Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jos 2 igraca su otisla iz Cibone (Ameri Janning i Blassingame) tako da je 1.30 koje bet at home nudi na Radnicki prilican zicer.Odigrao sam tiket Radnicki + Minnesota + Houston @ 2.15

Link to comment

Nisam se nesto pretrgao od igranja danas, ali kako je krenulo izgleda da necu pogoditi ni vazduh.Boxing day! Umesto da udele ubogom kladionicarskom svetu, oni igraju suprotno mojim genijalnim zamislima! Sramota! :mad:Uostalom, gotovi su sutra...ili preksutra.... posto sutra izgleda nema nista za igru. :sleep:

Link to comment

BAH ima kvote za sutrasnji NBA. Utah @ 1.75 protiv mrtvih Lakersa za koje Gasol nece igrati. Nije Juta neka ekipa al ova kvota je kretenska i sutra nece biti preko 1.50 pa ko je u mogucnosti bolje da odigra sad. Utah x Radnicki daje @ 2.28 npr

Link to comment

Nista posebno. Na fudbalu prodjose dva, mada mi je krivo za 3+ tiket(tako je to kada se plasim da singliram). Bar je City-Liverpool doslo vec na poluvremenu. NBA 1/2. Izgledalo je da u Houstonu nece biti ni blizu overa, no promasen je sut za 3 poena za plus, pred sam kraj. Dallas-San Antonio laganica. Dobro sam procenio da ne diram Portland over, a i to nisam odigrao zbog Clippersa, pre svega. NCAAF me ne ide. Bowl mecevi neocekivano neefikasni.NBACharlotte-Oklahoma H2(-5.5)Utah-LA Lakers H1(+0.5)Sacramento-Miami >204.5Golden State-Phoenix >204.5Minnesota-Washington H1(-3.5)Bobcatsi bolji u odnosu na ranije sezone, no i dalje nisu ozbiljan protivnik top timovima iz suprotne konferencije. Na Jazz u fiksu, prvi i jedini put ove sezone. :lolol:Minnesota je druga ekipa kod kuce. Njih obicno igram na poene, ali sam malcice skeptican koliko gosti mogu da daju. Miami ne diram u fiksu. Vidim da imaju dosta overa, na prethodnih 10 tekmi, pa da probam to. Golden State-Phoenix, jedna od tradicionalnih "trpacina"(bar je tako ranije bilo). Denver ima prilicnu seriju minusa, cak i sa smanjenom granicom, te ga preskocih.NHLCarolina-Pittsburgh 4+Washington-NY Rangers 4+Chicago-Colorado 4+Calgary-Edmonton 4+Jedan oprezni tiket sa golovima. Razmatrah Boston i Chicago u fiksu. Ottawa nepredvidljiva, pa sam odustao od Bruinsa. Chicago je verovatniji, medjutim njih stalno igram, te stavih golove za promenu.NCAAFMaryland-Marshall >59.5Ne ide ova bowl serija kako treba. To su vecinom revijalni mecevi, na neutralnom terenu, i ne razumem ovu poplavu defanzivnih utakmica.Marshall dosta dobra over solucija, tokom regularnog dela sezone, nadam se da ce isti slucaj biti i veceras. Odigrah za nesto manji ulog, jer 2-3 para vezano nisu dosla.

Edited by Miljenko
Link to comment

Chalmers mi upropasti lep tiket od 7 NBA tekmi sinoc. Ali bitno da su Utah, Minnesota i OKC prosli, s tim sto je ova poslednja bila nesto rizicnija jer Westbrook nije igrao. Operisan je juce i odsustvovace do All Stara.Danas krenuo sa Glijevim Filipincima koji jedva dobise kod kuce. :D Pored njih imam jos Raonica i Mancestere.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Ja cekao Djinebru koja je dobila trojkom uz zvuk sirene, i ovaj put odigrao protiv Petrona jer onaj centar i dalje ne igra ali su se Tekstersi spektakularno raspali i od +16 dosli do -13 na kraju :Hail: A sinoc me sjebali PIstonsi na rekreativnom, ulog 450 i dobitak 7 600. Prosao 3 hokeja i 3 basketa ali eto, olosi pukli od mocnog Orlanda.

Link to comment
Odigrao sam tiket Radnicki + Minnesota + Houston @ 2.15
Utah x Radnicki daje @ 2.28 npr
1x uzmes sa Hjustonom veceras il Minesotom sutra i :ziga: da te vidi.
Proslo sve iz NBA. Prosjek kvote na Radnicki je @ 1.09 pa ako neko hoce da brani ima heja hej Cibose @ 7.75Fei Deda Mraz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...