Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

City U19 nakon samo boda u 2 meca protiv CSKA u dosta zajebanoj situaciji.CSKA i Bajern imaju po mec vise, CSKA je prvi sa 10, Bajern drugi sa 9 a City ima 7. U posljednjem kolu igraju Plzen - CSKA i Bajern - City.Danas City igra protiv Plzena koji ima gol razliku 2-17 u 4 kola i primali su redom 4, 5, 4, 4 gola. U prvom kolu ih je City dobio u gostima 4-1.
Jednu jedinu utakmicu sam ispratio u toj konkurenciji i City je razvalio Bayern sa 6:0, cini mi se. Komentator rece da Nemci igraju sa generacijom godinu dana mladjom od ostalih. Na koju foru su onda ispred City-ja, da mi je znati.
Link to comment
City U19 nakon samo boda u 2 meca protiv CSKA u dosta zajebanoj situaciji.CSKA i Bajern imaju po mec vise, CSKA je prvi sa 10, Bajern drugi sa 9 a City ima 7. U posljednjem kolu igraju Plzen - CSKA i Bajern - City.Danas City igra protiv Plzena koji ima gol razliku 2-17 u 4 kola i primali su redom 4, 5, 4, 4 gola. U prvom kolu ih je City dobio u gostima 4-1.Odigrao sam:Any other score @ 1.95 kao glavno na Marathonu (prakticno da jedna ekipa daje vise od 3 gola) a treba probati i -4.5 @ 3.8 i -5.5 @ 6.5 (bet365).
3-0 kraj naravno, stali nakon 2 gola u prvih pola sata. Izgleda krece crna serija :frust:
Link to comment

Od ovoliko golova i ubjedljivih pobjeda favorita ja ne odigram NISTA :isuse:edit: zapravo i puknem na kornerima, Leverkuzen i Oly race to 9 zavrse sa po 8 i sl...

Edited by Feindouno
Link to comment

Nisam se proslavio nocas. Ukupno 3/8(sa fudbalom), uz onaj egzibicioni. NHL sam lose uklopio, tu je mogao jos jedan da prodje. NBA nisam mogao bolje, u Dallasu serija promasaja u samoj zavrsnici.Danas nesto slabija ponuda, LE i par NFL, NHL, NCAAF meceva.

Link to comment

ubodoh neku sirotinju poslije ko zna koliko...Dortmund 1Milan 2 (jebo me pas sto ovo nisam singlirao sa 1 kucom i imanjem na kvotu od 2,65 :angry: )Sahtjor 1Benfika 2Siti 2+ PP__________________2 EUR -----> 60 EURaj da probam da budem koristan drugima (mada se tu ne mogu pohvaliti nekim ucinkom od ranije):anzi 1 1.75rapid 1 1.95ljetuvos 1 2.25KKP 2 2.70 :)bacicu neku paricu na ovo, pa da vidimo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...