Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NBADetroit-Portland w2Phoenix-Golden State >205.5Oklahoma-Orlando H1(-10.5)Denver-New Orleans >201.5Portland u sjajnoj formi. Phoenix-Golden State su ranije imali standard od 220+ poena po mecu. Efikasni su i ove sezone, te mi ovo deluje kao izgledan over. Veliki hendikep na Oklahomu mi je ipak za oprezni dabl, potpomognuto nepouzdanim Denverom.NFLCarolina-NY Jets H1(-9.5)NY Giants-Seattle H2(-5.5)Tampa-San Francisco w2Miami-New England w2St.Louis-New Orleans w2Carolina ne bi trebalo da ima problema protiv neubedljivih Jetsa. Seattle i San Francisco bi trebale biti sigurice. New England ostao bez Gronkowskog, no mislim da i bez njega nisu bez sansi. Miami ima finu odbranu, no napad im je upitan. Saintsi igraju losije u gostima, mada mi nije jasno kakav problem mogu Ramsi da naprave.Mogao bi da se zalomi jedan dobar vikend, pred kraj kilave sezone.NHLWashington-Philadelphia 5+Anaheim-Edmonton w1Losi rezultati od sinoc me malcice naplasili. Prvo anomalija, over Kingsa, a zatim i dva neverovatna rezultata u fiksu(Chicago i Phoenix) Capitalsi valjda mogu otici u jedan over, teski su za procenu isto kao i Flyersi. Ducksi su izraziti favoriti protiv nestabilnih Oilersa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sto li igram Anderleht kad znam da su pukli kad god sam ih odigrao. :frust:Dobro, ostala bi mi i Sevilja, ali ovako sam vec tropa. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Glupavi fudbalski rezultati. Moracu jos vise da suzim izbor za ove moje tikete. Feyenoord 1-0 u 7. minutu i nema drugog gola. Leverkusen inace ne volim, a sada ih definitivno izbacujem.Lakse odaberem meceve radnim danima. Manja je ponuda, pa nema sta da mi odvuce paznju.Nadam se da ce nefudbalski deo biti bolji.

Edited by Miljenko
Link to comment

e jebemliga... buduci da sam kladionicar-pacer koji ne moze da se uzdrzi od igranja singlova na timove za koje navija, pogotovo kad su kvote velike (tj. kad su moji timovi teski autsajderi), jasno je koliko cesto dobijam... ... i ove nedjelje prvo propustim da ispratim KKP protiv fenerbahceta, za kvotu preko 5, a danas i LFC za 2.75 :isuse:i to iz nekih glupih razloga, jednom sto sam kasnio, pa me mrzjelo da odem 200m dalje do kladionice gdje mogu da odigram uzivo, a jednom sto sam bio van svog grada, pa da ne bih morao da se vracam po dobitak (put od cca 50km)no dobro, mozda su ovi moji i dobili zato sto se jedan maler manje nakacio na njih :P

Link to comment

Nakon loseg odabira fudbalskih meceva, vecernji deo je bio bolji. NFL 3/4, nisam mogao uklopiti bolje. NHL 1/1. NBA 2/3. I ovde su singlovi prosli, a ono sto je palo, povezah u dabl. Solidan dan, na kraju, nisam uspeo da povezem nikakav tiket(sto i nije neko iznenadjenje). FudbalMilan-Roma 3+Milan nepredvidljiv. Totti se vraca, pa bi i igra u napadu trebala biti produktivnija.NBAIndiana-Detroit H1(-6.5)Atlanta-LA Lakers >200.5LA Clippers-San Antonio H2(+1.5)Boston-Minnesota >196.5New York-Washington >188.5Indiana je obicno pouzdana, kada je rec o probijanju hendikepa. Detroit sinoc ispustio veliku prednost, te doziveo poraz u OT. Ocekujem njihovo dosta losije izdanje veceras. Lakersi standardno. Za fiks su enigma, mogli bi u jedan over danas. Clippersi mi nisu ubedljivi, mada nikada nisi nacisto, kada se igraju ti derbi mecevi. Spursi izgledaju kao daleko ozbiljnija ekipa, te probah na njih. Za kraj, dva relativno sumnjiva overa, za oprezniji ulog.NHLPittsburgh-Toronto 5+Ottawa-St.Louis 5+Pittsburgh-Toronto, jos jedan od tradicionalno efikasnih duela. Crosby je standardno dobar protiv Toronta. Blues deluju mocno ofanzivno, dok su Senatorsi sinonim za nekonzistentnost.Strelci: Kunitz, Crosby, Van Riemsdyk, Steen.NFLDetroit-Baltimore >48.5Dilema je bila, H2(+6.5) ili over. Odbrana Ravensa protiv pasa mi ne uliva poverenje, a to je losa stvar, ako igrate protiv Lionsa. Detroit pusta puno poena, pa mi plus deluje kao ok resenje, za oprezniji ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodje 3+ lagano, no nocni deo nije bio za pohvalu. NHL 0/1, bar promasih oba meca. NBA 2/4, fiks dosao lose, overi bez promasaja. NFL 0/1, verovatno bih promasio bilo sta da sam odigrao. Sta bi bilo da su igrali po nekoj vejavici, kada su u normalnim uslovima dali ovako malo. :lolol:FudbalLeicester-Man City 3+Sunderland-Chelsea 2+NHLBoston-Calgary w1Philadelphia-Washington 5+NY Islanders-Tampa 5+Toronto-Florida 5+Buffalo-Winnipeg 0-6Los Angeles-Edmonton w1Bruinsi bi trebali biti zicer. Capitalsi bi mogli da ponove efikasan mec protiv File. Islandersi i Toronto nisu bas predvidljivi, no moglo bi biti golova. Kingsi kod kuce, lice na ok resenje, uz dodatak meca Buffalo-Winnipeg, sa ocekivano malo golova.NBADenver-Oklahoma >202.5Golden State-New Orleans >202.5Charlotte-Sacramento >192.5Cleveland-Portland >201.5Oklahoma i Golden State, standardno. Opet se glupiram sa Bobcatsima, no kao deo dabla, moze da prodje.

Link to comment

Miljenko, jesi li gledao ovaj raspali Bufalo (ja otkad ukinuse ESPN nista ne gledam :( )? Moze li da im se omakne pobeda protiv uvek neugodnih Jetsa? Ili da igram H2? :D

Edited by Nesh
Link to comment

Neki ovakav sistem ce proci jednom, ko ima viska para i vremena moze da isprati.Sve je Eurochallenge kup, kladionica WillHill, mozda moze da se improvizuje nesto i na bet365 i ostalima. Za lokalce moze i obicni hendikep na sve.Antwerp Giants -19.5 @ 2.75Krasnye Krylia -19.5 @ 3.00Groningen -6.5 @ 3.00Ventspils -22.5 @ 3.00Jaszbereny @ 2.75BC Mures -11.5 @ 3.004/6 i sve u glavu po kvoti 612.5 :D

Link to comment
Miljenko, jesi li gledao ovaj raspali Bufalo (ja otkad ukinuse ESPN nista ne gledam :( )? Moze li da im se omakne pobeda protiv uvek neugodnih Jetsa? Ili da igram H2? :D
Napad Im je uzasan. Kada Miller brani dobro, a trenutno se nalazi u odlicnoj formi, imaju sanse za egal mec. Na njegovu zalost, tesko je odbraniti bas sve. Od prethodnih 10 meceva, samo na jednom su dali vise od 2 gola, a i tada im je trebao produzetak. Ne secaju se kada su dobili u regularnom toku(pobeda u OT i SO, te jos 2 boda za poraze u OT na poslednjih 10 nastupa). Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, jedva je doslo. NHL 2/3. NBA 0/3, nisu bili raspolozeni za koseve sinoc. Bobcatsi idu na crnu listu, 32 kosa u 4. cetvrtini. :isuse: Sto bi rekao jedan moj drugar, zabranio bi im da igraju.Sutra slede slavske aktivnosti, pa cu malo ograniciti uplatu, danas i sutra.FudbalA. Madrid-Sant Andreu 3+Stoke-Man Utd w2Real Madrid-Olimpic 4+Fudbal standardno bolje biram, kada je slabija ponuda, valjda nema sta da mi odvuce paznju. Danasnji tiket je bas sumnjiv. Moji nepouzdani, Real valjda nece biti neozbiljan, kao na prvoj tekmi.NBAMinnesota-Portland H2(+2.5)Dallas-Memphis H1(-4.5)Houston-Chicago H1(-4.5)LA Clippers-New Orleans H1(-7.5)Na prvi pogled, glupi mecevi za overe, te odabrah par fikseva. Hteo sam negde i San Antonio da uglavim, no vidim da Parker ne igra.NHLNew Jersey-Ottawa 0-6NY Rangers-Pittsburgh 5+Tanka danasnja ponuda. Jedan sumnjiv dabl za pracenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...