Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ne vidim Psihodelijin tiket, izbacuje mi nesto levo. Dajte da vidim sta je pogodio.
pogodio sve favorite od 1.4-1.5 i keca na Akademiku protiv Porta @ 7.5 greskom, kvota 600+otprilike :lol:
Link to comment

Sjajna ponuda na WillHillu, Deng to score 20 or more and the Bulls to win @ 3.20Deng otkad se picka™ povrijedila daje oko 25 poena po mecu, svaki put je isao preko 20. Za Pelikane nece igrati Davis koji se povrijedio sinoc + igraju b2b.Takodje igram Spurse -17.5 @ 3.4 i -22.5 @ 6.50Oni su bukvalno sve protivnike sa istoka polupali ove sezone, ako prodje osnovni hendikep mislim da ide preko 20 razlike, ako ne prodje svakako bih pao :lol:

Link to comment

Spursi jedva dobise. Stvarno bi trebalo izvuci neku statistiku za ove dvocifrene hendikepe na kraju sezone, mislim da bi procenat prolaznosti bio mizeran.New Orleans sam igrao protiv GS, masili su 2 suta za pobjedu. Preksinoc probam na NY protiv njih po nekoj ogromnoj kvoti pred kraj, dobiju rutinski, sinoc cekao da Bullsi dobiju, ljudi 2 puta primaju koseve za produzetak na 2-3 sek do kraja, 2 puta ne koriste napad za pobjedu i na kraju izgube nakon 3 produzetka :frust: . Jebene pticurine!

Link to comment

Портланд Индијана плус дошохорфорд афлало денг андерсон плус дошло свеХјустон >104,5.... дали 103 :(

Link to comment

u maxbetu ponuda veceras na nedovica 20.5 :huh:nisam isao do lokala da vidim da li je neka greska u pitanju, ali eto imajte u vidu..

Edited by Psihodelija
Link to comment
u maxbetu ponuda veceras na nedovica 20.5 :huh:nisam isao do lokala da vidim da li je neka greska u pitanju, ali eto imajte u vidu..
Jel to u razvojnoj ligi?
Link to comment

Nisam se proslavio juce, 1/5, samo fudbalski prosao. Vecinu stvari mogu da podvedem pod desava se, no ne i Seattle-New Orleans. Padaju 34 poena u poluvremenu i ne dolazi plus na kraju(13 je trebalo u drugom). :frust:FudbalNice-Monaco w2Saarbrucken-Dortmund bk2Schalke-Hoffenheim 2+Schalke-Hoffenheim 3+, 6+NBABrooklyn-Denver w2Miami-Detroit w1Sacramento-Oklahoma w2Golden State-Toronto >197.5Dallas-Charlotte >190.5Sinoc sam trebao ponovo da "natrpam" overe i promasio bih samo jednu. :lolol:Denver protiv nesretnih Netsa, deluje izvesno. Miami i Oklahoma, kao sigurice. Golden State-Toronto kao prilicno verovatan over, te Dallas-Charlotte nesto opreznije.NHLToronto-San Jose w2NY Islanders-Pittsburgh 5+Washington-Carolina w1Nashville-Vancouver X2Anaheim-Los Angeles 1XSharksi u odlicnoj formi. Toronto igra nesigurno, napad ne moze da da, koliko odbrana(golman) moze da primi. Pingvini ponovo u finoj seriji nastupa. Capitalsi nepredvidljivi, no mogli bi da vezu nekoliko dobrih utakmica. Vancouver tradicionalno dobar protiv Predatorsa, kao i Ducksi na domacem ledu.Strelci: Hertl, Tavares, Crosby, Ovechkin, P. Kane.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zavrseno 3-0, 8-3... falio mi jedan korner za nekih 500e, jos 1 za jos 400. Jebo im ja i pas mater bas.Vise volim da izgubim nekoliko stotina evra nego da budem dobar 15 na ovakvom mecu majkemi™

Edited by Feindouno
Link to comment

Fudbal lagano dosao. Schalke-Hoffenheim, 3+ vec na poluvremenu. NHL 2/3, NBA 2/4. Miami gubi od Detroita. :isuse: Pristojan dan.FudbalSpartak-Partizan bk2Jagodina-Donji Srem bk1Wolfsburg-Ingolstadt 2+Augsburg-Bayern bk2Arsenal-Hull City bk1Man Utd-Everton w1Sunderland-Chelsea w2Inter-Trapani 2+Evian-PSG bk2NHL ima par nezgodnih meceva, eventualno za jedan tiket. NBA vec izgleda privlacnije, no za to ima vremena.

Link to comment

Igrao sam na Spurse protiv Minesote.Igra se u Meksiko Sitiju, i to je veoma bitno posto se Minesota vodi kao domacin i ja do maloprije nisam imao pojma da je u pitanju neutralni teren.Ovo je bitno zato sto je Minesota bulja™ van svoje dvorane. U gostima imaju 3-7 a San Antonio 7-2. Spursi su bolja ekipa, da se igra u San Antoniu kvota ne bi bila veca od 1.20 tako da je ovih 1.6 na neutralnom terenu pravi kretenizam.Dodao Indianu za dubl zato sto su jaki k'o zemlja. Juta dobila Hjuston prije neko vece i to im je dosta za narednih nekoliko utakmica :lol:

Link to comment

Naravno pale se svi alarmi za kornere na mecu Spartak - Partizan, over 12 @ 3.5, race to 7 @ 1.95, race to 9 @ 3.75 igrao sve na 1.1... sad je 2-2, total je malo veci a ovo ostalo bi trebalo da je isto ako ne i bolje. edit: panic defending™, 3-2... sad ce stvarno biti bolje kvote :lol:

Edited by Feindouno
Link to comment

Nekada je ovaj nas kup bio bez iznenadjenja. <_<NBANew Orleans-Dallas H2(+1.5)Utah-Indiana H2(-5.5)Atlanta-LA Clippers >198.5Cleveland-Denver >198.5Houston-Phoenix >202.5Portland-Oklahoma >201.5Minnesota-San Antonio >201.5New Orleans bez najboljeg igraca, ne vidim razlog zasto bi bio favorit. Indiana bi trebalo da udje u novu seriju pobeda, protiv slabasnog protivnika. Jedino mi je Minnesota-San Antonio blago sumnjiv over, pa ga i odigrah za manje.NHLNew Jersey-Montreal 0-6Calgary-Phoenix 5+Oprezan ulog ovde. U Devilse ne sumnjam. Drugi par je vec tezi za procenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...