Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Majstorki :DCak i ja koji volim Knickse bi u najoptimisticnijoj prognozi rekao da ce pokriti hendikep.Memfis je bio najmanje iznenadjenje.Odigrao CSKA + Federer 2:0, koji je dobio prvi set i vodi 4:1 u drugom. Valjda ce i CSKA da odigra na nivou.

Link to comment

Verovatno najlosije fiks vece u NBA, ove sezone. Oklahoma manje-vise, Brooklyn bi i trebao da igra nesto, ali San Antonio... :isuse: 3/5, je zadovoljavajuce, kada se sve sabere. Kombo naravno pao na Spurse. NHL cu morati odvojeno, fiks sa fiksom, i obrnuto, 0/1, uz jedan dabl sa povracajem. :lolol:Bar sam Alabamu iskusno preskocio.NBAAtlanta-Golden State >201.5Houston-New York >202.5Dallas-LA Clippers >200.5Golden State ce verovatno uci opustenije u mec, nakon velike pobede sinoc, tako da mi poeni deluju kao ok resenje. Knicksi volsebno dobise nocas, pa ni tu ne diram fiks, mada bi bilo logicno da puknu danas. Za kraj, Clippersi nepredvidljivi, dosta losije igraju u gostima, granica nije prevelika.NHLNew Jersey-Chicago w2Pittsburgh-NY Rangers w1Anaheim-Edmonton w1Devilsi podigli formu, u odnosu na start sezone, no protiv Blackhawksa, sumnjam da ce to biti dovoljno. Pingvini su tradicionalno dobri protiv Rangersa, koji nisu skoro dobili u Pittsburghu. Ducksi su u odnosu na broj odigranih meceva, najnezgodniji domacin u ligi.NCAAFMissouri-Oklahoma State >59.5Ohio State-Clemson >67.5Jos 5 meceva, do kraja ove nesretne bowl sezone. Danasnji parovi lice na overe, no bilo je u prethodnih nekoliko dana takvih meceva, pa se napadi nisu proslavili, te ovo ide za minimalan ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kurcev NBA!Ove godine sve naopako... prvo sam spasavao Indijanu preksinoc pa mi onda Orlando izgubi dobijen mec, kasnije spasavao Spurse uzivo, sve naopako.Za veceras sam odigrao jako Golden State (+ Portland sinoc), ako to ne dodje necu se kladiti na NBA do sutra.

Link to comment
Odigracu sad MZT -8.5 x under 148.5Izgleda Willie Warren nije doputovao u Makedoniju a cijenim da bez njega Madjari nemaju sanse.
Ni on, ni Keller koji je cesto i starter.Mora dobiti MZT
Link to comment
Odigracu sad MZT -8.5 x under 148.5Izgleda Willie Warren nije doputovao u Makedoniju a cijenim da bez njega Madjari nemaju sanse.
Sreca pa sam prepisao i ovo. :thumbsup:Ovih dana izludeo, na jedno 10 tiketa masio po jednu, nezavisno od toga da li igram 3, 5 ili 10 parova.
Link to comment
Za veceras sam odigrao jako Golden State (+ Portland sinoc), ako to ne dodje necu se kladiti na NBA do sutra.
Odigracu sad MZT -8.5 x under 148.5Izgleda Willie Warren nije doputovao u Makedoniju a cijenim da bez njega Madjari nemaju sanse.
Pogodio Fei2j5f7d.jpg
Link to comment

Nocas se situacija malo okrenula, no bitno je da se uzima nesto. NBA 1/3, NHL 2/2, NCAAF 2/2. Golden State i Houston overi, padose za po 1 poen, kao i kombo. Nisam mogao naci bolji odnos granice(1.6) i poena, pa i ne mogu gundjati previse. Losa sreca u sastavljanju tiketa, kao i obicno. NHL nikad lakse, manje-vise i NCAAF overi dosli lagano.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...