Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisu me odusevili rezultati nocas. Batalio sam da vezujem meceve, bez hendikepa, jer je stalno padao jedan. Oklahoma dobila sa samo 4 razlike. Znam da im fali bitan igrac, no nisu igrali protiv nekog ekstra jakog. Poeni dosli lose. Na kraju 2/5, Utah i Minnesota opravdali poverenje. NHL sam lose ukombinovao. NCAAF los trend nastavljen.FudbalMan City-Crystal Palace 3+Luton-Kidderminster 3+Hereford-Forest Green 3+Norwich-Man Utd 3+City jace, jer je kvota mala. Luton i Forest Green za srednji ulog, te ove moje simbolicno, vise za pracenje.NBAIndiana-Brooklyn H1(-8.5)LA Clippers-Utah H1(-10.5)Phoenix-Philadelphia >210.5Houston-New Orleans H1(-5.5)Milwaukee-Minnesota >198.5Brooklyn deluje potpuno rastimovano.Clippersi obicno dominiraju kod kuce. Na Phoenix-Philadelphia, granica jeste velika, no Sunsi moraju sutirati bolje od onog nocas. Philadelphia igra slabu odbranu, najblaze receno. Dva sumnjiva para spojih. Rocketsi su mi sumnjivi za over, pa mi hendikep deluje ok. Minnesota dosta losija u gostima, te nisam smeo da probam fiks.NHLFlorida-Detroit 4+Anaheim-Phoenix w1St.Louis-Chicago 4+Ne bas simpatican izbor veceras. Red Wingsi nisu preterano efikasni, no 4 gola nisu previse. Ducksi u odlicnoj formi, pa da ih probam i veceras. Derbi St.Louis-Chicago, deluje kao dobro resenje za golove. Domaci igraju efikasno. Blackhawksi primorani da igraju otvorenije, zbog golmanskih problema.Strelci: P. Kane, Perry, Martin St.Louis, Tavares.NCAAFLouisville-Miami Florida w1Neverovatna serija undera, na bowl mecevima. Probacu fiks za promenu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodje solidan tiket. Mancesteri dovoljno za pobedu. :) Sad vidim da sam igrao i Nadala. Jeste egzibicioni turnir i izgubio od Ferera juce al' odlicna kvota bila 1,40 protiv Conge. Al' ova Djinebra me iskidala jutros, vec sam se pozdravio sa tiketom. :D

Link to comment

Miami +4,5PhoenixDosta meceva veceras ali ne znam sta bih igrao pa sam nabacao neke tekme na rekreativni tiket. Ove dve mi nekako najizglednije. Mislim da bi Miami cak i bez Lebrona mogao da pokrije hendikep protiv Portlanda a Phoenix igra u solidnoj formi protiv jedne od, cini mi se, losijih ekipa u ligi.

Link to comment
Al' ova Djinebra me iskidala jutros, vec sam se pozdravio sa tiketom. :D
Savetujem da se Filipinci igraju samo za manje uloge, osim ako nemate celicne zivce, jer je preko 50% igraca totalno umobolno. Ima tamo likova koji bi mogli da igraju po Evropi opusteno ali se loze i igra se jako brzo pa su mecevi cesto neverovatni. Kolega jutros cekao +11.5 na Teksterse protiv Petrona i na +13 za Petron ovi imaju zadnji napad na 7-8 sekundi pre kraja, nekom liku se svi sklonili da zabije kos i da prodje taj hendikep a on se zaleteo kao kreten i promasio zicer pa je ostalo 13 razlike :lolol: Cenim da cu zbog njih ziveti par godina krace, opusteno.Inace, sutra u 10:15 igraju San Migel i Ran or Shine. Do ove sezone je to bio kao neki derbi ali u San Migelu vise ne igra Blejkli koji je bio ubedljivo najbolji igrac tako da je to sad dvojka kao kuca (mozda je negde i kec, svi mecevi se igraju u 2-3 hale i nema prednosti domaceg terena). Cisto je 1.6 a mislim i da ce proci i hendikep od -2.5, mada je to ipak malo rizicnije jer se ludaci loze na uzbudljive meceve i cesto se skroz bespotrebno zakuvava na kraju.
Link to comment

Izvukoh se u nocnom delu. NBA 3/4, NHL 1/1, NCAAF 1/1. :P Nesretni fudbal 1/4, jebeni 1-0 mecevi. :isuse:FudbalNewcastle-Arsenal 3+Fenerbahce-Kayserispor 3+Plus jedan egzibicioni, 2+, viner, tiket.Akcenat je ipak na nefudbalskim sportovima. NBA i NHL odabrah. NFL zavrsava regularni deo veceras, jos to je ostalo da izmudrujem.

Link to comment
Gledam danas ponudu i sve mi belo. Dajte neko predlog.
Golovi Arsenal, kec Totenhem i Čelzi bi trebalo bar 3+ ali sa Murinjovim postavkama se nikad ne zna Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

Cash je u pravu, ali ja sam nepopravljiv, pa sam malo pogledao parove NHL. Za sada mi se po glavi motaju sledece ludorije:Pokusacu iznenadjenje na Rangerse (2.90 u Mozzartu...ne mogu da odolim...Tampa u poslednjih 10 ima 3 6 1, Rangeri 1 4 5...ne bih se cudio ni da dodje iks),razmatram Toronto protiv Caroline ( u poslednjih 20 utakmica imaju 2 9 9, tako da to samo meni moze da padne na pamet da igram - kvota 2.05-2.15),a posto je Anahajm 13 utakmica bez poraza, verovatno cu odigrati i klimavi San Jose (u poslednjih 10 utakmica samo 2 pobede (+ poslednje 3 dobili na penale) - kec 1.95, 1&OVER 3.61). Gledao sam i raspalu Minesotu (8 utakmica bez pobede), ali cu zbog jadne kvote 1.80-1.85 verovatno preskociti.Stvar je prosta.Treba samo odigrati suprotno od ovoga sto cu ja. Nemoj posle da kazete da vam nisam pomogao! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Sto bi se razocarao, kada dolazi. Mozda ti ne volis ove manje kvote i oprezniju igru, no te je jedini nacin za NHL, po meni.U krajnjem slucaju, vezes 2 vinera ili dvoznaka.NBACleveland-Golden State >201.5San Antonio-Sacramento >205.5Oklahoma-Houston >202.5LA Lakers-Philadelphia >203.5Golden State mi deluje najverovatnije. Sacramento ima finu seriju efikasnih meceva, no igraju protiv Spursa, pa je za nijansu sumnjivije. Dabl vise za pracenje, dosta problema sa povredama, te nije iznenadjenje bilo sta da se desi.Granice iz Mozzarta.NHLDallas-St.Louis 4+Calgary-Vancouver w2Colorado-Winnipeg 4+San Jose-Anaheim 4+Pingvini nastavljaju gde su stali, nakon poraza protiv Senatorsa, no ne svidja mi se ova tekma protiv Columbusa, te ih preskacem. Canucksi idu u Calgary, u sasvim solidnoj formi. Domaci tesko daju golove, u poslednje vreme. St.Louis, Winnipeg, Anaheim, cesto igraju efikasne meceve. U Meridianu ukupna kvota 2.36.NFLNew England-Buffalo H1(-7.5)New Orleans-Tampa H1(-11.5)Seattle-St.Louis H1(-8.5)Chicago-Green Bay w2Oakland-Denver w2Miami-NY Jets w1Pittsburgh-Cleveland w1New England igra za slobodan wild card vikend, eventualno i prvo mesto u konferenciji. Saintsi pobedom ulaze u playoff. Ako Carolina izgubi u Atlanti(sto je ipak malo verovatno), mogu i do osvajanja divizije. Seattle kiksirao protiv Arizone, te im treba pobeda veceras, ili poraz San Francisca, za osvajanje divizije. Vreme je da padne i odbrana Ramsa. Rodgers igra za Green Bay veceras, protiv mrskih Medjeda. Jeste pauzirao dosta, ali ga moram ispostovati. Denver trijumfom obezbedjuje top mesto u AFC kosturu. Miami moze ispasti iz playoff slike i ako pobedi(treba im poraz Ravensa ili Pobeda San Diega protiv Kansasa), te je to sumnjiv par. Steelersi bi mogli da zavrse sezonu pobedom, posto je sansa za playoff minimalna(trebaju im porazi Ravensa, Dolphinsa i Chargersa). Zavrsni dabl opreznije, jer se mecevi mogu pokazati nebitnim za ekipe na koje igram.Hendikepi iz Arene.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...