Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni pade i Seattle malopre. Samo jedan dobitni, za sada, totalni smor. Imam jos dva tiketa, nadam se da ce bar jedan proci.Nisam igrao nesto jako, ali me ipak nervira. Prvo na Sassuolo-Fiorentina, sto je trebao biti najsigurniji mec za golove u Italiji danas, pada samo jedan gol, a onda ove gluposti uvece.

Link to comment

Pa nije da nije bilo. Nije moglo mnogo losije od ovog. Na fudbalu sam jos i ustedeo pare, jer bih uvece sigurno odigrao PSG. NHL 1/1, NFL 1/3, fudbal 0/1, NBA 0/1. Nije mi jasno kako ovaj glupavi Toronto dobija, ali rade to i dalje.FudbalArsenal-Chelsea 3+NCAAFOhio-East Carolina >59.5Jos jedan bowl mec. East Carolina je bila zahvalan tim za over, u vecem delu sezone.NHLWashington-Anaheim 4+Ottawa-Pittsburgh 4+Calgary-St.Louis 4+Chicago-New Jersey w1Jedan oprezni tiket pred pauzu, sa kvotom 2. Blackhawksi drze formu, Devilsi cetiri meca bez poraza u regularnom toku, mislim da je vreme. Ova tri para mi deluju najverovatnije za golove, makar ovu minimalnu varijantu.NBAHouston-Dallas >206.5Denver-Golden State >201.5Miami-Atlanta H1(-4.5)Brooklyn-Indiana w2Neverovatno. Izgleda da moram da igram overe u bar 90% slucajeva. Sinoc preskocih i dodjose obe podobne tekme. Za ovo veceras i ne treba previse pojasnjenja. Houston-Dallas, ako ne padne 220, kao da nisu ni igrali. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Španski teniser Giljermo Olaso kažnjen je petogodišnjom zabranom igranja zbog učešća u nameštanju rezultata. 25-godišnji Olaso je kažnjen jer je utvrđeno da je nameštao mečeve tokom 2010. godine.Giljermo Olaso trenutno zauzima 236. mesto na ATP listi, a najbolji plasman u karijeri bio mu je 167. mesto. Pored vremenske suspenzije, španski teniser je kažnjen i sa 25.000 dolara.

Link to comment

Prodje samo NHL tiket. NBA me podsetio, zasto preferiram singlove. Mada sam ovih dana dablove solidno sastavljao, kako sam obicno los u tome. Murinjove ne diram vise sa golovima, kakav glup mec. Dan odmora danas, a od sutra ce nadam se krenuti nova dobra serija.

Link to comment

Nadjoh nesto za igru. :isuse: :lolol:NCAAFOregon State-Boise State >62.5Mec se igra na Havajima, te vremenskih problema sigurno nece biti. Jos samo da se napadi pokazu u pravom svetlu.

Link to comment

I u preostaloj ponudi od 5 iranskih (zakasnio za prve 3 :( ) i jedne egipatske utakmice uspeo sam da padnem na jednu. Umesto da me nagrade za istrajnost, oni mi bacaju klipove u tockove dobitka! :mad: Sutra izgleda nema nista za igru, al gotovi su za boxing day! :sleep:

Link to comment

Sutra se igra derbi filipinske lige, igraju Petron i Ginebra koji dele prvo mesto sa skorom 7-1. Inace bi to bio kec kao kuca ali za Petron nece igrati centar Fajardo koji im je ekstremno bitan tako da mislim da ce sad doci lagana dvojka, jer Ginebra ima dva centra i koji zbirno daju 30+ poena i imaju blizu 30 skokova, uz 5-6 blokada po mecu. Ja sam jutros napravio jako veliki zajeb i odigrao Petrona po 1.77, zajedno sa Oklahomom, Majamijem i Celzijem, i verovatno sam bacio 3 hiljade dindzi opusteno. Kvota je sad 1.85 na ove druge i jos ce padati, cenim da ce sutra biti oko 1.7 a 2.1 na ove moje, i mislim da dolazi dvojka rutinski. Petron je dobio zadnja 4 meca ali su tad imali ovog Fajarda a igrao im je prosle sezone i rodjeni brat Pola Milsapa, koji je sabijao. Sad su isto jaki i imaju dosta dobrih bekova ali mislim da nemaju sanse bez ovog centra, plus imaju dodatno opterecenje zbog cinjenice da sam ja odigrao na njih a u zadnje vreme ne mogu vola da ubodem.http://pba.inquirer.net/37563/colossal-christmas-day-battleMislim da ce moci i uzivo da se uzme neka lova, ako Petron pobede treba vijati makar hendikep na ove druge a moze i cista pobeda.

Link to comment

Nastavljena kilava serija. Na poluvremenu 37 poena, i ipak zafalise 2 na kraju. :isuse:Sto kaze Nesh, razbicemo ih danas. :DNBANY Knicks-Oklahoma H2(-5.5)LA Lakers-Miami H2(-6.5)San Antonio-Houston >204.5Golden State-LA Clippers >201.5New York i kompletan nije nikakav, bez Carmela su propast. Oklahoma bi ovo trebala lagano da dobije. Miami nepredvidljiv. Jedan dobar mec, pa dva kilava. Skor je dobar, no za igru su losi. Lakersi deluju bezopasno, nemaju cestitog igraca na PG poziciji i ne vidim kako bi mogli da pruze bilo kakav otpor. Dva klasicna meca za over. Tradicija za poene je povoljna, timovi su odmorni. Golden State nece valjda ponoviti ono bezvezno izdanje protiv Denvera. Oni su dobili, ali je bilo sramotno malo poena.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...