Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dodje nekako 3+ na Luton-Barnet. :lolol:Nakon gledanja tog meca, ukjucih Swansea-Man City. Bilo mi je neobicno u prvih par minuta, kada videh da lopta moze i da odskace. :rolf:

Link to comment

Ja ne znam kako vas ne mrzi da gledate ovaj NHL. Sad sam odgledao prvu trecinu ovog uinter klasika™ i smorio se ko pas, izgledalo je kao da nikad nece zavrsiti.Pogodio under 0.5 i X :)

Link to comment

Mozda nisi naviknut na gledanje hokeja, Nije bilo golova, no nije bilo nezanimljivo.Mene fudbal moze najgore da smori. Neko vodi 1-0, a onda razvlacenje. Takodje, kosarka, kada niko ne moze kos da ubode, odnosno americki fudbal, ako dominiraju odbrane(punt, punt, punt...). :yawn2:

Link to comment

Ma non-stop neki prekidi i smaranje, bas se razvukla cetvrtina.Odigrao sam sad tacan rezultat 0-0, kvota 18. Jedva da moze da se igra po ovom vremenu.

Link to comment

Fudbal 5/8, to je bilo ok, mada je Liverpool mogao biti malo efikasniji. Nocni deo vec nije bio tako dobar. NHL 0/1. Neverovatno, fiks totalno nepogodljiv. Tampa do sinoc imala samo jednu pobedu u Vancouveru ikada. NBA 2/3. Kad je doslo vreme, da na kosarci stalno uzimam pare, to znaci da se nesto cudno desava. NCAAF 0/2. Tja, bezveze, Stanford razocarao. Veliki hendikep na Alabamu veceras, pa cu to preskociti.NBASan Antonio-New York H1(-9.5)Portland-Charlotte H1(-8.5)Sacramento-Philadelphia >213.5Miami-Golden State >200.5Oklahoma-Brooklyn H1(-9.5)Ocekujem da San Antonio lagano preslisa Knickse. Portland bi nakon pobede protiv Oklahome trebalo da udje u novu seriju. Philadelphia igra potpuno bez odbrane, a ni Kingsi se ne mogu pohvaliti dobrom defanzivom. Granica jeste velika, no ocekujem da dodje over, bez vecih problema. Miami na poene, za fiks su propast. Oklahoma igra protiv jos jedne ekipe koja je razocarala do sada. Ne dajem neku vecu sansu gostima, ne za pobedu, vec i za egal mec.NHLBoston-Nashville w1NY Islanders-Chicago w2Washington-Carolina 4+Minnesota-Buffalo w1Colorado-Philadelphia 4+San Jose-Edmonton w1Red bi bio, da i NHL top timovi, pokazu malo stabilnosti. Boston i Chicago, standardno. Mecevi u Washingtonu i Denveru, deluju zanimljivo na papiru, mogao bi tu pasti poneki gol. Cini mi se da je vreme za tu pobedu Wilda. Sabresi igraju nesto bolje, u odnosu na start sezone, no ako domaci zele prekid lose serije, ovo je idealna prilika. Sharksi su legitiman fiks, jedina mana im je to sto igraju dosta produzetaka.

Edited by Miljenko
Link to comment
Srecna nova godina, kolege! Razbicemo ih ove godine! :D
Takodje nek je sretno i tebi, ja sam poceo ovu godinu sa minusom od 30 eu :D .Za nocas Miami-GSW 1 ( 1.50) i to je to. Malim koracima do velikog plusa :D
Link to comment
Mensah-Bonsu under 12.5Barca -10.5 (dodatni)@ 3.07 Marathon
Skoro sav dobitak na:Orlando... podjednaki timovi a Kyrie ne igra veceras.Chicago... vratio se Deng, sad su mnogo ozbiljnija ekipa.San Antonio, Portland... i ovih 1.13 je previse.4.35 ukupno
Link to comment

Naci™ nikad u zivotu nisam gluplje izgubio pare na basketu.Na 01:04 je bilo 79-70 za Orlando a zavrseno je 87-81 nakon produzetka, naravno za Cleveland :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...