Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Video sam i ja povredu, naskocio nakrivo na tu nogu i sjebao se. Kontam da se to u svetu profi sporta ekspresno resava ali svakako bi trebala Oklahoma da ih rutinski opegla, bez obzira sto Melo ima skor 11-1 protiv Duranta.

Link to comment

Dobice OKC, mislim da to ne dolazi u pitanje, Niksi su ocajni.Ja razmisljam o overu na Mela uprkos toj povredi. Bio je u strasnoj seriji, mislim 7-8 meceva preko ove granice a onda se desila ta usrana povreda i izbila mi sigurnih 500e iz dzepa. Mislim da ce dati 30-ak ako bude igrao.

Link to comment

Videh posle da igra. Prvo negde procitah, da je ozbiljnije povredjen, no i sa njim ne izgledaju kao ekipa. Kad se setim koliko sam voleo da gledam kada igra Stoudemire, kada je igrao za Phoenix. Nije ni senka tog igraca. :cry:

Edited by Miljenko
Link to comment
Prespavao sam Glijevljeve Filipince al srecom ima jos basketa za zagrijavanje dok ne pocne NBA:Banvit x Galatasaray @ 1.84 Uil Hil™
Fei Deda Mraz :cool: Galata laganih 15 razlike, Banvit vodi 30 trenutno...
Link to comment

Ja odigrao jos jutros ta dva para + ove NBA "sigurice", Oklahomu, Majami i mrski mi San Antonio. Cenim da ce ovi zadnji imati problema ako Harden bude igrao, tu je svasta moguce.Kliperse cu mozda odigrati u singlu, jeste da imaju ocajnu tradiciju na strani protiv Golden stejta ali mislim da su znacajno jaca ekipa.

Link to comment

To ti je Bwin.Sto se ovih egzibicija i dodatnih hendikepa za NBA i evropske kupove/lige WillHill je najbolji, tamo sam imao -19.5 @ 5.50 i -30.5 @ 23 :)Moras da mi kazes sta te interesuje da bih mogao da ti preporucim, nema savrsene kladionice koja je dobra za sve.Ja imam 23 na svom Excel spisku, doduse neki su me limitirali do neigrivosti pa uglavnom 'koristim' 6-7.

Link to comment

Ma jasno mi je da nema savrsene kladionice, ali ne bih bas 20 naloga da otvaram. :)Dodatni hendikepi i totali za NBA gde su najbolji, to me najvise zanima. Vidim onu listu i kotiranje kladiona na oddsportalu. Koliko je to relevantno?

Link to comment

Na kraju 3/4. Nisam nezadovoljan, no moglo je za promenu i sve da prodje.FudbalMan City-Liverpool 3+Par propratnih tiketa. Hull-Man Utd bk2, Chelsea-Swansea bk1, West Ham-Arsenal bk2, za oprezniji ulog, posto sam duduk za fiks. Egzibicioni sa golovima: Coventry-Peterborough 3+, Gillingham-Leyton 3+, Bradford-Rotherham 3+, Forest Green-Aldershot 3+, Kidderminster-Hereford 3+, Wrexham-Alfreton 3+.NBAHouston-Memphis >194.5Dallas-San Antonio >202.5Ne cacka mi se fiks, jer dosta timova igra back-to-back utakmice. Na Portland-LA Clippers mi granica deluje prevelika, te nisam dirao. Houston igra protiv Memphisa, koji trosi vreme, no ako budu od starta u minusu, nece moci da igraju tako sporo. Dallas-San Antonio lici na lagani over.NCAAFNorthern Illinois-Utah State >54.5Red bi bio da dodje jedan over gde treba. Prethodna dva para su bila u FG opsegu, no nisu dosla. Utah State ima odlicnu odbranu, ali ne verujem da mogu zadrzati Lyncha.

Link to comment
Ma jasno mi je da nema savrsene kladionice, ali ne bih bas 20 naloga da otvaram. :)Dodatni hendikepi i totali za NBA gde su najbolji, to me najvise zanima.Vidim onu listu i kotiranje kladiona na oddsportalu. Koliko je to relevantno?
Ne znam za tu listu al' nijedna nije relevantna :DWillHill onda. Bet365 takodje to nudi ali u velikoj vecini slucajeva su bolje kvote na WH.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...