Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evropske lige su jos teze za igru, zbog dosta manjih kvota. Kako za fiks, tako i za golove.Ogranicio sam sebe na jedan do dva tiketa, pa je i ucinak bolji. Mada sinoc ni to nije pomoglo, jer u Denveru nisu mogli da zabiju 4 gola u regularnom delu.NBA mi je prijatno iznenadjenje ove sezone. Overi dolaze gde treba, a ni fiks nije tako los.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja NBA nisam u zivotu bolje gadjao. Sinoc npr San Antonio live @ 2.20, Orlando @ 2, Young over, Philadelphia -3.5 @ 4.50... imao sam samo 2 ozbiljnija pada, kad se Melo povrijedio pa nije ni mogao da dodje over i onaj poraz Oklahome od Toronta.

Link to comment

FudbalNacional-Benfica bk2Dunfermline-Rangers 3+Jedan dabl za zanimaciju, oprezan ulog. Ipak je fudbal moj omiljeni sport, za pomaganje kladionica. :lolol:NBADetroit-Washington >197.5Minnesota-Dallas >208.5LA Clippers-Phoenix H1(-4.5)New Orleans-Portland >207.5Detroit i Minnesota mi deluju kao izgledni overi. Clippersi obicno lagano "hendluju" Sunse. Portland mi je nekako sumnjiv za plus, te sam tu smanjio ulog.NHLChicago-Los Angeles w1Vancouver-Philadelphia w1Ottawa-Washington X2Nashville-Detroit X2Blackhawksi i Canucksi standardno. Kingsi nisu za potcenjivanje, Flyersi su nepredvidljivi, no ipak je domaci teren kakva-takva prednost. Kapiten Senatorsa Spezza, odnosno defanzivac Phillips, najverovatnije nece igrati veceras, Dao bih blagu prednost Capitalsima, jer ocekujem da Ovechkin ponovo proradi. Zetterberg se vratio u postavu Red Wingsa, a veceras bi mogao i Howard na gol. Egal mec u najavi, kvota na dvoznak je fina.Strelci: Ovechkin, P. Kane, Kesler. Kvota 12.77.NCAAFTexas-Oregon >64.5Georgia Tech-Mississipi >54.5Texas Tech-Arizona State >69.5Vreme je i za neki over, u ovoj nesretnoj bowl seriji. Singl mi je bas verovatan, posto je Oregon bio jedan od najzahvalnijih timova za plus. Dabl simbolicno, za zanimaciju.

Link to comment

Ja taj reprezentativni deo retko diram, a i tada su to golovi. ZOI su jedini izuzetak, mada su i tu kvote na fiks kilave.Ovo je bas biser. Jedan mec ok, ali 3 komada su vec... :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment
Ja taj reprezentativni deo retko diram, a i tada su to golovi. ZOI su jedini izuzetak, mada su i tu kvote na fiks kilave.Ovo je bas biser. Jedan mec ok, ali 3 komada su vec... :lolol:
I to na svega 15-ak odigranih utakmica do sad a kvote su sve u tom fazonu. Evo jos jedna se crta™
Link to comment

E kladionicari treba mi pomoc nekog od vas ko je dobar i u matematici da mi resi ovo - Ako je kvota 14 da dodje odredjeni ishod kolike su sanse da do tog ishoda dodje u 2 od 3 puta ?

Link to comment

sto se tice sansi da do tog ishoda dodje, to je cista verovatnoca, valjda se neki matematicar javi i izracuna to. :)iz kladionicarskog ugla, ukoliko bi to odigrao u sistemu 2/3, u kome postoje 3 razlicite kombinacije, pogodjenu kvotu bi trebalo da pomnozis sa trecinom uloga i tako dodjes do novca koji si dobio (ali pritom mora da pogodis bar dve tekme).npr.ulog 150 dinpogodjene dve utakmice sa kvotom 14dobitak: 14x14x(150/3)=9800 (ukoliko je pogodjena i treca utakmica dobitak je 14x veci).

Link to comment

Ali nije sistem upitanju :) , hteo sam da pitam ovde posto ima veze sa kladjenjem, drugar je od tri odigrana singla u kvotama 14 pogodio dva, zanimalo me je bas koja je verovatnoca da se nesto tako desi, cisto matematicki.

Link to comment
Ali nije sistem upitanju :) , hteo sam da pitam ovde posto ima veze sa kladjenjem, drugar je od tri odigrana singla u kvotama 14 pogodio dva, zanimalo me je bas koja je verovatnoca da se nesto tako desi, cisto matematicki.
Odgovarao sam Psihodeliji na ovo racunanje a na tvoje pitanje ne bih znao odgovor :)
Link to comment

Moglo je i bolje nocas. Fudbal 1/1. NHL 1/2, bile su vece kvote, pa cak i uzeh neku sicu. NBA 2/4, neverovatno malo poena na Minnesota-Dallas, u zavrsnoj cetvrtini. Clippersi su retardirani. NCAAF 0/2. Ne znam kakva je ovo poplava minusa, ali je svejedno iritantno.NHLBoston-NY Islanders w1Anaheim-San Jose 4+New Jersey-Pittsburgh w2Minnesota-St.Louis w2Bruinsi kod kuce, nakon poraza, nema verovatnijeg meca za veceras. Ducksi igraju derbi kod kuce, mogao bi neki gol da padne. Moji gostuju tradicionalno neugodnim Devilsima. Domaci nedefinisani, nikada nisi nacisto, kako ce odigrati. Pingvini sasvim dobri i bez Malkina, pa da probam, za minimalan ulog. Wild u uzasnoj formi. Za Blues je Steen(najbolji strelac) i dalje aut, no deluju mi kao mnogo ozbiljnija ekipa.NBAHouston-Sacramento >207.5San Antonio-Brooklyn H1(-9.5)Boston-Atlanta >196.5Oklahoma-Portland >206.5Indiana-Cleveland H1(-9.5)Orlando-Golden State w2Rocketsi mi deluju kao zgodan mec za over. San Antonio kod kuce, protiv raspad tima. Dabl sumnjivih overa ide minimalno. Indiana i Golden State, takodje oprezno, no malo jace od prethodnog dabla.NCAAFBoston College-Arizona >54,5UCLA-Virginia Tech >44.5Za zanimaciju, uz minimalan ulog, mozda negde i prorade napadi.

Edited by Miljenko
Link to comment

NBA 3/4, jos jedno fino vece. Idealno spojeno. NHL 0/2. Jebeni Bruinsi oborise kombo. Vode 3-1, protiv ekipe koja vec sada ima male sanse za playoff, i gube 5-3. Doduse, sudije su se bas potrudile da pomognu, silnim iskljucenjima. NCAAF 1/1, uz dosta srece.FudbalSwansea-Man City bk2Celtic-Partick bk1Southampton-Chelsea w2Liverpool-Hull City bk1Man Utd-Tottenham w1Luton-Barnet 3+Liverpool-Hull City 3+MK Dons-Colchester 3+Peterborough-Brentford 3+Rotherham-Coventry 3+Notts County-Bradford 3+Aldershot-Forest Green 3+Prva fiks kombinacija nesto jace. Murinjovi i moji kilavci, ne ulivaju previse poverenja. Arsenal preskacem, jer fali previse bitnih igraca. Golove, na timove koje standardno igram. Dva statisticki najsumnjivija para su zavrsila kao dabl. Spojen tiket 3+ meceva, ako se posreci da dodje sve, te jedan egzibicioni sa ostalim utakmicama.NBA i NCAAf igraju kasnije, te ima vremena za to. Igra se i Winter Classic u Detroitu. Naci ce se mesta i za to.

Link to comment

NBAToronto-Indiana w2LA Clippers-Charlotte w1Washington-Dallas H2(+4.5)Minnesota-New Orleans >207.5Denver-Philadelphia >206.5Indiana retko kiksira. Clippersi su postali nepouzdani za hendikep, pa je sigurnije ovako. Dallas mi deluje kao mnogo ozbiljnija ekipa. Ovi overi su mi sumnjivi, te ih povezah u dabl, za oprezniji ulog.NHLDetroit-Toronto 4+Vancouver-Tampa w1Winter Classic, Detroit-Toronto. Zbog izmenjenih uslova, oprezna igra na golove. Canucksi u ok formi, pa da probam na njih, mada fiks dolazi lose vec par veceri.NCAAFLSU-Iowa w1Michigan State-Stanford w2Georgia-Nebraska >57.5Baylor-Central Florida 67.5LSU deluje kao zicer. Stanford nije tako siguran, no mislim da su kompletnija ekipa. Georgia-Nebraska bi trebao biti efikasan duel. Nebraska nije postizala neku gomilu poena tokom sezone, dok Georgia igra za TD vise. Baylor je veliki favorit, no hendikep je poveci, te mislim da su poeni najbolje resenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...