Green Bay-San Francisco H1(+3.5)Bengalsi bez poraza na domacem terenu ove sezone. Odbrana odlicna, napad ume da odigra. Chargersi jedan od najglupljih timova za igru, te kod mene omrazeni. Imaju gubitnicku tradiciju i ne ocekujem da to promene danas. Na mecu Green Bay-San Francisco "veliki smrz" u najavi. -17 na pocetku, kasnije i ispod -20. Meni bi bilo neverovatno da se gosti bolje snadju u ovim neprijatnim uslovima.

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 1/1, NBA 1/3, NFL 1/2, NCAAF 0/1. Prosao prebacivacki, kao i egzibicioni, mada je potonji okrnjen sa par odlozenih meceva.Od ovog sto nije doslo, jedino me je Indiana neprijatno iznenadila. Slucajno nisu usli na tiket za prebacivanje, posto su u Meridianu dali dosta kasnije hendikep za taj mec.FudbalNapoli-Sampdoria bk1Real Madrid-Celta 3+NIsta drugo mi nije delovalo preterano primamljivo. Sumnjivi parovi su otisli na tiket za pracenje.NHLMontreal-Florida w1Colorado-Calgary w1Canadiensi ne igraju dobro. Napad neproduktivan, mozda im je veceras prilika da promene taj trend. Colorado za mene najprijatnije iznenadjenje ove sezone. U goste im dolazi ekipa koja ima problema u ofanzivnom delu. Domaci sjajno prilagodjavaju igru situaciji na ledu.NBAPhiladelphia-Minnesota >213.5Ovo je jedini par koji me je privukao za veceras. Granica je visoka, pa probah za oprezniji ulog.NCAAFFlorida State-Auburn H1(-9.5)Zavrsna predstava sezone. Auburn je stekao veliku popularnost, no mislim da je Florida State mnogo kvalitetniji tim. Lice na NFL ekipu, sa cvrstom odbranom i finim napadom. Auburn ima dominantno trcanje i ako ono bude zaustavljeno, pasom nemaju previse sanse.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/1, NCAAF 0/1. Fudbal jedva. Calgary dobio u regularnom toku bas sinoc, nakon desetak meceva, gde to nisu uspevali, PP golom u zavrsnih par minuta. :isuse: Zavrsila se vise i ova kilava bowl serija, verovatno najlosija za igru, u poslednjih par godina. Florida State jedva dobila, dosao i minus, nisam mogao provuci nikako. NBA prosao u poslednjem minutu, no tu nisam brinuo previse.NBAIndiana-Toronto w1Memphis-San Antonio w2Milwaukee-Golden State >194.5Dallas-LA Lakers >204.5Utah-Oklahoma H2(-3.5)Sacramento-Portland >211.5New York-Detroit >193.5Chicago-Phoenix >188.5Indiana i San Antonio standardno. Meni i dalje nije jasno, kako Toronto ima ovako dobar skor. Golden State, Dallas, Portland, uobicajeni overi. Mozda Golden State malo odudara, jer Milwaukee nije bas dobra napadacka ekipa, no granica deluje primamljivo. Oklahoma jeste nekompletna, ali mi se cini da je protivnik slabasan za ozbiljniji otpor. Zavrsni dabl overa, vise za pracenje.NHLPhoenix-Calgary w1Edmonton-St.Louis w2Winnipeg-Tampa 5+Vancouver-Pittsburgh 5+Kompletni tim Coyotesa je ozbiljan protivnik za svaku ekipu, narocito kod kuce. Ne verujem da Flamesi mogu vezati dve pobede u regularnom toku, pa jos u gostima. St.Louis dominantan protiv Oilersa, u poslednje vreme, ne vidim razlog za promenu tog trenda. Oba over meca imaju finu plus tradiciju.

Link to comment

Danas seo da te prepisem, ali nisam imao dovoljno vremena.Sad gledam, na sve tri utakmice koje sam hteo prepisati podignut broj koseva za 1.Ne znam dal je ovo redovna pojava ili te samo mnogo prepisujemo :)

Link to comment

Obicno podignu granicu, ako se dosta igra over i obrnuto. Skoci ili padne i za po 5-6 poena, ponekad. Na Chicago-Phoenix je npr. pala za 2 poena, jer Bledsoe ne igra kod gostiju. Nadam se da ce dobar NBA trend biti nastavljen. Ove dodatne granice za poene u Mozzartu su me vadile dosta puta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...