Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Procitao sam neku informaciju jos jutros da ce kao biti dvojka na Okapi - Sarlroa, belgijska kosarka sto pocinje sad u pola 9. Domaci imaju 5-4 i navodno im ne igra najbolji strelac i jos jedan iz prve postave i izgubili su proslo kolo od najgore ekipe u ligi, a gosti imaju 7-2 i u seriji su pobeda. Ja uplatio danas sa nekom alzirskom kosarkom po kvoti 4 i to mi je proslo, valjda necu pasti sad na 1.87 :D Inace, moji su srusili u medjuvremenu na 1.60, sto me jako nervira i sad kontam da ce biti neka namestaljka na keca :D

Link to comment

Nije lijepo ali stvarno bih volio da Garrett Temple nikad vise ne odigra nijednu kosarkasku utakmicu.Kakav smrdljivi govnar, na -22 i 14 sekundi do kraja on debil ide da da kos, kao pametan je :isuse:Imao Pacerse -20.5 @ 6 i naravno 'zahvaljujuci' ovom idiotu zavrsi se 93-73. Fuj.

Link to comment
Nije lijepo ali stvarno bih volio da Garrett Temple nikad vise ne odigra nijednu kosarkasku utakmicu.Kakav smrdljivi govnar, na -22 i 14 sekundi do kraja on debil ide da da kos, kao pametan je :isuse:Imao Pacerse -20.5 @ 6 i naravno 'zahvaljujuci' ovom idiotu zavrsi se 93-73. Fuj.
Meni se to redovno desava na tim vecim hendikepima. Kad mi treba da ide preko oni lepo tapkaju loptu do kraja i pozdrave se, a kad treba da ostane ispod onda ovi sto vode odjednom dobijaju zelju da zabiju jos koseva. Sinoc Fener +12.5, Barsa ima laganih +10 i valjda onaj debilcic mali Todorovic ide na ulaz, zabija neki vrljav kos uz zvuk sirene i pri tom biva fauliran, i naravno zabija dodatno za 84:71. Dajte nesto da prepisem, juce sam igrao 100 nekih sranja i zavrsio na nuli, ne mogu da se sastavim ovih dana.
Link to comment
Meni se to redovno desava na tim vecim hendikepima. Kad mi treba da ide preko oni lepo tapkaju loptu do kraja i pozdrave se, a kad treba da ostane ispod onda ovi sto vode odjednom dobijaju zelju da zabiju jos koseva. Sinoc Fener +12.5, Barsa ima laganih +10 i valjda onaj debilcic mali Todorovic ide na ulaz, zabija neki vrljav kos uz zvuk sirene i pri tom biva fauliran, i naravno zabija dodatno za 84:71.Dajte nesto da prepisem, juce sam igrao 100 nekih sranja i zavrsio na nuli, ne mogu da se sastavim ovih dana.
Mazembe je dobar kec, CAF Confederations Cup. Trebalo bi da je i dalje kvota oko 1.85Sto se tih koseva tice apsolutno mi se nikad nije desilo da u NBA ekipa koja vodi sutne u ovakvoj situaciji a ne pamtim ni da sam pao ovako ko sinoc da degen ciji tim gubi 20 razlike ide da zavrsava napad koji ne istice (bilo 14 sek ukupno kad su uzeli loptu). Inace prethodno je idiot iz Pacersa masio bacanje koje bi mi takodje odradilo posao...
Link to comment

Zvezda x Porto @ 2.05Ne kladim se skoro nikad na Zvezdu ali mislim da je dobar 1 momenat za pobjedu u gostima posto kod Terze tradicionalno prolazimo dobro.Porto je uzasan a realno nisu toliko losa ekipa i vrijeme je za prekid lose serije.CZ pocinje u 1, jebiga, kasno sam se sjetio.

Link to comment
danas mora da mi prodje makar 1 tiket, jer sam tako odlucio -_-
Daj da prepisujemo (al samo dobitne -_-) . Ja nemam nikakve ideje, a subota je. Zadnje vreme doslo. :o Edited by Nesh
Link to comment

Evo nesto iscedjeno iz suve drenovine:kkwy.jpgSelta ima 0 3 4 kod kuce, tako da ne mogu da odolim. Igrao sam na drugom tiketu obicnog keca (1.90) zajedno sa Zvezdom 2&2-3 (60. minut 1:1), Nantom X i Palermom 1&2-3, tako da cu do 18:00 kad pocinju vervatno da ih stavim jos negde.Upozorenje: Ne pokusavajte to na svojim tiketima, ja sam trenirani gubitnik! :D

Link to comment

Pristojan ishod na kraju. NBA 4/4, NCAAF 3/5/ NHL nesto slabije "slusa"(palo 7 komada na najglupljem mecu, Carolina-New Jersey), 1/3. Fudbal 0/1. Holandsku drugu ligu izbegavam, jer uvek nadjem neki 0-1 mec i sinoc ih stavim i naravno ponovo isto.FudbalCardiff-Arsenal w2Bayern-Braunschweig 1Mainz-Dortmund 2+Partizan-Spartak bk1Hoffenheim-Werder 2+Elche-A. Madrid w2Schalke-Stuttgart 2+Monaco-Rennes w1Real Madrid-Valladolid 1NBADallas-Minnesota >203.5Phoenix-Utah >187.5Samo mi se ovo dopalo, od danasnje ponude. Nadam se nastavku pozitivnog NBA trenda.NHLBoston-Columbus w1Los Angeles-Calgary w1Florida-Pittsburgh 5+NY Islanders-Washington 5+Pratim iste ekipe i dalje. Nadam se malo boljim rezultatima.Strelci: Crosby, Pacioretty, Kadri, Ovechkin, Doan.NCAAFAuburn-Alabama w2Missouri-Texas A&M w1USC-UCLA >49.5Florida-Florida State >42.5Colorado State-Air Force >58.5Texas Christian-Baylor >63.5Kansas-Kansas State >49.5Vanderbilt-Wake Forest >40.5Stanford-Notre Dame H2(+17.5)Wisconsin-Penn State H1(-23.5)Sezona ulazi u zavrsnicu. I danas se igra gomila utakmica, gde se suceljavaju veliki rivali.Prve tri stvari su mi najverovatnije. Jacina uloga polako opada prema hendikepima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...