Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prijatno iznenadjenje nocas. Prodje NHL tiket sa vecom kvotom(3.11), odnosno NBA dabl(2.64). Bruinsi trokirali protiv najgore ekipe u ligi, mada nije palo samo to, pa se ne bunim previse. Danasnji fudbaleri znaju vecinom samo da trce. Ne mogu da verujem da ljudi mogu da promase onakve sanse. Ajax daje samo 3 gola, protiv nekih anonimusa. Izveli su solidnu postavu, a ni ovi nisu bili bez prilika.FudbalPorto-Olhanense 1Setubal-Benfica bk2Monaco-Valenciennes bk1Tranmere-Gillingham 2+Southend-Rochdale 2+NBADallas-Toronto H1(-3.5)Denver-Phoenix >201.5Miami-Sacramento >201.5Indiana-Houston >192.5Meni je ovaj Toronto pacerska ekipa i ne razumem ovako mali hendikep(ovo je smanjena varijanta, no i standardnih 6.5 je malo, po meni). Denver-Phoenix klasika. Drugi dabl za nesto manju uplatu, posto domace ekipe ipak znaju da odigraju odbranu. Miami otaljava regularni deo sezone, pa nikad ne znas kako ce odigrati. Indiana defanzivno u blagom padu, igraju protiv neugodnih Rocketsa.NHLCarolina-Washington 4+New Jersey-Anaheim 4+Chicago-Vancouver w1Nakon poraza u Torontu, Blackhawksi vezali 2 pobede. Mislim da su kvalitetnija ekipa, te da ce iskoristiti prednost domaceg leda. Suzavam izbor ekipa i za 4+. Toronto sam izbacio sinoc. Islandersi su ranijih sezona bili medju efikasnijima, no i oni idu "pod led", te vecerasnji derbi ne diram. Capitalsi kao i uvek, odnosno Ducksi. Da je samo do Devilsa, taj par ne bih dirao.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ipak Glintic pobedijo :)Ovo mi se toliko puta desilo da vise nije ni zanimljivo pa se ni ne potresam iako sam puko ko kokica.
Pobedijo kurac, igrao sam i ja na GS ali je dobro sto sam puko i na Bruinse pa mi je svejedno. A cinjenica je da takvi mecevi u bar 50% slucajeva ne dolaze, ako ne i jace. Valjda se namesta na finjaka, sta znam.Danas sam uzeo nesto sitno na lajvu i odigrao dubl za 10e, Zvezda h2 +4.5 i Danska X2. Zvezda za sad sabija, valjda ce i Dankinje ispostovati.
Link to comment

Ma znam, zajebavam se. Ne mozes da ne odigras a onda oni odigraju ko zadnja govna, bole ih kurac.Ja spavao malo, upalio Zvezdu na poluvremenu pa sam morao da idem jos jednom da se umijem, izneverovao™

Link to comment
Zvezda -2 x over 162.5 @ 8.81 na bet365Nadam se da ce i jedni i drugi biti rastereceni, Coa Trica zna da odigra utakmice na 170-180 poena a zna i da izgubi :)
75-99 kraj :0.6:Ima neko bolji?
Link to comment

NHL prodje nekako, ali sa smanjenom kvotom. NBA takodje fino. Prosla bi oba, da na drugom nisam cackao fiks, jebo me isti. No kvote su bile po 2.64, pa nije previse bitno. Fudbal pocinje novu glupu seriju. Monaco izgubio od tima koji je imao 2-5-11 skor. :isuse:FudbalLiverpool-Cardiff 3+Dortmund-Hertha 2+Samo ovo danas. Dobro, bice par onih cuvenih egzibicionih, ali to nije za pisanije.NHL, NBA kasnije.

Link to comment

Celtic - Hearts pocinje za pola sata.Gosti u velikim problemima oko sastava, ne sjecam se sad koja je tacna prica al i u proslom kolu je slicno bilo pa su pukli 0-2 od Invernesa.Celtic ih vec dobio 7-0 u gostima ove sezone.Odigrao -2.5 @ 1.8 kao glavno i kojekakve druge razrade ukljucujuci i tacne rezultate.

Link to comment
Celtic - Hearts pocinje za pola sata.Gosti u velikim problemima oko sastava, ne sjecam se sad koja je tacna prica al i u proslom kolu je slicno bilo pa su pukli 0-2 od Invernesa.Celtic ih vec dobio 7-0 u gostima ove sezone.Odigrao -2.5 @ 1.8 kao glavno i kojekakve druge razrade ukljucujuci i tacne rezultate.
:frust:Na kornerima izvukao dobar dio uloga inace bi bila pogibija.
Link to comment

Liverpool lagano, valjda ni Dortmund nece zakazati.NBAPhoenix-Dallas >203.5Golden State-LA Lakers >202.5Detroit-Houston >206.5Milwaukee-Philadelphia >197.5New York-Memphis >181.5LA Clippers-Denver H1(-4.5)Poeni standardno. Clippersi ce nadam se lagano dobiti kod kuce. Prvi dabl nesto jace.NHLPittsburgh-Calgary 4+Boston-Buffalo w1NY Islanders-Anaheim X2Edmonton-St.Louis 4+Pingvini i nekomplatni, igraju odlicno. Bruinsi se obrukali protiv Sabresa, ocekujem osvetu veceras. Ducksi deluju ubedljivo. Blues bez Backesa, no i ovako mi deluju prejaki za Oilerse, koji su potpuno van forme.NCAAFColorado State-Washington State >62.5Louisiana Lafayette-Tulane >47.5Dosli smo i do zavrsnog dela, zanimljive NCAAF sezone. Sledi bowl serija meceva, pa da probamo i to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...