Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Detroit-Houston >206.5Milwaukee-Philadelphia >197.5New York-Memphis >181.5LA Clippers-Denver H1(-4.5)Poeni standardno. Clippersi ce nadam se lagano dobiti kod kuce. Prvi dabl nesto jace.NHLPittsburgh-Calgary 4+Boston-Buffalo w1NY Islanders-Anaheim X2Edmonton-St.Louis 4+Pingvini i nekomplatni, igraju odlicno. Bruinsi se obrukali protiv Sabresa, ocekujem osvetu veceras. Ducksi deluju ubedljivo. Blues bez Backesa, no i ovako mi deluju prejaki za Oilerse, koji su potpuno van forme.
Boston-Buffalo x2 ko kuca :s_a:
Link to comment

Bravo Simovicu, ziv bio i ozenio se!Ja sam danas usao u onaj ritam kad igram gluposti pa sam tako puko 3 hiljade na Radnicki protiv MZT-a, vijao Dortmunda preokret uzivo, ovo ono... a vrhunac, ne samo danasnjeg dana nego mozda i moje dosadasnje karijere je vadjenje Niksa protiv Memfisa sa 5 hiljada dinara. Jebeni Nju Jork Niksi, najbolidnija ekipa u ligi vec duze vreme, i ja igrao na njih. Da se nisam kasnije malo izvadio na Vizardsima i zavrsio samo 7-8 hiljada u minusu, sad bi mi se plakalo. Ovako je samo tragikomicno :D

Link to comment

Popravih budzet juce. Fudbal 1/1. NHL 1/1, NBA 2/3, NCAAF 0/1. Prodje i prebacivacki:https://www.mozzartb...12-2950487-1146FudbalAtalanta-Juventus w2Roma-Catania 2+Sassuolo-Fiorentina 2+Getafe-Barcelona w2Valencia-Real Madrid 2+I za danas samo jedan tiket. U Mozzartu 2.04 kvota. plus propratni 2+, 0-3 tiket, od ostalih parova(13 komada). Fiks ostavljam caletu da sastavi. Nije vise 2.04, vec 1.97, ali je i dalje najveca kvota kod njih.Los NBA i NHL izbor danas, mada sutra ima gomila meceva. Ostaje i NFL kao opcija za igru, videcemo.

Edited by Miljenko
Link to comment

NFLCincinnati-Minnesota w1Houston-Denver w2Seattle-Arizona w1Houston-Denver >51.5Buffalo-Miami P<21.5NY Jets-Cleveland P<20.5Playoff je blizu, te necu komplikovati previse. Vineri na 3 top tima. Izbegavam igranje 2 ishoda na istoj tekmi, no da probam i over na Denver. Schaub bi trebalo da dobije sansu veceras, pa ce i Houston dati nesto, jer su bez njega(po meni) bezopasni. Na kraju dve glupave utakmice, gde bi odbrane trebale doci do izrazaja. Prvi tiket standardno, over nesto manje, dabl za zanimaciju, tri puta manji ulog.NHLNY Rangers-Minnesota 4+Vancouver-Winnipeg w1Rekordna 4+ kvota na prvom paru, cak 1.3. Rangersi daju dosta golova, na poslednjih par meceva, pa i nema mnogo logike. Wild gaje oprezniji stil igre, no svejedno je za probati. Canucksi imaju finu tradiciju protiv Jetsa.NBAOklahoma-Toronto w1LA Clippers-Minnesota w1Danas mi predosecaj kaze da ne cackam poene. :lolol: Oklahoma je imala tezak mec sinoc, te sam odigrao opreznije, mozda udju opustenije u utakmicu. Clippersi dizu formu, no protiv Minnesote obicno igraju tvrde meceve.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jebote, nisam se ni setio da moze biti bilo sta osim basketa :DInace, imam solidan tiket sad. H1+6.5 na Pamesu protiv mrskog Reala, 1 na Bilbao i kasnije 1 na Nanter, da mi "pojaca kvotu".

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ne znam kako ste vi pali na Denver ali ja sam imao uzasno vece. Prvo pao zadnji par na nase rukometasice 1x, nakon sto sam od juce svima pricao da cu igrati singl na Brazilke jer su jace dosta i bolje su igrale. Povuklo me sto su svi redom igrali na nase, jebiga. Onda padnem na Pamesu H1 +6.5 nakon sto su peglali Real ceo mec, a zadnjih par napada je bilo neverovatno, da bih posle toga overio i vadjenje na neku teniserku Sindi Burger po kvoti 5.1 posle izgubljenog prvog seta. Uzela macka drugi lagano i povela 3:0 u trecem a onda joj je dojavljeno da cu se ja izvuci iz sranja ako pobedi pa je pukla rutinski 4:6 :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...