Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

korneri su kul, gotovo da ne mogu da gledam utakmicu bez da igram kornere. na stranu to sto sam u minusu, zadovoljstvo je ogromno. :lolol:
Treba malo vremena da se udje u 1 rutinu™ a treba i srece jbg. Ja sam u posljednja 2 mjeseca napravio bas veliki plus i sigurno je nekih 70-80% od toga doslo od kornera.
Link to comment

korneri se isplate samo onako kako je fei pisao, kada izraziti favorit ima negativan rezultat, pa krenuti oko 70tog minuta. sve ostalo je zajebancija.ince, ja branio celzi lajv na @2.5, @2.75 i @3.2. bravo ja :0.6:

Link to comment
.ince, ja branio celzi lajv na @2.5, @2.75 i @3.2. bravo ja :0.6:
Ja sam uplatio kad je zamenjen Boruc na 1:1 bila je 2.1 kvota na Čelzi, meni dovoljno :DSent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment
napokon..http://ibet.maxbet.rs/ibet/ticketstatus/ticketstatus.html?ticket=%7B46EBC9B3-B857-43CD-A8B0-A65E8337117C%7D
:Hail:Samo me jedna stvar zanima, kec na Akademiku je greškom upisan ili ne ?! :DSent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

Over je bio bas sumnjiv. Zato je i granica bila ispod 50. Jedina dva meca gde nisam igrao overe na Denver, su ova 2 protiv Kansasa. Morali su da se potrude, posto je Kansas dao 3TD u prvom poluvremenu, te je granica ipak lagano probijena. Nadam se da ce ostati dvojka do kraja, jer se ove sezone svasta desavalo. :whistle: :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...