Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sto je kec na Dalas oko 2.10 a dvojka na Minesotu 1.70? Imaju 8-1 kuci, ovi 2-6 na strani, i samo Kalderon eventualno nece igrati a ostali su zdravi. Ne razumem i odigrao sam singl, a i vezao sa hokejom.

Link to comment

Boston vodi a imam w1, Pitsburg isto a imam duplu sansu x2. Kasnije i Cikago x2, nisu izgubili dugo od Finiksa na strani pa valjda nece ni veceras (makar ne u regularnom delu, posle neka izduvaju opusteno) a i generalno su prejaki i izgubice samo ako ih bude totalno boleo kurac. Ta tri i Dalas i San Antonio, koji mi nekako deluje kao najveca mina jer im Hjuston nesto ne lezi u zadnje vreme...

Link to comment

Falilo je i srece nocas, USC-UCLA padam za 1 poen i sa spustenom granicom. Alabama gubi dobijen mec. Los Angeles prima gol 23 sekunde pre kraja, pri neresenom rezultatu, sto se izuzetno retko desava. Bilo je i dobrih prolaza, ne kazem, no na kraju je ispalo "nikom nista".FudbalDen Haag-Ajax 2+Feyenoord-PSV 2+Chelsea-Southampton w1Man City-Swansea bk1Monchengladbach-Freiburg 2+Juventus-Udinese bk1PSG-Lyon bk1A. Bilbao-Barcelona 2+Tottenham-Man Utd X2Atalanta-Roma w2Dabl za nesto manju uplatu.NFLHouston-New England P2Kansas City-Denver 2Carolina-Tampa w1San Francisco-St.Louis w1Houston bez Fostera i sa nepouzdanim QB, nije ravnopravan takmac Patriotsima. Viner na Denver je 1.4. Najmanji hendikep koji nadjoh 3.5. Hendikepe 3, 7, 10, stvarno ne volim da igram, te probah 2 u regularnom(u Areni nema vinera za NFL), po 1.65. Carolina i San Francisco kao izraziti favoriti, mada se Tampa nesto razgoropadila, a Ramsi igraju nepredvidljivo.NBAToronto-Denver >198.5Sacramento-Golden State >194.5LA Lakers-Portland >201.5Oklahoma-Minnesota >204.5LA Clippers-Indiana >191.5Nije me dojmio nijedan fiks, pa probah par overa. Prva 3 za malo jaci ulog.NHLCarolina-Vancouver w2Nakon loseg izdanja protiv Rangersa, sinoc, i cak 5 primljenih golova, mislim da Canucksi veceras mogu bolje.

Edited by Miljenko
Link to comment

igram se malo over kornera na totenhem i junajted, stavim o 10 i o 11, relativno niska kvota. kad to proslo stavim i over 12 @3. sav srecan sto i to dodje, pogledam, ono, izgubio. sta, kad, kako, kad ono umesto over kliknuo tacno 12. jebemti tablet i mobilno kladjenje.

Link to comment
Sta mislite, da li valja igrati na megu protiv radnickog -4?
Da, odigracu i ja. Ima na Bwinu -3;5
igram se malo over kornera na totenhem i junajted, stavim o 10 i o 11, relativno niska kvota. kad to proslo stavim i over 12 @3. sav srecan sto i to dodje, pogledam, ono, izgubio. sta, kad, kako, kad ono umesto over kliknuo tacno 12. jebemti tablet i mobilno kladjenje.
I ja sam u prolazu uzeo over 11, dodje u roku od odmah. Prosle sedmice mi se bas desilo da slucajno uzmem tacno XY kornera i prodjem :lol:Igrao sad Pisu protiv Salernitane, 0-0, 75' i igrac vise... 6-2 valjda korneri. Odigram race to 9 @ 4.33, do 83' su izveli jos 2 i onda Salernitana dobija drugi crveni karton i staje SVE. Nijedan do kraja, ostalo 0-0 i 8-2
Link to comment

JEBOTE!Roma je izvela 6 kornera od 64' do 80'. Bilo 2-1 za Atalantu kad sam skontao da gube i konj pomislim da brljave, ni ne pokusam da odigram nesto :isuse: Sad naravno odigrao da ce stici do 9 a to ce pasti rutinski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...