Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas je posljednje kolo u Evrokupu, igracu na ekipe koje su koliko-toliko motivisane protiv onih koje su vec ispale. Sistem 4/6 Khimki -20.5 @ 3TED Ankara -18.5 @ 2.75Kalev +5.5 @ 2.62 (jedini izuzetak, imate na bettingadvice forumu vise o ovom mecu)Cantu -18.5 @ 3Ulm -16.5 @ 2.75Alba Berlin -20.5 @ 2.75

Link to comment
Danas je posljednje kolo u Evrokupu, igracu na ekipe koje su koliko-toliko motivisane protiv onih koje su vec ispale. Sistem 4/6Khimki -20.5 @ 3TED Ankara -18.5 @ 2.75Kalev +5.5 @ 2.62 (jedini izuzetak, imate na bettingadvice forumu vise o ovom mecu)Cantu -18.5 @ 3Ulm -16.5 @ 2.75Alba Berlin -20.5 @ 2.75
Prosao ovaj neki minimum, ispadne kvota 4. Rusi su vodili 22 razlike i onda se raspali i dozvolili onim idiotima seriju 3-16 :isuse: Da je to doslo dobio bih oko 770 evra vise :(
Link to comment

Mene sjebao Bruklin sinoc, proslo 5 parova i samo oni pojebali ali ne smem da kukam zbog nacina na koji mi je Bilbao doneo lepu lovu par sati pre toga :D Spustio hendikep sa normalnih 7.5 na 5.5 jer sam skontao da im treba pobeda od 6 razlike protiv Oldenburga da bi prosli dalje (91:86 za svabe u prvom mecu u Nemackoj), i nekim neverovatnim spletom okolnosti je doslo 90:84 iako su bili u nokdaunu :Hail:

Link to comment

Mislio sam da necu pogoditi nista, cim igram dablove, no prodje jedan sa 2.7 kvotom, fino. Devilsi ponovo 7 komada, a pre toga su isli u 7+, na 5/30 ili tako nesto. Realovi su retardirani. Dva gola protiv neke nizerazredne ekipe. :isuse:FudbalGrimsby-Kidderminster 2+Ijjselmeervogels-Ajax 4+Rayo Vallecano-Valladolid 2+NBAOklahoma-Chicago H1(-10.5)Golden State-San Antonio >199.5Chicago izgleda bas lose, te ocekujem jos jedno ciscenje. Spursi solidni i bez Parkera. No ne bih da cackam fiks.NHLBUffalo-Boston w2Toronto-Phoenix 4+Detroit-Calgary 4+St.Louis-Montreal 4+Philadelphia-Columbus w1Pittsburgh-Minnesota 4+Colorado-Edmonton 4+Los Angeles-San Jose 1XBoston obicno dominira, protiv kilavih timova, a i ne verujem da Sabresi mogu vezati 2 pobede. Za golove ne treba neko posebno objasnjenje. Cetiri komada mogu pasti bilo gde. Na prvom tiketu su efikasniji timovi. Flyersi igraju nesto bolje. Gosti verovatno i dalje sa trecim golmanom. Na Kingse 1X, zbog tradicije. Nije se skoro desila pobeda gostujuce ekipe, u regularnom toku, u ovoj seriji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvotu 2-3 je najlakse naci uvece kod americkih sportova, bar meni, samo sto mi je 2-3 uglavnom malo jer je ponuda velika :D Duple sanse na favorite u hokeju su uglavnom sasvim dobre a i u NBA moze da se nadje uvek neki lep par.

Link to comment

Ne igraju Dankan i Djinobili veceras a ni Parker koji nije ni juce igrao. Vidite ako vam jos rade lokali, mozda ima neki manji hendikep. Na netu moze da se nadje -6 @ 1.85 sto je meni skroz ok.

Link to comment

Ja uplatio na -3 i cistog keca po 1.62, ali samo na tiketima sa po 4-5 parova, hokej + taj par na oba. Mnogo puta mi se desavalo da kao ta neka ekipa kojoj ne igra mnogo jakih igraca odjednom podivlja i pojebe ruzno. Igrao sam singl na Kliperse protiv njih po 2.20 i hendikep +3 na tiket i doslo rutinski 23 razlike, a ovo mi nesto jako smrdi. Nadam se da gresim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...