Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad spazih u Maxbetovoj listi obavestenje da su uveli nove igre: 1-1&4+, 2-2&4+, golovi 1- 2 i 1- 3, GG&4+, 1-1&GG, 2-2&GG. Pise za kvote se obratite operateru, a i na sajtu nema jos uvek tih igara za brzi tiket.

Link to comment

Ludogorec 1x + Cernomorec @ 2.89PSV pored toga sto je precjenjen i ne igra nista za vikend igra protiv Fejnorda koji im je bitniji, mislim da je kvota na Bugare previsoka i da nece izgubiti veceras.Dinamo takodje igra derbi za vikend i nemaju sanse za prolaz tako da je pobjeda Cernomoreca sasvim izvjesna.

Link to comment

Odigrao sam i Anzhi & under 2.5 @ 4.05, treba im ova pobjeda da osiguraju prolaz dalje a jedva daju golove + ne ocekujem da prime, dakle po meni su 3 moguca rezultata: 0-0, 1-0, 2-0. Nadam se da nece biti ovaj prvi. Odlicna kvota.I na kraju najzanimljiviji mec Trabzon - Apollon, znamo svi o tursko-grckoj ljubavi™ i ocekujem da ih zbog toga Trabzon nece stediti.Po prvi put u klupskoj istoriji Turci imaju priliku da se plasiraju u drugu fazu nekog evropskog takmicenja i ovo im je bas zicer. Kiprani su vec ispali i dolaze sa dosta rezervi i mladjih igraca, ovaj mec im dolazi izmedju 2 bitna u prvenstvu i uopste ih ne zanima.Odigrao sam -1.5 @ 2.20, 1/1 @ 2.16, 3-0 @ 11 do 6-0 @ 101

Link to comment

FudbalRubin-Maribor w1Anzhi-Sheriff 0-3Sevilla-Estoril 2+Rapid-Thun 2+Rijeka-Guimaraes 0-3Chernomorets-Dinamo Z. 0-3Bordeaux-Eintracht Frankfurt 2+NFLDetroit-Green Bay w1Dallas-Oakland w1Baltimore-Pittsburgh H2(+2.5)Detroit tesko igra protiv Packersa. Medjutim, potvrdjeno je da Rodgers nece igrati ni danas, te ocekujem trijumf Lionsa i prekid lose praznicne tradicije. Na prethodna dva meca su im glave dosle greske(8 ukupno), nadam se da ce se taj broj smanjiti na danasnoj tekmi. Dallas je uvek nepoznanica. Mogu odigrati sjajno, a onda kiksirati u dobijenoj situaciji. Protivnik ipak ne deluje previse opasno, te ocekujem mirno vece za navijace Cowboysa. Slager dana, Baltimore-Pittsburgh. Tradicionalno tesni mecevi, pa ni danas ne ocekujem drugaciju utakmicu. Ravensi igraju promenljivo. Odbrana se stabilizovala, no napad trokira i dalje. Steelersi konacno proigrali, napad zatrpava, odbrana izaziva veliki broj gresaka. Mislim da moji nisu bez sansi, no da probam sa hendikepom, za razliku od meca protiv Brownsa, gde sam igrao viner.NCAAFTexas-Texas Tech >64.5Texas Tech retko nije isao preko ove granice, ove sezone. Obe odbrane u ne bas sjajnoj seriji nastupa, dosta povredjenih defanzivaca kod domacina.Na Northern Illinois-Western Michigan(pre 2 dana) je vetar "ubio" pas igru, pa je dosao minus. Najava za vecerasnji mec ukazuje na suvo vreme, bez prejakog vetra, te je sve na ekipama.NHLOttawa-Vancouver w2Canucksi su uvek nezgodni za Senatorse. Ottawa ima samo jednu pobedu, na poslednjih 10 duela protiv Vancouvera. Canucksi u ne bas sjajnoj formi. Defanzivno ok, napad bljesne, pa stane. Dva meca bez pobede, uzeli bod protiv Kingsa. Senatorsi dobili sinoc Capitalse, uz cak 6 datih golova. Igraju promenljivo i imaju vise osvojenih bodova u gostima. Gosti imaju boljeg golmana, vreme je da im i napad proradi, te probah viner. U Mozzartu je trenutno w2 1.99.Strelce ne singlirah sinoc, opet dvojica prodjose. Pisalo je oko sat vremena da je Kunitz dao PP gol, no posle kasnijeg pregledanja snimka, gol je pripisan Letangu. Sreca te Toews nije dao gol za Blackhawkse kasnije.

Link to comment

Jao Fei, navući ćeš me na tanak led. Nešto bih odigrao jače danas, ali od ovog mog, ništa nije toliko sigurno. Ja fiks ne preferiram, na fudbalu, pa bih mogao da probam ove golove, pošto su tvoji predlozi standardno uspešni.

Link to comment

Meni je to mec na kojem cu ili iscupati sve sto sam puko zadnjih dana, ili zaginuti jos dublje :D Kod mojih 2.20, bilo 2.30 pa srusili... A Bruklin me jako ubio sinoc, skinuo 3 hokeja i 2 basketa i pao tu keca, jebem im mater.Inace, lik mi je juce igrao 2 hiljade evra singl na Pjacencu protiv Bakua (zenska odbojka) i duplirao pare, a onda prebacio 100 hiljada dindzi na H2+2.5 na Nimburk protiv Cibone i prosao i to :Hail:

Link to comment

Ja mislio da igram 2, Bruklin ne moze dvaput u dva dana da dobije da jebe oca. Odustao ipak jer su i Lakersi sugavi.Vazno da sam Toronto igrao prekjuce :isuse:Mala mi je kvota na Zvezdu, necu dirati. Mozda na lajvu, ako ode iznad 3.@ Miljenko imaj u vidu da sam u losoj seriji pa ne divljaj sa ulozima, i ja sam smanjio :)I da dodam da imam Detroit ML u nekom dublu @ 1.40 kao i -6 singl @ 1.97 od prije par dana, NFL je u pitanju, pocinje u pola 7.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fei. :Hail: :ziga: :Hail:Na kraju sam polovio uplatu, na glavni singl, 3+, kvota 2 u Meridianu. Prodje i 5+, na 6.5. Imali su i 2 sanse za 7+, kvota 40, no dobro je i ovako. ^_^

Edited by Miljenko
Link to comment

Pojeba me Zvezda ali je sreca u nesreci sto su rusili kvotu pa sam uplatio duplo manje nego sto sam hteo jer sam cekao da krenemo lose i odigram uzivo po jacoj kvoti, a onda opusteno nisu dali mec u lajvu. Moglo je biti i zesce pusenje jer sam bio bas ubedjen da dobijamo.

Link to comment

Ukljucim TV u trecoj cetvrtini na +6 za Nantere i krece serija Partizana. Gledam do pocetka cetvrte kad Partizan ide na +4 i resim da iskljucim TV i pogledam rez na kraju. :)

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment
Fei. :Hail: :ziga: :Hail:Na kraju sam polovio uplatu, na glavni singl, 3+, kvota 2 u Meridianu. Prodje i 5+, na 6.5. Imali su i 2 sanse za 7+, kvota 40, no dobro je i ovako. ^_^
Prilicno sam izdominirao danas, moram da priznam :)Na 3-0 sam pomislio da bi mogao i dzekpot da se ubode ali ok je ispalo ipak, imao 'any other' @ 6.50Na kraju 'branio' Cernomorec kornerima, 'race to 5' @ 4.33 i 3.25, super ispalo i to.edit: zapravo je najtuznije sto sam vadio Zvezdu @ 4.60 (bilo i 15.25 kasnije) i sto to nije proslo :( Edited by Feindouno
Link to comment

NFL 2/2, NHL 1/1. Fudbal 1/2, NCAAF 0/1, plus Trabzon. Odlican dan.FudbalOss-Villem 2 2+Wolfsburg-Hamburger 2+L Aquila-Gubbio 2+Jedan za zanimaciju, za oprezniji ulog.NHLBoston-NY Rangers 0-6Anaheim-Calgary w1Tampa-Pittsburgh 5+Washington-Montreal 5+NY Islanders-Detroit 5+Carolina-New Jersey 0-6Dallas-Chicago X2Potencijalno tvrd mec u Bostonu. Bruinsi retko idu u over. Patke bi trebalo da budu sigurica. Mecevi u Tampi i Washingtonu, kao izgledni over mecevi. Mozda ovaj u Washingtonu i ne toliko, jer igraju protiv Montreala, no to sam mislio i za Senatorse. Islandersi protiv probudjenih Red Wingsa. New Jersey prekinuo 0-6 seriju meceva, vreme je za pocetak nove. Blackhawksi u formi, obicno lako izlaze na kraj sa Starsima. Dallas nepredvidljiv, te je dvoznak ipak bolje resenje.Strelci: St.Louis, Kunitz, Crosby, Ovechkin, Pacioretty.NBAOrlando-San Antonio w2Toronto-Miami w2Houston-Brooklyn w1Indiana-Washington w1Sacramento-LA Clippers w2Oklahoma-Golden State >199.5Atlanta-Dallas H2(+3.5)Oklahoma mi deluje kao jedini izgledan over. Atlanta mi nije ubedljiva, a dolazi im u goste nezgodni Dallas, pa da probam sa bonus hendikepom. Ostali fiksevi na uobicajene ekipe.NCAAFAkron-Toledo w2San Jose State-Fresno State w2Marshall-East Carolina >63.5Troy-Texas State >56.5Oregon-Oregon State >66.5Washington-Washington State >62.5Sinoc Texas Tech zakazao, ili je mozda bolje reci da ih je odbrana Longhornsa(Texas) "pojela". Vineri na timove koji bi trebali da izdominiraju. Fresno State ima 10-0 do sada. East Carolina retko razocara sa poenima, a ni Marshall nije za potcenjivanje. Troy pratim skoro uvek. Oregon bi mogao da odigra jedan dobar mec, nakon sto su snovi o BCS utakmici za titulu rasprseni, sa 2 poraza, na prethodne 3 tekme. Washington-Washington State za nesto manji ulog, mada bi i to trebalo da dodje. Kvote su od 1.6 do 1.7.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...